Petek Temizliği

Kombi ve Petek Temizliği Fiyatları

Kombi ve Petek Temizliği Fiyatları

Kış aylarında doğalgaz faturanız yüksek mi geliyor? Petekler altı ve üstü arasında sıcaklık farkı mı var? Bu yazımızda kombi ve petek temizliği fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Fakat Kali Tesisat olarak size bilgi vermek isteriz. Öncelikle petek temizleme işini her yıl yaptırmaya gerek yoktur. Petek temizleme işini yaparken kimyasal maddeler kullanmak kombiye zarar verir. Bunun dışında da evinize gelen ustaların yaptığı pek çok sahtekarlık vardır. Bu sahtekarlıklara dikkat etmeniz için size şu yazımızı yazdık. Şu yazımızı okuyunuz.

Firmamız en gelişmiş cihazlara sahiptir. Bu makineler sayesinde petek temizliği işlemini kısa sürede yaparak maliyetinizi düşürmekteyiz. Kombi ve petek temizliği fiyatları, çoğunlukla petek sayısına göre değişmekte olduğundan evin büyüklüğüne göre de değişiklik göstermektedir.

Petek Sayısına Göre Kombi ve Petek Temizleme Fiyatları

Kombi ve Petek Temizliği Fiyatları

Petek sayıları bazı evlerde az bazı evlerdeyse çoktur. Genellikle petek sayıları temizlenecek olan peteklerin miktarından dolayı daha fazla zaman ve iş gücü anlamına gelmektedir. Bu durum kombi petek temizleme fiyatlarını fazlası ile etkilemektedir.

Peteklerin hepsini tek tek temizleriz. Sonrasında peteklerin havalarını ayrı ayrı alırız. Bununla birlikte peteklerin kirlilik oranlarına bağlı olarak da petek temizleme makinesi uzun bir süre çalışmak zorunda kalabilir.

Bir diğeri ise, tesisat borularının temizle işidir. Bu iş için de daha fazla zaman gereklidir. Harcanan zaman ile doğru orantılı olarak iş gücü gereklidir. Doğal olarak bu durum petek temizliği fiyatını etkilemektedir. İlk defa petek temizliği yaptıracak olanlar ise petek temizliği sayfamızı mutlaka ziyaret etmelidirler.

 

Petek Temizliği Faydaları Nelerdir?

Petek temizliği her yıl olmasa da iki yılda bir mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü herkesin en büyük sorunlarından olan kombi ve petek temizliğini yapmadığımızda istediğiniz ısıyı elde edemez ve yüksek faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Peki petek temizliğinin faydaları nelerdir? Şimdi hep birlikte inceleyelim;

  • Peteklerin ve kombinin ömrünün ömrünün uzamasını sağlayacaktır.
  • kombi pompasının zorlanarak yıpranmasını engelleyecek ve petek içindeki kireç ile tortu tabakalarının temizlenmesini sağlayacaktır.
  • Kombinizin daha fazla enerji harcamasının önüne geçilmiş olacaktır.
  • Temizlik işleminden sonra kullanılan kimyasal ilaç sayesinde petekler, kombi ve tesisat borusu yaklaşık iki yıl boyunca korunacaktır.
  • Koruyucu kimyasal sayesinde kombi eşanjörü kireçten arınacağından ömrü uzayacaktır ve daha az enerji ve su ısıtmış olacaktır.
  • Peteklerde meydana gelen tıkanıklıklar temizlendiğinden daha verimli ısı elde edilmektedir.
  • Aynı zamanda tesisat borularındaki kireç ve tıkanıklıklar da temizlenmiş olacaktır.
  • Peteklerin içerisinde en ufak dahi yabancı bir cisim kalmadığından ısı değişikliklerine çabuk cevap verecektir.

Dürüst ve Kaliteli Hizmet Kali Tesisat

Uzmanlık gerektiren bir iş olan petek temizliği mutlaka petek temizleme makinesi ile yapılmalıdır. Diğer türlü yapılan işlemde beklediğiniz faydayı göremezsiniz.

Yapmış olduğumuz işlerden sonra mutlaka fatura kestiğimizden yapılan her işleme de garanti vermekteyiz. Kombi ve petek temizliği fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!