GenelTıkanıklık Açma

Kameralı Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Kameralı Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Kameralı tesisat tamiri nasıl yapılır? gibi sorulara cevap vermek çok kolaydır. Bu kameralarla evinizin herhangi bir yeri kırılıp dökülmeden tesisat sorunlarını gidermekteyiz. Kali Tesisat olarak uzun yıllardır kameralı tesisat tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yazımıza geçmeden önce sizi birkaç konuda bilgilendirmek isteriz. Ustaların yaptığı hilelere buradan ulaşabilirsiniz. 

Firmamız tesisat sistemlerinde meydan gelen birçok sorunu kameralı cihazlar ile çözmektedir. Bunun için kameralı görüntüleme cihazları kullanmak gerekir. Şirketimiz bu cihazları ustalıkla kullanır.

Kameralı Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır? Kameralı Tesisatçı Firması

Kali Tesisat kameralı tesisatçı firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bunun sonucunda tesisat sistemlerindeki sorunlara çözüm sunmaktadır.

Kameralı cihazları kullanan ustalarımız adresinize geliyor. Böylece tesisat sistemlerinizin tamamını kameralı görüntüleme cihazları ile inceler. Kameralı su tesisatçısı olan ustalarımız kırıp dökme olmadan tespit çalışmaları yapmaktadır.

Kali Tesisat firmamızın kameralı görüntüleme cihazları ile vermiş olduğu hizmetler de şu şekildedir;

  • İstabul Kameralı tıkanıklık açma
  • Avrupa Yakası Kameralı kanal açma
  • Anadolu Yakası Kameralı su kaçağı tespiti
  • Kameralı koku tespiti

Kali Tesisat ile Kameralı Tıkanıklık Açma Kameralı Tesisat Tamiri Nasıl yapılır Sorusunun Cevabı

kamera aç

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan gider tesisatlarında meydana gelen tıkanıklık sorunlarını iç güdüsel olarak hemen gidermeye çalışırsınız. Çünkü tuvalet ya da banyo tıkanıklığını hemen halletmek gerekir. Bu tıkanmalar evin doğal işleyişini bozar.

Gider borularının olabileceği her yerde meydana gelen tıkanıklık sorunları çok çeşitlidir. Bunlar lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlardır.

İki türlü tıkanıklık vardır. Tuvalet tıkanıklığı kullanıcıdan kaynaklı  olabilir. Bununla birlikte tesisatı yapan ustadan kaynaklı olabilir. Kullanıcı hatalarının en başında şu gelir. Tuvalete ya da lavabolara attığımız atıklar tıkanıklığın oluşması için yeterli bir sebeptir. Çünkü bu atıkların su ile gitmesi çok zordur.

Usta hatalarında ise, tıkanıklık olayları daha farklıdır. Çünkü bu tür tıkanıklık sorunları kendini yavaş bir şekilde belli eder. Üstelik tıkanıklığı açsanız dahi tekrar meydana gelmesi de söz konusudur. Bunun nedeni ise, gider borularını döşeyen ustanın gider borusuna yeterli meyil vermemesinden kaynaklıdır.

Bu nedenle boru içerisindeki bütün sorunların tespit edilmesi için kameralı tıkanıklık açma işlemi gerçekleşmelidir. Bu konuda profesyonel olan firmamız sizlere kesim çözümler sunmaktadır.

Kameralı Kanal Açma

Kanal tıkanıklıklarının pek çok sebebi vardır. Bunlar lavabo ya da tuvalet tıkanıklıklarına sebep olan cisimlerden olabilir. Bununla birlikte toprak ya da yapraklardan da kaynaklanabilir.

Firmamız kanal tıkanıklıklarını açma işlemlerinde kameralı görüntüleme cihazı kullanarak kameralı kanal açma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Burada öncelikli amacımız tıkanıklığa neden olan durumu tespit etmektir.

Kameralı kanal açma çalışmalarında firmamız herhangi bir çöken boru olduğunu tespit ettiğinde anında onarım ekiplerimizi adresinize yönlendirmektedir. Üstelik yapılan bütün onarımlar bir yıl süre ile garanti altına alınmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Çoğunlukla su kaçağı denildiğinde aklımıza ilk olarak temiz su kaçağı gelmektedir. Fakat gider borularında meydana gelen su kaçakları da çok sık rastlanılan bir durumdur.

Genellikle gider borularında meydana gelen su kaçakları, farklı renklerde görüldüğü gibi kötü kokulara da neden olmaktadır. Bu tür su kaçakları ise, pimaş borularının çatlaması, ek yerlerinde olan contanın işlevini yapamaması ve kırılmasından kaynaklı gelişmektedir.

Kameralı Koku Tespiti

Lağım kokusu herkesin başına gelmiş bir olaydır. Bu kötü koku olay yaşam kalitemizi etkiler. Hem de sevdiğimiz kişilere karşı mahcup olmamıza neden olur.

Çözüm ise sadece kokunun nereden geldiğini tespit ederek gerçekleşir. Bu pis koku fayans aralarından gelebilir. Bununla birlikte lavabonun sifonundan da gelebilir.

Firmamız bu tür sorunlarda kameralı koku tespiti işlemleri yaparak sizlerin rahat bir nefes almasını sağlarken bu tür sorunlarla karşılaşmamanızı sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!