Tıkanıklık Açma

Kameralı Robotla Pimaş Açma

Kali Tesisat Kalite ve Güvenle

Kameralı robotla pimaş açma işlerini kalite ve iş garantili bir hizmetle yerine getiririz. Kalite, güven ve dürüstlüğü devamlı vurguluyoruz. Çünkü piyasada sahtekârlığı huy edinmiş binlerce usta var. Bunun sonucunda da pek çok insan mağdur olmaktadır. Hatta bazıları mağdur olduğunun farkında bile değildir. Bu yüzden bu hileleri sizin için derledik. Lütfen okuyun. Çevrenize de yayın.

Ustaların yaptıkları hileler

Firmamız Türkiye’nin lider pimaş açma firmasıdır. Kesinlikle tadilat ortamı yaratmadan kırıp dökme işlemine gerek dahi duymadan pimaş açma konusunda yıllardır hizmet veren firmamız, servis kaydı oluşturduğunuz anda en geç 2 saat içerisinde adresinizde olacaktır.

Kameralı robotla pimaş açma
Kameralı robotla pimaş açma

Pimaş Tıkanmasının Nedenleri

Pimaş boruları birçok nedenden dolayı tıkanır. Bazen lavabolarda meydan gelen pimaş tıkanması, bazen tuvalette ya da binanızın logar borusunda meydana gelmektedir.

Özellikle lavabolara atılan yabancı cisimlerin, boyutlarına ve lavaboya atılma sıklığına göre tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Bunun nedeni bazen sakal kılları olurken bazen de sabun parçaları olmaktadır.

Banyonuzdaki duş giderleri ise çoğunlukla saç kıllarından dolayı tıkanmaktadır. Duş alırken duşakabin giderinde biriken saç kılları gideri tıkar. Çünkü bu kıllar tek tük de olsa giderin içine kaçtığında tıkanıklık yapar.

Aynı zamanda banyo yer süzgeçleri de tıkanmaktadır. Ama bunun nedeni sadece saç kılları değil vücudumuzdan dökülen kıllardan da kaynaklanmaktadır.

Tuvalet giderleriniz ise geniş olduğundan tuvalet içerisine düşen yabancı cisimler de tuvaletlerin tıkanmasına neden olmaktadır. Kameralı pimaş açma ekiplerimiz tarafından görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içinde aklınıza dahi gelmeyecek cisimler dahi tespit edilmektedir.

Kali Tesisat İle Robotla Pimaş Açma

Firmamız İstanbul’un her yerinde pimaş açma sevisi hizmeti vermektedir. Uzman ekiplerden oluşan bir kadro ile kullanmış olduğumuz son teknoloji ürün olan cihazlarımız ile kırmadan pimaş açma işlemlerini gerçekleştiren firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kırmadan pimaş açma, pimaş açma robotu ile nasıl olur?

  • Firmamız robot cihaz ve kameralı cihaz kullanarak tıkalı pimaş açma işlemini gerçekleştirmektedir.
  • Bu pimaş borusunu kameralı görüntüleme cihazı ile kontrol ederiz.
  • Evlerinizdeki pimaş tıkanıklığının nedenini kamera sayesinde tespit ederiz.
  • Pimaş tıkanıklığına neden olan cismi tespit ettikten sonra robot cihazın ucuna uygun aparat takıyoruz.
  • Bu aparatlar bazen parçalama görevi görürken bazen de itme ve çekme görevi görmektedir.
  • Pimaş borusunun içerisine robot cihaz sürerek tıkanıklığın açarız.
  • Tıkanıklığı açtıktan sonra da kameralı görüntüleme cihazı ile tekrar kontrol yaparız. Bununla birlikte ikinci bir tıkanıklık olup olmadığı tespit ederiz.
  • Evinizin hiç bir yerinde kameralı robotla pimaş açma işleminden dolayı kırıp dökme meydana gelmeyecektir.
  • Kırmadan pimaş açma işlemi bittikten sonra pimaş borusunu artık kullanabilirsiniz.

Kırmadan pimaş açma işlemini kesinlikle içiniz rahat bir şekilde çözmek istiyorsanız Kali Tesisat firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!