Ana Sayfa / Tıkanıklık Açma / İstanbul Tıkalı Logar Açma
İstanbul Tıkalı Logar Açma

İstanbul Tıkalı Logar Açma

Özellikle deneyim ve özel cihazlara sahip olmayı gerektiren logar açma fazlası ile hassas bir iştir. Firmamız yılların deneyimine ve alt yapısına sahip köklü bir firma olduğundan logar açma işlemini kendi bünyesinde barındırdığı deneyimli personellere yaptırmaktadır.

Kali Tesisat firması olarak belirtmek isteriz ki logar borusunun yeri bilinmiyor olsa da son teknoloji detektör ile logar yeri tespiti yapmaktayız. Logar açma işlemini yapmak için ya logar borusunun tıkanması ya da logar kuyusunun dolaması gerekir.

Kanalizasyon Açma Neden Gerekli

Tıkalı Logar Açma

Kanalizasyon boruları genellikle iki nedenden dolayı tıkanmaktadır. İlk olarak kullanıcı hatalarından kaynaklı tıkanmalar gelir. Buna örnek olarak da, tuvaletlere atılan ve suda erimeyen cisimler ya da çocuklar tarafından tuvalete atılan cisimlerden kaynaklıdır.

Bu tür tıkanıklıklara basit tıkanıklık denmektedir. Basit kanalizasyon tıkanıklığının belirtileri de bir anda ortaya çıkmaktadır. Kali tesisat firması olarak biz, bu tıkanıklıklara deneyimli personeller ve robot cihazlar kullanarak kolaylıkla açmaktayız. Bu tür basit kanalizasyon tıkanıklıklarını açarken kesinlikle en ufak bir tadilat ortamı yaratmamaktayız.

Diğer tıkanıklık türü ise, kalitesiz malzeme kullanımı ya da usta hatalarından kaynaklıdır. Bu tür kanalizasyon tıkanıklıklarına kronik tıkanıklık da denilebilir. Özellikle de kendilerini aniden belli etmediklerinden kanalizasyon hattı kullanılabilir olsa da zamanla sorunlar meydana gelir.

Logar borusu kalitesiz malzeme kullanımından dolayı zaman içerisinde çökebilir ve tıkanıklığa neden olabilir. Usta hatalarından kaynaklanan sorunlarda ise, kanalizasyon borusuna yeterli eğimin verilmemesi hatta bazı durumlarda logar borusuna ters eğim verilmesinden kaynaklı tıkanmalar oluşabilir.

Diğer bir usta hatası ise, betondan yapılan boruların ek yerlerinin ve künk boruların açık bırakılmasından kaynaklıdır. Aynı zamanda boru içerisine toprak girdiğinden de tıkanıklık meydana gelmektedir.

Profesyonel Olarak Logar Açmaktayız

Kanalizasyon açma işlemine başlamadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile gerekli kontroller yapılır. Yapılan kontroller sonucunda, usta hatasından ya da basit tıkanıklıktan kaynaklana tıkanıklık olup olmadığı tespit edilir.

Tıkanıklık türüne göre de gerekli cihazı kullanmaktayız. Sonrasında ise kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir kontrol yaparak tıkanıklığın tamamen açıldığından emin olduktan sonra teslim etmekteyiz.

Logar kuyusunun kapağını usta hatalarından kaynaklı tıkanıklıklarda açıyoruz. Şayet logar kuyusunun yeri bilinmiyor ise firmamız bu defa detektör yardımı ile logar kuyusunun yerini tespit etmektedir. Tespit işleminden sonra logar kuyusu dolmuş ise temizlemekteyiz.

Firmamız kanalizasyon açma işlemlerini kendi bünyesindeki personellerine yaptırmaktadır. Kali Tesisat tarafından yapılan bütün tadilat onarımları garanti altına alınmaktadır.

Firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için teknolojik cihazlar ile tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme gibi tesisat sorunların da en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Daha fazla bilgi ve servis talep etmek için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

En Çok Okunan

tikaniklik-acma

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

On yılı aşkın bir süredir pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda hizmet veren Kali Tesisat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir