Ana Sayfa / Tıkanıklık Açma / Banyo Tıkanıklığı Açma
Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo Tıkanıklığı Açma

Genellikle lavabo, tuvalet, çamaşır makinesi, pimaş giderlerindeki tıkanmalardan meydana gelen banyo tıkanıklığı ciddi sorunlar yaratabilir.

Tıkanmış banyo giderlerinden su gitmez, çamaşır makinesi gideri taşar ve sonrasında kabusa dönüşen tuvalet tıkanıklıkları da sizler için fazlası ile can sıkıcı bir hal alır. Tıkalı banyo, küvet duşa kabin, lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını kısa sürede cihazla açmaktayız.

Banyo Giderleri Neden Tıkanır?

banyo-tikanikligi

Çamaşır makinesi hortumunda bulunan filtre zamanla ucundan çıkar ve makine sıkma konumunda çıkan atık sular bez parçaları ve iplik, düğme ve madeni paranın gidere gitmesi ile tıkanıklık meydana gelir.

Tuvalet gideri, içine atılan ve erimeyen ıslak mendillerden, kalitesiz tuvalet kağıtlarından bazen de yanlış eğimlerden tıkanmalar meydana gelebilir.

Lavabolar ise, genelikle sabun atıklarından, saç kılından tıkanabilir. Tuvalette görüldüğü gibi usta hatalarından kaynaklı da gider hatlarının yanlış kurgulanmasından ve yanlış eğim verilmesinden dolayı tıkanıklıklar oluşabilir.

Küvet ve duşakabin gibi yerlerde de giderlerde süzgeç olmaması, katı atıkların gidere ulaşması sonucu tıkanıklıklar oluşabilmektedir.

Banyo Tıkanmasında Tadilat Gerekli mi?

Eskiden olsa evet gerekli olabilirdi. çünkü eski zamanda teknolojik aletler ile çalışma yapılmamaktadır. Tıkanıklığın yeri genellikle kırılarak tespit edilirdir.

Son zamanlarda Türkiye’de sadece birkaç firmada bulunan, kameralı görüntüleme cihazları ve alanında uzman personeller ile tıkanıklık açma robotları kullanılarak tadilatsız bir şekilde banyo tıkanıklıkları açılmaktadır.

Banyo Gider Tıkanıklıkları Nasıl Açılır?

Tıkalı olan pimaş gider, tuvalet, duşakabin ya da lavabo sorunlarının Kali Tesisat için hiç bir önemi yoktur. Firmamız ilk olarak gideri nelerin tıkadığını tespit etmeye çalışır. Bunun için de kameralı görüntüleme sistemleri kullanmaktadır.

Kullanmış olduğumuz cihazlar sayesinde giderlerinizi tıkayan tüm nesneleri tek tek görüntüler ve sizlere rapor halinde sunar. Ardından tıkanıklık açan robot cihazlarımız ile tıkalı bölge, kırma dökme işlemi olmadan ve herhangi bir tadilat gerektirmeden kısa sürede açar.

Tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, petek temizliği, gibi tesisat sorunlarınız için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

En Çok Okunan

tikaniklik-acma

Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma

On yılı aşkın bir süredir pis su gideri tıkanıklığı açma konusunda hizmet veren Kali Tesisat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir