Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kali Tesisat Dürüst ve Kaliteli Hizmet

Evinizde veya iş yerinizde sık sık gider sorunu mu yaşıyorsunuz? Kronik tuvalet tıkanıklığı sorununuz mu var? Tesisat şirketlerinin kanalizasyon açma fiyatları arasında astronomik farklar mı var? Bütün bu soruların cevaplarını aşağıda bulacaksınız. Fakat öncesinde sizi ustalar konusunda UYARMAK istiyoruz.

Evinize iş yerinize gelen ustalar arasında uzmanlık problemi yok. Hatta kalite sorunu da yok. Fakat bu ustaların sahtekarlık ve yalancılık sorunları oldukça fazla. Bu ustalar sizin cebinizden daha fazla para çıkması için elinden geleni ardına koymazlar. Ustaların bu para (ç)alma yöntemleri sizin için derledik. Okuyunuz. Okutturunuz. Garanti veriyoruz. Faydasını göreceksiniz.

kanalizasyon-acma-fiyatlari
Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma ve logar tıkanıklığı açma gibi hizmetleri için fiyat araştırması yaptığınızda bazı tesisat firmalarının sitelerinde fiyatlarının yazıldığını görebilirsiniz. Ucuz fiyatlar ile dikkatinizi çekmek isteyen firmalar sizleri dolandırmak isteyebilirler.

Sizler için araştırdık ve bu tarz firmalara karşı daha fazla nasıl dikkatli olmanızı sağlamak amacı ile birkaç öneride bulunduk. Umarız etkili olur.

Kanalizasyon Nasıl Açılmalıdır?

İş yeri ya da evinizin önünde pimaş kanalları, logarlar, tuvalet, lavabo gider kanalları tıkandığı zaman önce kameralı görüntüleme sistemlerini kullanarak gider borularının içleri baştan başa görüntülenerek sorunun kaynağı anlaşılmaya çalışır.

Daha sonra robot cihazlar ile tıkanan gider boruları açılır, fakat internet sitelerinde fiyat veren firmalar genellikle kameralı görüntüleme cihazı kullanmadıklarından sadece tıkanıklığa müdahale eder ve kesin bir çözüm olmadığından tıkalı olan kanalizasyonları hiçbir şekilde açamazlar.

Değerli müşterilerimiz, kanalizasyon tıkanıklığı firması arıyor iseniz kesinlikle sormanız gereken ilk şey kameralı cihazları var mı sorun, şayet yok ise kanalizasyonu tam olarak açmayacaklar ve kısa sürede tekrar servis çağırmanıza neden olacaktır.

Kameralı Cihazları Neden Yok?

Bazı firmaların kameralı cihazları bulunmamaktadır. Bunun nedeni ise, bu cihazların çok pahalı olmasıdır. Türkiye’de sadece birkaç firmada bulunan bu cihazlar profesyonel bir kullanım gerektirir.

Bu yüzden kesinlikle bu tür firmalara paranızı kaptırmanızı istemeyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan son teknoloji cihazları kullanmaktan kesinlikle çekinmiyoruz.

Kanalizasyon Açma Fiyatları Nedir?

Kanalizasyon açma fiyatlarını belirlemek için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile yaptığınız görüşmede sorunlarınızı anlattıktan sonra yapılacak olan çalışmaları genel olarak sizlere anlatmaktadırlar. Ortaya çıkacak olan çalışma için sizlere net bir fiyat vermektedir.

Sunmuş olduğumuz fiyat kanal açma hizmetini ve kameralı görüntüleme cihazını kapsamaktadır. Logar, kanal, kanalizasyon, mangal ve rögar için fiyatlarımız değişmektedir. Kali Tesisat firmamızı 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!