Petek Temizliği - Kali Tesisat

Gaziosmanpaşa Petek Temizleme

Gaziosmanpaşa petek temizliği veren firma olarak profesyonel hizmet sunduğumuzdan bu hizmetin gerektirdiği standartları fazlası ile iyi bilmekteyiz. Petek temizliği kalorifer borularının ve petek içlerinin ilaç ve cihaz ile ısı iletimine engel olan kirlerden tamamen temizlenmesidir.

Bu sektörde hizmet veren firmaların neredeyse tamamı petek temizleme makinesi, petek temizleme kimyasalı kullanarak üzerlerine düşen görevleri gerektiği gibi yerine getiren ekiplerdir.

Hizmetlerimizden hangisi alırsanız alın ki bunlar petek temizliği, kalorifer tesisat temizliği, radyatör temizliği, merkezi ısıtma temizliği, alüminyum petek temizliği, döküm petek temizliği gibi sıralanmaktadır. Kurumsallığımızın gereği bütün bu hizmetlerde tüm ekip ve ekipmanlara sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Petek Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Petekleriniz kış aylarında kombiler çalıştığı halde ısınmıyor ve homojen şeklinde dağılmıyorsa petek temizleme işlemini yaptırmanız gerekmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşmak istemiyor iseniz de zamanı geldiğinde mutlaka petek temizliğini yaptırmalısınız.

Kullanım şeklinize bağlı olarak iki yılda bir petek temizliği yaptırmanız gerekir. Kombiniz sağlıklı çalışsa da, yüksek ısıda ısıtıyor da olsanız petekler evinizi kesinlikle ısıtmaz. Sadece daha fazla yakıt maliyeti ile karşılaşır ve kombinizin ömrünü kısaltırsınız.

Peteklerinizin yeteri kadar ısınmadığını düşünüyor iseniz petek temizlik zamanı gelmiş demektir. Peteklerinizin ısınması ya da ısınmaması sonucu peteklerde kireçlenme olduğunu ve zamanla biriken çamur kalıntılarının tabaka haline gediği anlaşılmaktadır.

Bu nedenle petek temizliğini yaptırdığınız taktirde kesinlikle ısı kayıplarının önüne geçmiş olacak ve dilediğiniz ısıyı elde edeceksiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

İlk olarak çağıracağınız firmanın bu işteki tecrübesi, petek temizliğinde kullandığı kimyasal ilacın markası, petek temizleme makinesinin kaç bar basınç uygulayabildiği kesinlikle sormanız gereken sorular arasında yer almaktadır.

Periyodik olarak petek temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu konuda tesisatçınız sizlere yardımcı olabilir, petek temizleme kimyasalı ve petek temizleme makinesi ile peteklerinizi sökmeden temizlemektedir. Böylelikle kışı sıcak ve tasarruflu bir şekilde geçirirsiniz.

Sizler için en sağlıklı petek temizleme işlemini Gaziosmanpaşa petek temizliği hizmeti ile sunan Kali Tesisat firmamız son teknoloji robot cihazlar ve profesyonel ekipleri ile cevap vermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA