Ana Sayfa / Tıkanıklık Açma / Kırmadan Tıkalı Gider Nasıl Açılır?
Kırmadan Tıkalı Gider Nasıl Açılır?

Kırmadan Tıkalı Gider Nasıl Açılır?

Çoğunlukla gider borularında meydana gelen tıkanıklıklarda en önemli neden giderleri kırmadan açmaktır. Bu işlemi gerçekleştirmek için de profesyonel cihazlar kullanılmalıdır.

Türkiye genelinde sadece bir kaç firma da bulunan kameralı cihazlar gider borularını görüntüler ve robot cihazlarla kırmadan dökmeden en ufak bir zarar dahi vermeden açar.

Tıkalı Gider Nasıl Açılır?

Tıkalı giderler genellikle, gider tıkanıklıklarını tespit eden kameralı cihazlar ve uzman ekibimiz ile öncelikle tıkanıklığın nerede oluştuğu, nedeni,gider hattında bir eğim ya da bir teknik sorun olup olmadığı araştırılır.

Sonrasında ise robot cihazlarımız ile tıkanan giderleri kırmadan açabilmek adına cihazların ucuna takılan aparatlar sayesinde tuvalet, pimaş. küveti banyo ve lavabo giderleri kısa sürede açılır.

Tıkanmış Boruları Açmak İçin Uzman Firmalar Tercih Edin

Teknolojinin gelişmesi ile tesisat sektöründe de tıkanıklık sorunları için çözümler üretilmektedir. Mevcut cihazlar ile tıkanıklıkları açmak fazlası ile kolay. Tıkanmış banyo, boru, tuvalet ya da mutfak alanları fark etmeksizin, bütün tıkalı boruları açmak artık çok kolaylaştı.

Alanında uzman tesisatçıları tercih etmelisiniz, yoksa eski usül çalışan birçok tesisatçı da halen mevcuttur. Kırıp dökme olmadan tıkanıklıkların açılması çok önemlidir.

Tıkanmış boruları açmak için firmamız özel üretilmiş cihazları kullanarak tıkanan bölgeyi, contalara, borulara ve tesisatlara hiçbir zarar vermeden rahatlıkla açmaktadır.

Çoğu zaman kullanıcı hatası olan lavabo giderlerinin tıkanması yabancı cisimlerin lavabo içine atılması ya da inşaat sırasında taş beton gibi maddelerin boruları tıkaması ile oluşur. Bu nedenle gider tıkanıklığı açma sorunlarına çözüm bulmak için profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekir.

Tıkanmış Giderleri Açan Firma, Kali Tesisat

Firmamız son teknoloji cihazları, profesyonel uzman ekibi ve İstanbul’un bütün noktalarına görev araçları ile tıkanıklık açma hizmeti sunmaktadır. Üstelik bütün noktalar tek fiyat bedeli uygulanarak aynı gün servis imkanı sağlamaktadır.

Tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirirken kesinlikle giderleri kırıp dökme işlemi olmadan açıyoruz. Kali Tesisat firmamız tesisat hizmeti alanında lider tesisat firmasıdır. Her türlü gider tıkanmalarında gönül rahatlığı ile bizleri 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan arayabilirsiniz.

En Çok Okunan

tikaniklik-acma

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

On yılı aşkın bir süredir pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda hizmet veren Kali Tesisat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir