Ana Sayfa / Petek Temizliği / Kombi ve Petek Temizliği Fiyatları

Kombi ve Petek Temizliği Fiyatları

En gelişmiş cihazlara sahip olan firmamız bu makineler sayesinde petek temizliği işlemini kısa sürede yaparak maliyetinizi düşürmektedir. Kombi ve petek temizliği fiyatları, çoğunlukla petek sayısına göre değişmekte olduğundan evin büyüklüğüne göre de değişiklik göstermektedir.

Petek Sayısına Göre Petek Temizleme Fiyatı

Kombi ve Petek Temizliği Fiyatları

Çoğunlukla petek sayıları temizlenecek olan peteklerin miktarından dolayı daha fazla zaman ve iş gücü anlamına gelmektedir. Bu nedenle kombi petek temizleme fiyatlarını fazlası ile etkilemektedir.

Peteklerin hepsi tek tek temizlenir ve sonrasında peteklerin havaları ayrı ayrı alınır. Peteklerin kirlilik oranlarına bağlı olarak da petek temizleme makinesi uzun bir süre çalışmak zorunda kalabilir.

Bir diğeri ise, tesisat borularının temizlenmesi için daha fazla zaman gereklidir. Harcanan zaman ile doğru orantılı olarak iş gücü gereklidir ve bu durum petek temizliği fiyatını etkilemektedir. İlk defa petek temizliği yaptıracak olanlar ise petek temizliği sayfamızı mutlaka ziyaret etmelidirler.

Petek Temizliği Faydaları Nelerdir?

Petek temizliği her yıl olmasa da iki yılda bir mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Herkesin en büyük sorunlarından olan kombi ve petek temizliği yapılmadığı taktirde istediğiniz ısıyı elde edemez ve yüksek fatura ödemek zorunda kalırsınız. Peki petek temizliğinin faydaları nelerdir? Şimdi hep birlikte inceleyelim;

  • Peteklerin ve kombinin ömrünün ömrünün uzamasını sağlayacaktır.
  • kombi pompasının zorlanarak yıpranmasını engelleyecek ve petek içindeki kireç ile tortu tabakalarının temizlenmesini sağlayacaktır.
  • Kombinizin daha fazla enerji harcamasının önüne geçilmiş olacaktır.
  • Temizlik işleminden sonra kullanılan kimyasal ilaç sayesinde petekler, kombi ve tesisat borusu yaklaşık iki yıl boyunca korunacaktır.
  • Koruyucu kimyasal sayesinde kombi eşanjörü kireçten arınacağından ömrü uzayacaktır ve daha az enerji ve su ısıtmış olacaktır.
  • Peteklerde meydana gelen tıkanıklıklar temizlendiğinden daha verimli ısı elde edilmektedir.
  • Aynı zamanda tesisat borularındaki kireç ve tıkanıklıklar da temizlenmiş olacaktır.
  • Peteklerin içerisinde en ufak dahi yabancı bir cisim kalmadığından ısı değişikliklerine çabuk cevap verecektir.

Uzmanlık gerektiren bir iş olan petek temizliği mutlaka petek temizleme makinesi ile yapılmalıdır. Diğer türlü yapılan işlemde beklediğiniz faydayı göremezsiniz.

Yapmış olduğumuz işlerden sonra mutlaka fatura kestiğimizden yapılan her işleme de garanti vermekteyiz. Kombi ve petek temizliği fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En Çok Okunan

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Sitelerde ya da çok katlı binalarda tek merkezden elde edilen ısı sayesinde bütün dairelerin ısınmasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir