Ana Sayfa / Tıkanıklık Açma / Kameralı Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Kameralı Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Kameralı tesisat tamiri ile, evinizin herhangi bir yeri kırılıp dökülmeden tesisat sorunlarını gidermekteyiz. Kali Tesisat olarak uzun yıllardır kameralı tesisat tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız tesisat sistemlerinde meydan gelen birçok sorunu kameralı cihazlar ile çözmektedir. Tesisat sistemlerinizde oluşan aksiliklerden kesin olarak kurtulmak için kameralı görüntüleme cihazları kullanılmaktadır.

Kameralı Tesisatçı Firması

Kameralı tesisatçı firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kali Tesisat, tesisat sistemlerindeki sorunlara çözüm sunmaktadır.

Kameralı cihazları kullanan ustalarımız adresinize geldiği zaman, tesisat sistemlerinizin tamamını kameralı görüntüleme cihazları ile incelemektedir. Kameralı su tesisatçısı olan ustalarımız kırıp dökme olmadan tespit çalışmaları yapmaktadır.

Kali Tesisat firmamızın kameralı görüntüleme cihazları ile vermiş olduğu hizmetler de şu şekildedir;

  • Kameralı tıkanıklık açma
  • Kameralı kanal açma
  • Kameralı su kaçağı tespiti
  • Kameralı koku tespiti

Kameralı Tıkanıklık Açma

kamerali-tikaniklik-acma

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan gider tesisatlarında meydana gelen tıkanıklık sorunlarını iç güdüsel olarak hemen gidermeye çalışırsınız. Çünkü tesisat sistemlerinde meydana gelen diğer sorunlara nazaran tıkanıklık sorunları daha kötü etkiler bırakabilir.

Gider borularının olabileceği her yerde meydana gelen tıkanıklık sorunları lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı olabilir.

Bütün bu tür tıkanıklıklar kullanıcıdan kaynaklı olduğu gibi aynı zamanda da tesisatı yapan ustadan da kaynaklı olabilir. Kullanıcı hatalarının en başında tuvaletlere ya da lavabolara attığımız atıklar tıkanıklığın oluşması için fazlası ile yeterli bir nedendir.

Usta hatalarında ise, tıkanıklık olaylar daha farklıdır. Bu tür tıkanıklık sorunları kendini yavaş bir şekilde belli eder. üstelik tıkanıklık açılsa dahi tekrar meydana gelmesi de söz konusudur. Bunun nedeni ise, gider borularını döşeyen ustanın gider borusuna yeterli meyil vermemesinden kaynaklıdır.

Bu nedenle boru içerisindeki bütün sorunların tespit edilmesi için kameralı tıkanıklık açma işlemi gerçekleşmelidir. Bu konuda profesyonel olan firmamız sizlere kesim çözümler sunmaktadır.

Kameralı Kanal Açma

Kanal tıkanıklıkları, lavabo ya da tuvalet tıkanıklıklarına sebep olan cisimlerden olacağı gibi toprak ya da yapraklardan da kaynaklanabilir.

Firmamız kanal tıkanıklıklarını açma işlemlerinde kameralı görüntüleme cihazı kullanarak kameralı kanal açma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Burada öncelikli amacımız tıkanıklığa neden olan durumu tespit etmektir.

Kameralı kanal açma çalışmalarında firmamız herhangi bir çöken boru olduğunu tespit ettiğinde anında onarım ekiplerimizi adresinize yönlendirmektedir. Üstelik yapılan bütün onarımlar bir yıl süre ile garanti altına alınmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Çoğunlukla su kaçağı denildiğinde aklımıza ilk olarak temiz su kaçağı gelmektedir. Fakat gider borularında meydana gelen su kaçakları da çok sık rastlanılan bir durumdur.

Genellikle gider borularında meydana gelen su kaçakları, farklı renklerde görüldüğü gibi kötü kokulara da neden olmaktadır. Bu tür su kaçakları ise, pimaş borularının çatlaması, ek yerlerinde olan contanın işlevini yapamaması ve kırılmasından kaynaklı gelişmektedir.

Kameralı Koku Tespiti

Hemen herkesin başına gelmiş bir olay olan lağım kokusu hem yaşam kalitemizi etkiler hem de sevdiğimiz kişilere karşı mahcup olmamıza neden olabilir.

Çözüm ise sadece kokunun nereden geldiğini tespit ederek gerçekleşir. Pis koku fayans aralarından geleceği gibi lavabonun sifonundan da gelebilir.

Firmamız bu tür sorunlarda kameralı koku tespiti işlemleri yaparak sizlerin rahat bir nefes almasını sağlarken bu tür sorunlarla karşılaşmamanızı sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

En Çok Okunan

tikaniklik-acma

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

On yılı aşkın bir süredir pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda hizmet veren Kali Tesisat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir