Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ve Yöntemleri Nelerdir?

Kali Tesisat Dürüst ve Kaliteli Hizmet

Selamlar. Kali Tesisat ailesi olarak bugün okuduklarınıza çok şaşıracaksınız. Hem de ne kadar? Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır ve yöntemleri nelerdir? Yanıtlarını alacaksınız. Ama öncesinde sizi bir konuda UYARMAK gerekiyor.

Günlük hayatımızda evimizde ya da iş yerimizde her an tesisat işine ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaç bazen su tesisatı bazen de elektrik tesisatıdır. Bu alanlarda çalışan ustaların çoğunluğunun işi bilmeme sorunu yoktur. Üstelik hepsi de gelişmiş teknolojilere sahip cihaz kullanır. Fakat bunlar maalesef sahtekârdır. Dolandırıcıdır. Yalancıdır. Ne kadar para isterlerse verirsiniz. İŞTE Kali Tesisat bu sahtekar ve şark kurnazlarınin sizi kandırma taktiklerinin hepsini aşağıdaki linkte yazdı. Okuyunuz. Çevrenize yayınız. Emin olun. Pişman olmayacaksınız.

Su tesisatı ustalarının yaptıkları hileler

Kali Tesisat İstanbul genelinde hizmet verir. Bizi neden tercih etmelisiniz? Çünkü yukarıda da gördüğünüz gibi biz dürüstlüğü merkeze alırız. Tuvalet tıkanıklığı açma  işlerini firmamız robot cihaz teknolojisi işlerini yaparız. Ayrıca kameralı görüntüleme cihazlarını da kullanırız. Üstelik hızlı bir şekilde kırma dökme işlemine gerek kalmadan tuvalet tıkanıklığını açar. Kali Tesisat hem hızlı servis imkanı hem de kaliteli hizmet sunar. Firmamız aynı zamanda uygun fiyat garantisi de verir.

Tuvalet tıkanıklığı hepimiz için büyük bir derttir. Fakat siz evinizin içinde sinirle gezmek yerine  araştırma yapın. Tıkanan tuvalet nasıl açılır diye düşünmekten ise sizlere yardımcı olacak firmalar ile iletişime geçiniz.

Tuvalet tıkanıklığı sizin fazlası ile siniriniz bozar. Çünkü bu durum hep kötü zamanlarda olur. Bu tuvalet tıkanıklığını tuvalet pompası, karbonat, sirke ve sıcak su yöntemleri ile açma ihtimali vardır. Bu makalemizde sizlere tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır konusunda birkaç yöntemden bahsedeceğiz. Peki tıkanan tuvalet nasıl açılır?

Evde Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Tuvalet tıkanıklığı ya da klozet tıkanıklığı gibi durumlarda eviniz çok kötü kokar. Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerimizi okumadan önce tıkanıklığın nereden kaynaklı bulmanız gerekmektedir.

  • Gidere çöktüğünüz asitli içeçekler
  • Atıkları kanal açma teli kullanarak parçalama
  • Atıkları eritmek için tuz ruhu ya da kostik dökme
  • Kanalizasyonu tahliye işlemi için tuvalet açma pompası kullanma
tuvalet-tikanikligi-nasil-acilir-ve-yontemleri-nelerdir
Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ve Yöntemleri Nelerdir?

Kimyasal karışım kullanan kişiler tuvalet tıkanıklığı açma konusunda zaman kaybederler. Öncelikle tıkanıklığın, giderin neresinde olduğunu ve gideri neyin tıkadığını tespit etmeniz gerekiyor.  Çünkü böyle yapamazsanız tuvalet tıkanıklığını açmanız mümkün değildir.

Kimyasal Malzemelerle ile Tıkanıklık Açma

Tuvaletleriniz tıkanıyor ise bir gider açıcı kimyasal kullanmayı deneyin. Kimyasal ilaçları bazı sistemlerde atığı ayrıştırmak için üretmişlerdir. Bu şekilde tuvaletlerinizi kısa sürede açarsınız. Marketten satın alacağınız bu tür ürünleri aşırıya kaçmadan kullanmanızı öneririz.

Sadece organik atıklarda işe yarayacak olan bu yöntemler sert cisimler üzerinde işe yaramayacaktır. Almış olduğunuz kimyasal ilaç üzerindeki talimatları izleyin. Bununla birlikte gider için kullanma talimatında miktarda kimyasal ürünü dökün.

Tuvalet Gideri Açma Teli

Bu tür sorunlarda hemen lavabo ya da tuvalet gideri açma teli bulun. Nalburlarda bulacağınız tuvalet açma teli ile gider borusunun kıvrımları içinde geçin. Bu malzeme bir telin gideceği derinlikten daha derine inen esnek bir araçtır.

Kali Tesisat firması olarak biz tıkanıklık açma robotu ile tıkanıklığı açarız. Fakat siz evde yapacaksınız telin bir ucunu gidere sokarak tıkanıklığa neden olan cismi hissedene kadar teli giderin içine sokmaya devam etmelisiniz. Gider içerisinde döndürüp ittiğiniz tellin amacı tıkanıklığa neden olan cismi küçük parçalara ayırıp hareket etmesini sağlamaktadır.

Umarız. Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır ve yöntemleri nelerdir? Sorularına cevap almışsınızdır.

Tuvalet tıkanıklığı sorununu sık sık mı yaşıyorsunuz? Böyle bir sıkıntınız varsa bizimle iletişime geçin. Servis talep edin ve sorunlarınızdan kalıcı olarak kurtulun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!