Su Kaçağı Tespiti

Lavabodan Gelen Kötü Kokular Nasıl Giderilir?

Kali Tesisat Dürüst ve Kaliteli Hizmet

Evlerinizde giderlerden çok kötü kokular mi geliyor. Lavabodan Gelen Kötü Kokular Nasıl Giderilir? Tüm sorularınızı cevaplayacağız. Fakat bundan önce sizi UYARMAK zorundayız. Çünkü bu bizim üzerimize borçtur.

Bu ülkede uzman ya da profesyonel insan sorunu yoktur. Bu ustalar ya da şirketler işlerini iyi bilir. O kadar iyi bilir ki sizin cebinizden kat kat fazla para alır. Çünkü bu ustalar sahtekârdır. Dolandırıcıdır. Yalancıdır. Sizden hakkından fazla para alırlar. Üstelik bir de üstüne dua alırlar. İŞTE biz bu insanların uyguladığı tüm kandırma taktiklerini aşağıda yazdık. Okuyunuz. Okutturunuz. Emin olun yararını göreceksiniz.

Tesisat ustalarının yaptıkları hileler

Evinizdeki temiz ve ferah hava, lavabonuzdan gelen kötü koku nedeni ile bozuluyor mu? Temiz olduğu halde mutfağınızdan ya da banyonuzdan yine de kötü koku mu geliyor? En önemlisi de bu kokuların nereden ve neden geldiğini bir türlü tespit edemiyor musunuz? Kötü kokuların kaynağının belli olmamasına rağmen pek çok işlem denediniz ve çözüm bulamadınız mı? Öncelikle endişelenmemeniz gerektiğini söylemek isteriz, çünkü doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Söz konusu olan kötü kokuların kaynağını ve nedenini bulmak, oluşan kötü kokuların gidermek için ilk aşamadır. Malum ev hanımları temizlik konusunda fazlasıyla hassastır. Bu hanımlar temizledikleri lavabo ve mutfaklarından gelen çürümüş sarımsak ve lağım kokusundan dolayı emeklerinin boşa gittiğini düşünürler. Fakat bu konuların bütün nedeni klozet, lavabo ya da tuvalettir.

Mutfak Lavabo Kokusunun Giderilmesi

 

Çoğunlukla evi saran koku, mutfak lavabolarının yani evyelerin alt kısımlarından gelir. Giderlerden gelen koku kadar, mutfak evyesinin altına konulan çöpün ya da yiyeceklerin de kokusu etkilidir. Bu gibi sorunları çözdüğünüz halde sonuç halen değişmediyse kesinlikle sorun giderden gelen kokudan kaynaklıdır.

  • ilk olarak sifon yani gider esini temizleyin. Çünkü zamanla yemek atıklarından dolan sifon içi zamanla çürümeye ve etrafa koku yaymaya başlar.
  • Sifon temizliğini yapıtığınız halde koku gitmediyse bu defa da duvardan gidere geçen kısma bakın.
  • Duvarlara giden sifonun kenarında boşluk kalmasın ki gidere döktüğünüz su kenarlardan rahatlıkla damlasın.
  • Adaptör conta kullanarak kenar boşluklardan gelecek olan kokuyu önleyin.
  • Bütün bunların yanı sıra, sifonların içinde su kalacak şekilde kıvrımların olması da şarttır. Böylelikle giderden gelen koku, suya geçmeyecek ve dışarı çıkmayacaktır.

Yukarıda saymış olduğumuz şeyleri yapmanıza rağmen halen lavabodan kötü koku geliyorsa büyük ihtimalle gideriniz tıkalıdır. Bu nedenle ki tıkanmış giderler açılmaz ise koku yapması gayet normaldir.

lavabodan-gelen-kotu-kokular-nasil-giderilir
Lavabodan Gelen Kötü Kokular Nasıl Giderilir?

Su kaçağı ya da petek temizliği gibi tesisat sorunlarına çözüm bulunduğu gibi bu sorunların da çözümü mutlaka vardır. Gider borusunu kırmadan açan kameralı cihazlar sayesinde sorunlarınızı zarar vermeden çözmekteyiz.

Giderlerinizin içinde biriken kalıntılar zamanla kokuya neden olur. Özellikle de tıkanmış bir gider ise kesinlikle koku sorunları ile karşı karşıya kalmanız kaçınılmazdır. Şirketimiz Robot cihazla açtığı boruyu kamera yardımı ile görüntüler ve size gösterir.

Lavabo kokusu problemleri yaşıyorsanız firmamızdan koku tespit servisi talep edin ve sorunlarınızı kalıcı bir şekilde çözün.

Lavabodan Gelen Kötü Kokunun Sebebi

Yazımızın başlarında da belirttiğimiz gibi lavabodan gelen kötü kokunun sebebi giderlerin tıkanmış olmasından kaynaklıdır. Mutfak lavabosunda koku olduğunu düşünüyorsanız hatalı bir işleme başlamadan önce koku tespiti yapan firmalardan yardım alın.

Lavabodan gelen kötü kokuları bulan servisimiz sorununuzu düşündüğünüzden daha kısa sürede çözüme kavuşturur. Ortamın kokusunu ağırlaştıran gider kokuları herkesi rahatsız eder. Atık su borularından gelen koku etrafa sarınca hem kendiniz hem başkaları için rahatsız olursunuz.

Lavabo Kokusu nasıl giderilir sorusuna gelince firmamız bu konuda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Teknolojinin de gelişmesi ile kırıp dökme işlemine gerek kalmadan hızlı ve kaliteli bir şekilde çözümler sunmaktayız.

Firmamız Kanalizasyon kokusu tespitini yapar. Ayrıca kanal içindeki tıkanıklık sorunlarını ve kötü kokuları gidermek için koku tespit eden ustalarımız da vardır.

Kali Tesisat, lavabo kokularının kaynağını bulan firma olarak sizlere haftanın her günü hizmet verir. Bizleri 0542 634 5537/ 0532 631 5537 numaralarımızdan arayarak servis talep edin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!