Petek Temizliği

Bağcılar Petek Temizleme Petek Temizletme 30 TL

Kali Tesisat Türkiye'nin En Güvenilir Tesisat Şirketi

Bağcılar Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Selamlar. Bugün burada okuduklarınıza çok şaşıracaksınız. Neden mi? Çünkü bugün size anlatacağımız şeyleri daha önce hiçbir yerde duymadınız. Görmediniz. Bu yüzden yazımızı dikkatlice okuyunuz. Dikkatli okuyunuz ki bir daha hiçbir dolandırıcı usta sizi ya da sevdiklerinizi kandıramasın. Haksız yere fazladan paranızı alamasın. Bağcılar petek temizleme firması Kali Tesisat gururla sunar.

Ustaların kandırma taktikleri

Bağcılar petek temizleme yapmanın en verimli yolu makine ile petek temizleme yapmaktır. İleri teknolojik robot makineler ile petek temizletme işi yapılır.

Bundan önceki zamanlarda evlerde petek temizliği farklı yapılırdı. Ustalar panel radyatörleri söküp banyoda yıkardı, bu işi de tek tek yapardı. Bu yolla petek temizletme artık tarih oldu. Kali tesisat farkıyla makine ile garantili bir temizlik yapıyoruz. Bağcılar Petek Temizleme Şirketi Kali Tesisat dürüst ve güvenilir hizmet sunar. Ustalarımıza kişisel iletişim dersleri bile veriyoruz.

Petek temizletme işini 1-2 yılda bir yapmak gerekir gibi söylemler yalandır. Bağcılar petek temizleme işi tamamen suyla alakalıdır.

Sudan kastımız şudur:

Evinize gelen su çok kireçli ise petek temizleme işini her yıl yapmalısınız. Fakat şebeke suyu temizse 3 yılda hatta 4 yılda bir temizlik yapınız.

Kali tesisat Bağcılar Petek Temizleme işini sadece kalorifer peteğinde yapmaz. Bununla birlikte yerden ısıtma sistemlerinde de temizlik yaparız. Şirketimiz ilaçlı temizleme imkanı da sağlar fakat biz bunu önermiyoruz.

Bununla birlikte kombi bakımları da size hediyemizdir.

Kali tesisat petek temizleme şirketi olarak Bağcılar ilçesinde yıllardır hizmet vermektedir. 7/24 size bir telefon kadar yakınız.

Firmamız uzman kadrosu ile son teknoloji cihazlar kullanır. Bununla birlikte kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.

Petek temizliği ya da petek yıkama yoktur gibi söylemler doğru değildir. Bununla ilgili petek çürüme yapar zarar görür gibi dedikodulara inanmayınız.

Petek temizletme işini yaptıran kullanıcılar hem enerji tasarrufu sağlamış hem de düşük faturalar ödemiştir.

Doğal gaz hayatımızın olmazsa olmazlarından biridir. Bu yüzden de petek temizliği yaptırarak artan doğal gaz fiyatlarına karşı önlem alabiliriz. Sıcak su tesisatı sistemi ikiye ayrılır:

 1. Kalorifer petek sistemi.
 2. Yerden ısıtma sistemi.

Bu ikisinin temizliği ayrı ayrıdır.

Binalarda genelde kalorifer peteği bulunur. Günümüzde kullanılan plastik boruların temizliğe ihtiyacı vardır. Fakat bakır boruları temizlemeye gerek yoktur. Çünkü kir tutmaz. Peteklerde yani radyatörlerde bir koruma yapmak istiyorsak koruyucu yağ kullanmalıyız. Bu yağ petek temizleme işleminde sistemden çıkmaz.

Petek temizliği yaparken peteklerin yerinden sökülmemesi gerekir. Çünkü petekler sökülürse çürürler.

bagcilar-petek-temizleme-bagcilar-petek-temizletme
#Bağcılar Petek Temizleme #Bağcılar Petek Temizletme

Bağcılar Petek Temizleme Yararları

Kali Tesisat Bağcılar Petek Temizleme şirketidir. Şimdi petek temizletme işleminin yaralarını sayacağız:

 1. Faturalarda %40 ile %50 arasında tasarruf sağlarsınız.
 2. Peteklerin hem altı hem üstü aynı sıcaklıkta kalır.
 3. Kombiyi daha uzun süre kullanırız. Çünkü peteklerin içindeki çamurlar kombinin devir daim pompasında gezmez.
 4. Peteklerin içinde temiz su dolaşacağı için uzun süre kullanabiliriz.
 5. Kombi parçaları ve kombinin kendisi daha iyi bir performans gösterir.
 6. Şirketimiz peteklerin havasını aldığı için ısı daha çabuk yayılır.

Bağcılar Kombi Temizleme

Kombi petek temizlemenin pek çok avantajı vardır. Sıcak su tesisatında yer alan kireç, tortu, çamur, balçık gibi pislikleri temizlemek kombinin verimliliğini artırır.

Peteklerin alt ve üst tarafında sıcaklık farkının olması şundan dolayıdır. Tesisatta oluşan kireç tortu ve çamurlar peteklerin dibine çökmüştür bundan dolayı da peteklerin altı soğuk üstü daha sıcaktır. Bu durumun sonucunda da peteklerden alınan verim çok düşer. Kombi daha fazla çalıştırılır.

bagcilar-kalorifer-petegi-temizleme-bagcilar-kombi-petek-temizleme
#Bağcılar Kalorifer Peteği Temizleme #Bağcılar Kombi Petek Temizleme

Bağcılar Petek Temizleme Fiyatı

Petek temizleme fiyatları yakıt ve makinenin fiyatına göre değişkenlik gösterir. Dolar kurundaki sert hareketlerden dolayı fiyatlar sabit kalmamaktadır. Eylül 2022 tarihini baz alırsak fiyatlar 20 ile 25 dolar (300-400 TL) arasındadır. Telefonda bunun dışında bir fiyat veren firmalara itibar etmeyiniz.

Petek Temizleme İşini Nasıl Yaparız ?

 • ‌Kombiye giden tüm vanaları kapatırız.
 • ‌Tüm peteklerin giriş ve çıkış vanalarını kapatırız.
 • ‌Banyoda bulunan havlupanın alt tarafını sökerek peteklerin içindeki su boşaltılır.
 • ‌Havlupanın sağ tarafına makinemizin bir hortumu sol tarafına da diğer hortumu bağlarız.
 • Bu işlemi banyodan yapmamızın nedeni hem temiz suyun hemde pis suyun bulunduğu tek yerin banyo olmasıdır. Tabii ki banyoyu temizlemek diğer yerleri temizlemekten daha kolaydır.

Petek Temizleme Makinesi Markaları

 1. Kampa petek temizleme makinesi,
 2. Rems petek temizleme makinesi.
 3. Rothenberger petek temizleme makinesi,
 4. Kammak petek temizleme makinesi.

Bağcılar Petek Temizliği Fiyatları 2022

Çok büyük bir fark olmadığı sürece petek temizleme işinde fiyat değişmemektedir. Örneğin 2+1 ev ile 3+1 ev arasında bir fark yoktur ama 1+1 ev ile dubleks arasında bir fark vardır.

Ustalarımız her konuda olduğu gibi Bağcılar Petek Temizleme işinde de deneyimlidir. Şirketimiz kombi ve radyatör petekler garantili bir şekilde temizler.

bagcilar-kombi-temizleme-bagcilar-petek-temizleme-fiyati
#Bağcılar Kombi Temizleme # Bağcılar Petek Temizleme Fiyatı

Yerden Isıtma Sistemi Temizliği

Yerden ısıtma sistemi temizliği petek temizleme sistemine göre biraz daha farklıdır. Temizlik şu şekilde yapılır:

 • Önce sistemin sıcak ve soğuk dönüşüm yerlerini sökeriz.
 • Petek temizleme makinesini bağlarız.
 • Tabii öncesinde sistemdeki suyu boşaltmamız gerekir.
 • Temizlikte kullanacağımız suyu petek temizleme makinesine hortum yardımıyla bağlarız.
 • Makinemizin çıkan pislikleri atmakla görevli diğer borusunu gidere bağlarız.
 • Yerden ısıtma sistemi temizliğine başlarız.
 • Makinemiz değişik oranlarda titreşimler üretir. Bununla birlikte basınçlı su ve hava ile sistemi temizler.
 • Sistemin temizleyeceğimiz borularının vanalarını sırasıyla açarız.
 • Sistemden çıkan pislikleri gözlerinizle görebilirsiniz.
 • Temizleme makinesini sistemden sökeriz.
 • Böylelikle yerden ısıtma sistemi temizliği işini başarıyla tamamlarız.
 • Bu işlemden sonra sistemin havasını alırız. Kali Tesisat olarak işleminizi başarıyla tamamlarız.

Petek Temizliği İşine Neden İhtiyaç Duyarız?

Petek temizliği ya da petek temizleme işine neden ihtiyaç duyarız? Petekler neden kirlenir? Bunun bir sebebi petekleri uzun yıllar kullanmaktır. Peki uzun süre kullanım neden petek temizleme gerektirir?

Şebeke suyunun kireçli olup olmaması sisteme etki eder.

 • Hatta sıcaklık bile bu duruma etki eder.
 • Suyun içerisindeki oksijen de ayrıca etkilidir.
 • Sıcak su tesisatı kombiden alıp peteklere ulaştırır. Bu sular devamlı bir devir daim yaptığı için hem kombide hem de peteklerde sorun çıkartır. Çünkü bir süre sonra genelde çamurlaşma olur.
 • Bahsettiğimiz çamurlaşma daha ziyade yerden ısıtma sistemlerinde gerçekleşir.

Sonuç olarak ısınma sistemlerinde:

 1. Isınma sorunu,
 2. Yüksek fatura,
 3. Kombi arıza gibi sorunlar oluşur.

Sonuçları daha ayrıntılı anlatmak gerekirse şunları sıralayabiliriz:

 • Peteklerde Isı Farkı Oluşumu: Özellikle peteklerin alt kısmı üst kısma göre daha soğuk olur. Çünkü biriken tortu ve çamur dibe çöker. Doğal olarak da sıcaklıktan verim alamazsınız.
 • Özellikle yerden ısıtma sistemlerinde çamur oluşumu sistemleri büyük oranda tıkar. Sonuç olarak bu borular da yeri ısıtmaz.
 • Sıcak su tesisat suyunun devir daim yaptığını söylemiştik. Çamurlu suyun devir daim olması sirkülasyon pompası ve kombinin eşanjörüne de zarar verir.
 • Kombi eşanjörü de kireç ve çamurun tıkaması sonucu beklenen sıcak suyu veremez.
 • Petek sistemindeki kirden dolayı kombi 3-5 dakikada bir 50-60 dereceye çıkar. Özetle su hem ısınmaz hem de devir daim yapmaz.
 • Sistem çürür ve yerden ısıtma tesisatında su kaçağı oluşur.
 • Kali Tesisat ailesi olarak petek temizleme ve petek temizliği işi yaparız. Ayrıca kalorifer peteği temizleme işi yaparız. Ayrıca kombi petek temizleme, kombi temizleme, petek temizleme fiyatı için bizi arayın. Hatta petek bakımı, petek temizliği fiyat, kombi petek temizliği işi de yaparız.

Bağcılar Petek Temizleme

 • Kali Tesisat firması olarak kalorifer temizleme, kombi temizliği ve petek temizligi işi için bizi arayın. Dahası doğalgaz petek temizleme, petek yıkama, kombi bakımı ve petek temizliği fiyatları için de bizi arayın. Dahası kombi petek temizleme fiyatları için bizi arayın. Hatta kalorifer petek temizliği ve petek içi temizleme işlerinizi de yaparız.
 • Kali Tesisat olarak petek temizleme servisi, kalorifer temizliği için bizi arayın. Ayrıca kombi ve petek temizleme işlerinizi de güvenle yaparız. Ayrıca merkezi sistem petek temizliği, merkezi sistem petek temizleme için de bizi arayın. Hatta makinasız petek temizleme işlerinizi de yaparız. Dahası kombi ve petek bakımı, kombi petek bakımı, kombi temizleme fiyatı için de bizi arayın.
 • Kali Tesisat ailesi olarak doğalgaz petek temizliği işi yaparız. Ayrıca petek temizleme ücreti, petek kombi temizliği işlerinizi de yaparız. Hatta kombi petek temizliği fiyatı, kalorifer peteği temizleme fiyatı, radyatör petek temizliği için de arayın. Ayrıca kombi ve petek temizleme fiyatları, doğalgaz temizleme, petek ve kombi temizliği işlerinizi de güvenle yaparız.
 • Kali Tesisat firması olarak kombi bakımı petek temizliği için bizi arayın. Hatta kombi temizleme ücreti, kombi bakım petek temizleme işi de yaparız. Üstelik kombi ve petek temizliği, kombi ve petek bakımı fiyatları, kombi bakımı ve petek temizliği için de bizi arayın. Dahası doğalgaz temizliği, merkezi sistemde petek temizliği, kalorifer petek temizleyici işi de yaparız.
bagcilar-petek-bakimi-bagcilar-petek-temizligi-fiyati
#Bağcılar Petek Bakımı #Bağcılar Petek Temizliği Fiyat

Bağcılar Petek Temizliği

 • Kali Tesisat olarak kombi petek bakımı fiyatları için bizi arayın. Hatta doğalgaz petek temizleme fiyatları, petek yıkama fiyatları için de bizi arayın. Ayrıca kombi tesisat temizliği, petek bakımı fiyatları, kombi temizliği fiyatları için de bizi arayın. Dahası kalorifer temizleme fiyatı için de bizi arayın. Hatta radyatör petek temizleme, petek temizleyicisi işi de yaparız.
 • Kali Tesisat firması olarak petek içi temizliği işi de yaparız. Üstelik kombi radyatör temizleme, tesisat temizleme işlerinizi de güvenle yaparız. Hatta petek temizletme, petek bakım ücreti, kombi temizlik işi de yaparız. Dahası kalorifer temizliği fiyatları için de arayın. Ayrıca kombi ve petek bakım fiyatları, kalorifer petek temizliği fiyatları için de bizi arayın.
 • Kali Tesisat ailesi olarak petek temizleme firmaları, kalorifer peteği yıkama, petek bakım için de bizi arayın. Üstelik merkezi sistem kalorifer temizliği işi de yaparız. Hatta kalorifer temizligi, kombi petek bakimi işi de yaparız. Ayrıca tesisat temizliği, petek temizliği kombi bakımı da yaparız. Üstelik merkezi sistem kalorifer petek temizliği işlerinizi de güvenle yaparız.
 • Kali Tesisat firması olarak kombi ve petek temizliği fiyatları için bizi arayın. Hatta kombi petek temizleme servisi kalorifer radyatör temizleme için de bizi arayın. Üstelik kalorifer tesisat temizliği, petek temizliği ücreti, petek bakım fiyatları için de bizi güvenle arayın. Üstelik kalorifer tesisatı temizleme için de bizi arayın. Dahası petek servisi, petek temizliği ve kombi bakımı işlerinizi de yaparız.

 Kalorifer Peteği Temizleme

 • Kali Tesisat ailesi olarak petek ve kombi temizliği fiyat için bizi arayın. Ayrıca tesisat yıkama, kalorifer petek bakımı işlerinizi de güvenle yaparız. Dahası doğalgaz petek bakımı, doğalgaz kombi temizliği, kombi petek bakım fiyatları için de bizi arayın. Hatta merkezi sistem kalorifer peteği temizleme de yaparız. Dahası kombi içi temizleme, kombi temizleyici işlerinizi de yaparız.
 • Kali Tesisat firması olarak doğalgaz petek temizliği fiyatları için bizi arayın. Hatta petek kombi temizleme, kombi petek bakım ücretleri için de bizi arayın. Üstelik petek tesisat temizleme için de bizi arayın. merkezi sistem petek temizliği fiyatları, petek temızlıgı işlerinizi de yaparız. Dahası kalorifer yıkama, petek temizligi fiyat, petek radyatör temizliği işi de yaparız.
 • Kali Tesisat olarak merkezi ısıtma petek temizliği, petek kombi bakımı, doğalgaz tesisat temizliği için de arayın. Ayrıca kalorifer peteği neyle temizlenir, kalorifer peteği bakımı, petek ve kombi bakımı işleri de yaparız. Hatta kombi petek bakım servisi işi de yaparız. Hatta kombi temizleme servisi, petek kombi temizleme fiyatları için de bizi arayın.
 • Kali Tesisat ailesi olarak kombi petek temizleyici, petek temiz, temiz petek için de arayın. Hatta en iyi petek temizleme, petek ve kombi temizleme fiyatları için de arayın. Dahası doğalgaz radyatör temizliği işlerinizi de güvenle yaparız. Hatta petek yıkama ücreti için kalorifer petek temizleme firmaları, petek temizleme hizmeti için de arayın.
 • Kali Tesisat firması olarak kalorifer petek temizleme ücreti için bizi arayın. Ayrıca petek neyle temizlenir, petek ve kombi temizleme işlerinizi de güvenle yaparız. Üstelik kombi bakımı ve petek temizleme, kalorifer petek bakım fiyatları, merkezi sistem kombi bakımı için de bizi arayın. Dahası petek temizleme merkezi sistem işi de yaparız. Hatta kombi radyatör temizliği, kalorifer temizletme işlerinizi de güvenle yaparız.
bagcilar-kombi-temizletme-bagcilar-petektemizligi
#Bağcılar Kombi Temizletme #Bağcılar Petek Temizliği

Bağcılar Kombi Temizleme

 • Kali Tesisat olarak petek temizleme işlemi de yaparız. Dahası radyatör temizleme ücreti, merkezi sistem kombi temizliği işi de yaparız. Hatta kombi petek temizleme ücreti için bizi arayın. Ayrıca kalorifer kombi temizliği, kalorifer petegi temizligi işleriniz için de bizi arayın. Üstelik petek bakım servisi, doğalgaz kombi temizleme, kombi kalorifer petek temizliği için de bizi arayın.
 • Kali Tesisat ailesi olarak kombi tesisat temizleme işi de yaparız. merkezi sistem ısıtmada petek temizliği, kalorifer peteğinin temizlenmesi için de bizi arayın. Dahası kombi ve petek bakimi da yaparız. Hatta merkezi sistem kalorifer tesisatı temizleme, kombi temizletme işlerinizi de yaparız. Üstelik merkezi sistem radyatör temizliği, kombi petek yıkama, tesisat yıkama fiyatları için de bizi arayın.
 • Kali Tesisat firması olarak Petektemizligi işi yaparız. Ayrıca merkezi sistem tesisat temizliği, istanbul kalorifer petek temizliği işi de yaparız. Hatta kombi kalorifer temizleme, makinasız petek temizliği de yaparız. Hatta kalorifer sistemi temizleme işi de yaparız. Dahası doğalgaz tesisatı temizleme için de bizi arayın. Ayrıca kombi tesisat temizliği fiyatı, kalorifer temizleyicisi işlerinizi de yaparız.
 • Kali Tesisat ailesi olarak Petektemizliği işi de yaparız. Hatta kalorifer petek temizleme fiyatı, kombi radyatör temizleyici işi de yaparız. Ayrıca merkezi sistemde petek temizleme için de bizi arayın. Üstelik kalorifer radyatör temizliği, petek tesisat temizliği için de bizi arayın. Dahası petek radyatör temizleme, peteklerın temızlıgı, kalorifer petek içi temizliği de yaparız. Üstelik kalorifer petekleri temizliği işi de yaparız. Hatta kalorifer peteğinin temizliği, petek ve tesisat temizliği için de bizi her zaman arayın.

Kali Tesisat

Kali Tesisat su kaçağı bulma işinde sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. Ayrıca petek temizleme işini de yaparız. Su Tesisatçıları içinde sadece kaliteli olanları tercih ediniz. Bununla beraber koltuk temizleme işi de yaparız.Genelde petek temizliği işini 2 yılda bir yapmak gerekir.

Tesisat şirketi Kali Tesisat kombi servisi işi de yapar. Kali Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma işinde de Türkiye’nin en iyi firmasıdır. Kali Tesisat koltuk yıkama ve koltuk temizleme işi de yapar. Hatta Kali Tesisat su tesisatçısı şirketleri içinde en güvenilir şirketlerden biridir. Bir de su kaçağı tespiti ve tamiri için de bizi arayınız. Kombi servis için de bizi arayınız. Su kaçağı tespiti işleri için de bizi arayınız. Şirketimiz tıkanıklık açma işinde de garantili hizmet sağlar. Bir de ev satın alma, kiralama işlerinizde tesisat ekspertizi yaptırmalısınız. Eve girdikten sonra sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bu tesisat ekspertizi hayati öneme sahiptir.

Adalar Petek Temizleme Petek Temizletme 30 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!