Su Kaçağı Tespiti

Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma

Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma

Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma seçerken dikkat etmeniz belli ölçütler olmalıdır. Biz bu kriterleri yazımızda belirteceğiz. Ayrıca su kaçaklarının sebeplerini burada belirteceğiz.

Su kaçakları ülkemizde çok sık görülen bir durumdur. Bu durum evlerimizde iş yerlerimizde bizi çok rahatsız eder. Bu durumu engellemek için şöyle yapmak gerekir. Genellikle evlerimizde bizleri sıkıntıya sokan bu durum şu şekilde engellenir.

Bizler herhangi bir şekilde bu kaçakları engellemek için baştan önlem almalıyız. Örneğin yapı denetimi sağlam olan daireleri satın almalı yada kiralamalıyız. Bu şekilde davranırsak bir yerlere varabiliriz. Su kaçağı firmalarını seçerken şu durumlara dikkat etmeliyiz:

Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma ve Güvenilir Firma Hangisidir?

Bir Yahudi atasözü der ki ucuz mala para verecek kadar zengin değilim. Peki siz ucuz hizmet verdiğini iddia eden bir şirkete işinizi verecek kadar zengin misiniz? Örneğin 70 TL’ye su kaçağı tamir edeceğini söyleyen bir firmaya asla güvenmeyin. Çünkü evinize gelir ve sizi her bir tesisata ayrı ayrı bakar. Bütün tesisatlardan 70₺ alır sonuç olarak 210₺ vermiş olursunuz. Demek ki önemli olan fiyatı ucuzluğu değil su kaçağı tesisatı firmasının güvenilirliğidir. Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma diye herkes kendini tanıtabilir. Fakat burada kaliteden önce dikkat edilmesi gereken güvenirliktir.

Su kaçağı firmalarının 2. yaptığı hile ise şudur:
Evinize gelir diyelim ki tuvaletiniz de musluktan bir kaçak var. Buna biz musluk dibi kaçağı diyoruz. Bu su kaçağı aslında çok kolay tamir edilebilir. Musluğu yerinden söküp sağlam bir keten sarıp yerine yenisini taktığınızda zaten iş hal olmuş olur. Fakat evinize gelen firma size kaçağın soğuk su tesisatından olduğunu söyler. Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma olma yolunda ilerliyoruz. Bu konuda bize gösterdiğiniz ilgi ve iltifat için teşekkürü bir borç  biliriz.

Siz de bu duruma inanır ve banyo soğuk su tesisatını değiştirmek için en az 2000₺ para verirsiniz. Sonuç olarak 300₺ ile çözülecek bir iş için 1700₺ fazladan vermiş olursunuz. Verdiğimiz rakamlar afaki olsa da tesisat işi pahalı bir iştir bunu aklınızdan çıkarmayın.

Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma
Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma

Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma Kali Tesisat

Dikkat etmeniz gereken pek çok hile vardır. Bu hilelere şu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı tespitinde hakkaniyet ve güven duygumuz ön plandadır. Önemli olan salt para kazanmak değil hakkın olan parayı kazanmaktır. Biz bunun için uğraşır bunun için didiniriz.

Demek ki aslolan ucuzluk değil güvendir. Kali Tesisat firmasına 7 gün 24 saat rahatça ulaşabilirsiniz. Ustalarımız güvenirliğini ve uzmanlığını ispat etmiş kalifiye kişilerdir. Her ustaya güvenmek sizi sıkıntıya sokar. Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma güvenilir firma demektir.

Gebze gibi ilçelerde yapılaşmanın hızla devam etmesinden kaynaklı bazı aksaklıklar ortaya çıkmaktadır. Evlerin ve işyerlerinin bu kadar hızlı yapılmasının en büyük problemi alt yapı çalışmalarına yeterince önem verilmemesidir. Özellikle binaların tesisatında bu durum görülür. Size görülen yerleri çok lüks yapan yüklenici firmalar tesisat kısmında berbat malzemeler kullanır.

Zaten su kaçağı sorunlarının daha evde oturmaya başlar başlamaz ortaya çıkmasının en büyük sebebi budur. Bu sıkıntıları yaşayıp da mağdur olmayan insan yok gibidir.  Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma olarak sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Evinizde su kaçağı olduğunu şöyle anlarsınız.

  • Bütün vanalar kapalıyken su saatiniz işlemeye devam ediyorsa
  • Ağır bir nem kokusu evinizi sarmaya başlamışsa
  • Tavan ve duvarlarda var olan boya ve sıvalar dökülmeye başlamışsa
  • Her ay normal gelen su faturaları anormal bir şekilde artmışsa
  • Laminantlarda şişme ve kabarma oluyorsa
  • Kombinizdeki su barı devamlı düşüyorsaTesisatların üç şekilde oluştuğunu biliyorsunuz değil mi? Bunlar soğuk su tesisatı, sıcak su tesisatı ve pis su tesisatıdır. Bu su tesisatı kaçaklarının tespiti ayrı ayrıdır. Soğuk su kaçağı Tespiti en iyi akustik dinleme cihazı ile bulunur. Gebze Su Kaçağı Tespiti İşinde En Kaliteli Firma olarak sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.Bu akustik dinleme cihazı sesi hassas bir şekilde algılayan stetoskop gibi bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde su kaçağı noktasal olarak tespit edilebilir.Sıcak su tespitinde hem akustik dinleme cihazı ve termal kamera ile görüntüleme yöntemi kullanılır. Bu görüntüleme yöntemi sadece sıcak suya hastır. Buna dikkat etmek gerekir.Pis su tesisatında ise kameralı görüntüleme yapıyoruz. Burada noktasal tespit çok mümkün değildir. Hatta imkansı. Pis su tesisatını tespit etmek neredeyse imkansızdır. Bu yüzden dikkat etmek gerekiyor. Size pis su tesisatında noktasal tespit yaptığını söyleyen usta yalan söylüyordur. Onu eve kesinlikle çağırmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!