Tıkanıklık Açma

Eyüp Tıkanıklık Açma Gider Açma 20 TL

Kali Tesisat Türkiye'nin En Güvenilir Tesisat Şirketi

Eyüp Tıkanıklık Açma

Selamlar. Bugün burada okuduklarınıza çok şaşıracaksınız. Neden mi? Çünkü bugün size anlatacağımız şeyleri daha önce hiçbir yerde duymadınız. Görmediniz. Bu yüzden yazımızı dikkatlice okuyunuz. Dikkatli okuyunuz ki bir daha hiçbir dolandırıcı usta sizi ya da sevdiklerinizi kandıramasın. Haksız yere fazladan paranızı alamasın. Bu arada ev satın alma, kiralamak istiyorsanız tesisat ekspertizi yazmızı mutlaka okuyun. Eve girdikten sonra sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bu tesisat ekspertizi hayati öneme sahiptir. Eyüp tıkanıklık açma şirketi Kali Tesisat gururla sunar.

Günlük hayatımızda evimizde ya da iş yerimizde her an tesisat işine ihtiyaç duyarız. Özellikle su tesisatı bu ihtiyaçların başında gelir. Ayrıca bu alanda çalışan ustaların çoğunluğu işinde uzmandır. Profesyoneldir. Üstelik hepsi de gelişmiş teknolojik cihazlar kullanır. Fakat maalesef bu ustalar sahtekârdır. Dolandırıcıdır. Yalancıdır.

Evinize gelip yaptıkları işi abartarak ya da yalan söylerek sizi kandırırlar. Doğal olarak bu sahtekarlar ne kadar para isterse verirsiniz. Bu parayı işten anlamadığınız verirsiniz. Bir de bu sahtekarlar üstüne dua ya da teşekkür alırlar. İŞTE su kaçağı bulma şirketi Kali Tesisat bu sahtekar ve şark kurnazı ustaların kandırma taktiklerinin hepsini aşağıda yazdı. Okuyunuz. Okutturunuz. Çevrenize yayınız. Emin olun. Pişman olmayacaksınız.

Ustaların kandırma taktikleri

Bütün bunları yazdıktan asıl konumuza geçebiliriz. Tuvalet, banyo ya da mutfak Eyüp tıkanıklık açma sorunları evimizde hayat kalitemizi düşürür. Çünkü bu Eyüp tıkanıklık açma sorunlarından herhangi birini yaşarsak oralarda iş göremez sıkıntı yaşarız. Sadece bu da değil evde kötü kokular etrafı kaplar. Bütün bu tıkanıklık sorunlarının elbette bir ya da birkaç sebebi vardır. Peki tıkanıklık sorunları nerelerde oluşur?

Eyüp Tıkanıklık Açma Hizmetleri

 • ‌Tuvalet giderlerinde oluşan tıkanıklığı açma,
 • ‌Tuvalet kanal temizleme,
 • ‌Banyo gideri tıkanıklığı açma,
 • ‌Mutfak evye ya da gider hattında olan tıkanıklığı açma,
 • ‌Tıkalı lavabo açma,
 • ‌Tıkalı pimaş açma,
 • ‌Kanal temizleme,
 • ‌Logar tıkanıklığı açma,
 • ‌Kanalizasyon açma,

Kısacası burun tıkanıklığı hariç tüm tıkanıklıkları açıyoruz:). Kali Tesisat ailesi olarak dürüstlüğü ve nezaketi prensip edindik. Azami müşteri memnuniyeti ile işlerimizi yapmak gurur kaynağımızdır. Ustalarımıza konuşma adabı ve kibarlık eğitimleri bile veriyoruz. Niye mi? Çünkü sizleri önemsiyoruz.

eyup-tikaniklik-acma-eyup-tuvalet-tikanikligi-acma-eyup-gider-acma-eyup-lavabo-tikanikligi-acma-eyup-lavabo-acma-eyup-tuvalet-acma-eyup-mutfak-gider-acma- eyup-mutfak-tikanikligi-acma-eyup-mutfak-gideri-acma-eyup-klozet-tikanikligi-acma

Eyüp Tıkanıklık Açma Gider Açma İşine Neden İhtiyaç Duyarsınız?

Tuvalet Eyüp tıkanıklık açma işlemi her evde mutlaka olan bir şeydir. Fakat bu durum bazı ev ya da iş yerlerinde çok sık olur. Çünkü ustalar ya da müteahhitler binayı yaparken giderlerin eğimini uygun bir şekilde yapmaz. Sonuç olarak da tuvalet tıkanıklığı sorunu çok sık ortaya çıkar.

Peki Eyüp tıkanıklık açma işlemi yapmazsanız ya da yapmazsak ne olur? Hangi alanlarda ne tür problemler yaşarsınız?

 • ‌Alaturka (eski tip) tuvaleti kullanamazsınız.
 • ‌Alafranga (yeni tip) tuvaleti kullanamazsınız.
 • ‌Mutfakta bir şey yıkayamazsınız.
 • ‌Banyo yapamazsınız.
 • ‌Tuvaletten çıkınca ellerinizi yıkayamazsınız.
 • ‌Balkonu temizleyemezsiniz.

Kısacası hayatınız çekilmez hale gelir. Bütün bunları yaşamamak için belli tedbirleri uygulamanız gerekir. Bunları da aşağıda yazacağız.

Tuvalet Tıkanıklığı Önleme Yolları

Tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma gibi sorunları hiç yaşamadan gerekli tedbirleri almak gerekir. Peki bu tedbirler nelerdir?

 • ‌Tuvalette tuvalet kağıtları için mutlaka bir kova bulundurmalısınız.
 • ‌Ayrıca bebek bezleri için de pis kokuyu hapseden kovalardan almalısınız.
 • ‌Evinizde uzun saçlı erkek ya da kadınlar çoksa sık sık banyo gideri açma işlemi yapın. İnce bir tel yardımıyla banyo giderindeki saçları temizleyin.
 • Kadın pedlerinin büyük bir kısmı suda çözünmediği için pedleri de bir kovaya atmalısınız.
 • Çocukları ve evcil hayvanları tuvalet ve banyodan uzak tutmalısınız. Çünkü onlar tuvaletlere oyuncak vs. atarlar.
 • Evdekilere aylık ufak toplantılar düzenleyin. Onlara tuvalete atılmaması gereken şeyleri anlatın. Ayrıca tuvalet ve banyoya komik ve uyarıcı çeşitli kağıtlar asın.
 • Ayrıca üst katlarda oturuyorsanız bu duruma daha çok dikkat etmelisiniz. Çünkü gidere attığınız tuvalet kağıtları vs. sizin tuvaletini tıkamasa bile alt kat komşularınızınkini mutlaka tıkayacaktır. Bunu unutmayınız.
 • Sifonu her çektiğinizde gider suyunun ya da pisliğin geri geldiğini gözlemliyor veya sesini işitiyor musunuz? O zaman apartmanda ya da giderin ulaşamayacağınız kısımlarında tıkanıklık var demektir. Hemen bizi arayın. Gelelim sorunu çözelim.

Evde Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yolları (Ayrıntılı Anlatım)

Evde lavabo tıkanıklığı açma işinin pek çok yolu vardır. Bunları tek tek anlatacağız?

1-)Manuel (elle) Eyüp tıkanıklık açma.

2-) Lavabo ya da tuvalet pompası ile Eyüp tıkanıklık açma.

3-) Bulaşık deterjanı ile Eyüp tıkanıklık açma.

4-) Sirke ile Eyüp tıkanıklık açma.

5-) Sıcak su ile Eyüp tıkanıklık açma.

6-)Karbonat ile Eyüp tıkanıklık açma.

Bu yollarının hepsini şimdi anlatacağız.

1-)Manuel (elle) Eyüp Tıkanıklık Açma

Lavabonuzun katı çöpler yüzünden tıkanıklık yaşadığını düşünüyorsanız, tel askıyı kanca gibi bükerek lavabodaki katı cisimleri çıkarabilirsiniz. Önemli olarak kancayı borunun ortasına itmek yerine, kenarından kaydırmaya özen gösterin. Bu işlemden sonra sıcak suyu açıp lavaboya akıtın. Suyun gitmediğini fark ederseniz, musluğu kapatın.

2-) Lavabo ya da tuvalet pompası ile Eyüp Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklıklarında kullanacağınız malzemelerden biri de pompadır. Lavabonuzda belirli miktarda su biriktirin. Pompayı sıkıca bastırıp geri çekerek tıkanıklığın açılmasını sağlayın. Lavabo sifonu: Lavabonuzun altında bulunan ve elle sökülebilen borulara denir. Boruların altına bölgenin pislenmesini engelleyecek şekilde kova-kutu gibi bir nesne koyduktan sonra bu sifonu çıkarın. Sifonu tel fırçayla temizleyin, sıcak suda duruladıktan sonra yeniden takın.

3-) Sıcak su ile Eyüp Tıkanıklık Açma

Isıtıcıda 4-5 bardak su koyup kaynatın. Daha sonra bu suyu belirli aralıklarla(Birkaç saniye) birkaç parça halinde lavaboya dökün. Bu yöntem, daha küçük tıkanıklıklarda avantaj sağlamaktadır.

4-) Sirke ile Eyüp Tıkanıklık Açma

Yarım su bardağı karbonatı lavabo giderine dökün. Üzerine yarım su bardağı damıtılmış beyaz sirke ekleyin. Gideri hemen gider tıkacıyla kapatın. Boylelikle köpürme tepkimesi lavabodan dışarı olmayacak şekilde tıkanıklık olduğu boruların içine doğru gerçekleşecektir. Köpürme durur durmaz, yarım su bardağı beyaz sirkeyi gidere boşaltıp tekrardan kapatın ve 25-30 dakika bekletin. Bu işlemler sırasında ortalama 4 litre su kaynatın. Kaynar suyu gidere döküp karbonat kalıntısını temizleyin.

5-)Karbonat ile Eyüp Tıkanıklık Açma

Yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sofra tuzunu karıştırın. Bu işlemden sonra lavabonun giderine dikkatlice dökün. Mümkün olduğunca çok miktarda karışım sığdırın. Mevcut karışımı ortalama 20 dakika bekletin. Bu sırada 1-2 litre suyu tencerede kaynatın. Kaynayan suyu dikkatli bir şekilde gidere dökün. Suyu döktüğünüz anda gideri tıkayın. Bu işlemde tepkime dışarı tarafa değil boruların içine doğru olmalıdır. Bu tür bir karışım orta dereceli tıkanıklıkları açmak için yeterli olacaktır.

6-) Bulaşık deterjanı ile Eyüp Tıkanıklık Açma

Bulaşık deterjanınızın yarısını lavabo giderine dökün ve ardından lavaboyu tıpa yardımıyla kapatın. Ardından büyük bir kova dolusu sıcak suyu lavaboya boşaltın. Sıcak suyu döktükten sonra bir çatal desteğiyle lavabodaki tıpayı çıkartın. Önemli olarak bu esnada su sıcak olduğu için elinize değmemesine özen gösterin. Bu tip yöntemle de lavabo giderini etkin biçimde temizleyebilirsiniz.

Mutfak Gider Açma

Mutfaklar kadınların vazgeçilmez mekanlarıdır. Fakat bazen gerekli özeni göstermiyoruz mutfaklarımıza. Mesela yemek artıklarını  ya da atık yağları mutfak giderine döküyoruz.

Kali Tesisat mutfak gider açma işini yaylı robotlarla yapar. Bu yayları salmadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile gideri neyin tıkadığını tespit ederiz. Sonra da yayları mutfak giderine ya da mutfak evyesine salarız.

İnsanlar marketlerden aldıkları lavabo açıcı kimyasalları giderlere dökerler. Fakat bu kimyasal maddeler kısa süreliğine çözüm üretir. Başka bir deyişle mutfak giderini aşındırır. Bir de lavabo açıcı maddeleri tıkanıklığın başlarında kullanmak gerekir. Aksi takdirde bu maddeler işe yaramadığı gibi tesisatınıza ağır zararlar verecektir.

Bütün bu işlemleri kırmadan dökmeden yaparız. Ayrıca da iş garantisi veririz.

Peki siz ne zaman mutfak gider açma işine ihtiyaç duyarsınız? Mutfak gideri tamamen tıkandığında bizi arayın. Ufak tıkanıklıkları bu kimyasal lavabo açıcı ya da teller kullanarak açınız. Bu arada bu kimyasallar giderlerin contalarına zarar verir.

Evimizde Mutfak Gider Açma İşini Nasıl Yaparız?

Bu yöntemlerin hepsini yukarıda saydık. Karbonat, iyotlu tuz, kimyasallar da bunlardan birkaçıdır.

Mutfak Gideri Açma İşini Engelleme Yolları

Kadınların en çok kullandığı yer mutfaklar olduğu için bu alanda çok sıkıntı olur. Hatta lokanta, restoran ya da otel gibi yerlerde bu durum çokça ortaya çıkar. Peki mutfak gideri açma işine nasıl ihtiyaç duymayız?

1-)Öncelikle mutfak giderinde mutfak süzgeci kullanmak şarttır. Çünkü süzgeç kullanırsak yemek artıkları, çay posaları ya da meyve kabuğu gibi şeyler mutfak giderine gitmez.

2-) Ayrıca mutfak giderinde ufak tıkanıklıklar olduğu zaman kimyasal lavabo açıcı maddeler yerine pompa kullanmak daha iyidir. Çünkü pompa hem tesisata zarar vermez hem de daha az maliyetlidir.

3-) Mutfak tezgahının altındaki gideri ya da eyveyi ayda bir temizlemek gerekir. Böylelikle mutfak gideri açma işine daha az ihtiyaç duyarsınız.

4-) Peki tüm bu tedbirlere rağmen yine mutfak gider açma işine ihtiyaç duyarsınız bizi arayın. Kali Tesisat şirketi olarak biz hem dürüst hem de kaliteli iş yaparız. Ayrıca müşteri memnuniyeti ve kibarlık şirketimizin temel politikasıdır.

Yaylı Robotlar ile Mutfak Tıkanıklığı Açma

Kali Tesisat kameralı görüntüleme cihazları kullanarak Eyüp tıkanıklık açma işlemi yapar. Sonrasında yaylı robotlar kullanırız.

Mutfak tıkanıklığı sonrası su geri gelmektedir. Bu tıkanıklıklar çoğunlukla alt katlarda meydana gelmektedir.

Evimizde su tesisatı tıkanıklığı her zaman kullanıcıdan kaynaklanmaz. Bazen de uzun yıllar  kullanım sonucu tesisat giderlerinde kireçlenme meydana gelir. Bu sorunun çözümü ise kanal temizleme yaptırmaktır. Kanal temizlemeyi gidere yüksek basınçta su vererek yaparız. Böylece giderler tertemiz olur.

 Evlerde ve İş Yerlerinde Mutfak Gİder Açma Fiyatları

Mutfak gider açma fiyatları dolar kuruna göre değiştiği için fiyatı da dolar üzerinden vermek zorundayız. Evlerde tıkanıklığın zorluğuna göre fiyatlar 20-22 dolar iş yerlerinde ise 22-33 dolar arasında seyretmektedir.

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Günümüzde eski yapılar yerine yenileri yapıldıkça alaturka tuvaletler yerine klozet kullanımı yaygınlaşmıştır. Bundan dolayı gün geçtikçe klozet tıkanıklığı ile ilgili sorunlar artmaktadır. Bu yüzden de Klozet Neden Tıkanır?  Kamera ile Klozet Tıkanıklığını Nasıl Çözeriz? gibi sorularla sık sık karşılaşıyoruz. Klozet tıkanmasının nedenlerinin en başında hatalı kullanım yer alır. Fakat buna sebep olan farklı nedenler de vardır. Klozet tıkanıklığının sebebine bağlı olarak açma yöntemi de değişir. Öncelikle Klozette Neden Tıkanma Olur? Konu hakkında bilgi verelim.

Klozet Neden Tıkanır?                 

 • En başta gelen sebep yanlış kullanımdır.
 • Peçete, kağıt vb. maddelerin klozet giderine atılması,
 • Kadın pedi ve çocuk bezlerinin klozete atılması,
 • Klozeti temizlerken kullanılan malzemenin klozete düşmesi,
 • Sigara izmariti, saç, tüy, kıl gibi maddelerin klozet giderine atılması,
 • Harç, toprak, alçı gibi malzemelerin klozete dökülmesi,
 • Klozette yer alan gider borusunun eğimsiz şekilde yapılması veya gider borusunda çökme olması,
 • Binaya ait ortak gider hattının tıkanması
 • Yağ gibi sıvı olmasına rağmen giderde tıkanmaya sebep olan atıkların gidere dökülmesi,
 • Klozet döşenirken kullanılan malzemenin kalitesiz olması veya bunun özensiz yapılması karşınıza klozet tıkanıklığı olarak çıkar.

Tıkanıklığın sebebine göre sizler de evde bazı yöntemler denersiniz. Fakat her zaman kesin sonuç alamazsınız. Bu noktada yıllardır tek prensibi kaliteli hizmet vermek olan Kali Tesisat olarak biz devreye gireriz. Tıkanıklığın sebebine göre uygulanması mümkün en doğru yöntemi sizlere sunarız. Sorununuz en kısa sürede ve en az maliyetle çözeriz. Tıkalı durumda olan klozetinizi açmak için bizi aramanız sizler için çok daha güvenli bir yol olacaktır.

Klozet Tıkanıklığı Açma Aşamaları   

 • Bu tür durumlarla karşı karşıya kaldığınızda ilk yapmanız gereken şey sakin kalmaktır.
 • Klozet tıkanıklığı ile karşı karşıya geldiğinizde aşağıda anlattığımız uygulamaları denemeniz sizlerin faydasına olacaktır.
 • Uygulamaya geçmeden önce ellerinize eldiven geçirin ve uzun kollu kıyafetler tercih edin.
 • Yapmanız gereken ilk şey tek bir sefer olmak şartı ile sifonu çekmek. Bir kova suyu tek seferde dökmek de alternatif bir uygulamadır.
 • Burada dikkat etmeniz gereken şey suyun giderden ne hızla aktığıdır. Çünkü su hızlı akıyorsa tıkanıklık çok uzakta değildir. Fakat suyun akış hızı yavaş ise tıkanıklık daha uzaktadır.
 • Bu işlemlerden sonra sizlere aşağıda bahsettiğimiz uygulamaları yapmaya devam edin.

Pompa ile Tıkalı Klozet Açma

Tıkalı durumda olan klozetinizi pompa açmanız için yapmanız gereken işlemleri sırasıyla belirttik.

Öncelikle kendinize bir tuvalet pompası temin etmeniz gerekir. Bu işlem için lavabo pompası kullanmanız doğru olmaz. Çünkü lavabo pompası klozet için küçük kalır. Pompalama işlemine geçmeden önce ellerinize eldiven takmanız daha sağlıklı olacaktır. Pompalama işleminin işe yaraması ve sonuç vermesi için klozetin içinde bir miktar su olmalıdır. Daha sonra klozetin içi hava almayacak şekilde pompayı klozete yerleştirin. Bu işlemleri yaptıktan sonra bir süre hızlıca pompalama işlemi yapın. Sonrasında klozetin ne durumda olduğunu kontrol edin. Daha sonra giderde herhangi bir cisim görürseniz bunu eldivenle çıkarın. Eğer bir cisim yoksa ve klozetinizin gideri açıldıysa işleminizi sonlandırın.

Tel ile Tıkalı Klozeti Açma İşlemi

Tel ile klozet tıkanıklığı açma işlemi için öncelikle uzun ve sert bir Eyüp tıkanıklık açma teline ihtiyacınız vardır. Telinizi temin ettikten sonra gider borusuna yerleştirip yukarıdan aşağı doğru ittirin. Teli hareket ettirdiğinizde bir cisme takıldığını fark ederseniz eldiven yardımıyla bunu çıkarın. Fakat çıkaramayacağınız uzaklıkta ise tel ile aşağı doğru ittirmeye ve giderden geçmesini kolaylaştırmaya devam edin. Yaptığınız bu işlem klozetinizi açmanız için size yardımcı olacaktır.

Kimyasallar Yardımı ile Tıkalı Klozet Açma

Klozet tıkanıklığını gidermek için lavabo açıcı kimyasal kullanmak doğru değildir. Çünkü lavabo açıcı kimyasallar klozeti açmak için yeterli değildir. Klozet tıkanıklığı için kullanılan kimyasallar ise oldukça güçlüdür. Bu nedenle kullanırken dikkatli olunması gerekir. Sizler de bu maddeleri kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatına uygun şekilde hareket edin. Şimdi ise size bunların kullanımından bahsedelim. Klozet açıcı maddeyi klozet giderine dökün ve 1 gece bekletin. Bu süre zarfında klozeti kesinlikle kullanmayın ve pencere, havalandırma gibi yerleri açık tutun. Bu da tıkalı olan klozet giderini açmak için bir yoldur. Fakat kullanılan kimyasalın gider borusunu eritme olasılığı vardır. Bu nedenle bizler kimyasal maddeler kullanmamanızı öneriyoruz. Çünkü bu maddeleri kullanarak basit bir klozet tıkanıklığı sorununu ciddi boyutlara taşıma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Profesyonel bir yardım alarak daha kolay halledebileceğiniz klozet tıkanıklığı sorununuzu Kali tesisat olarak kırmadan dökmeden çözeriz.

Robot Cihazlarla Klozet Tıkanıklığı Açma

Bizler Kali Tesisat Firması olarak son teknoloji cihazlar kullanırız. Ayrıca işinin ehli ustalar sayesinde de sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermek için çalışırız. Klozet tıkanıklığı sorununuzu tespit etmek için öncelikle malzemelerinizle birlikte ev ve ya iş yerinize geliriz. Sorunun kaynağını bulup işe başlamak için kameralı tespit cihazı ile işe başlarız. Bu işlemi kolayca yaptıktan sonra size sorunu ve çözümünü anlatırız. Onayınızı aldıktan sonra tıkanıklığın durumuna göre gerekli cihazı klozete yerleştiririz ve kısa sürede tıkanıklığı açarız. Eğer tıkanıklığa sebep olan bir cisim ise bunu çıkarırız. Tıkanıklığın sebebi bir birikinti ise de bunu parçalayarak kanalizasyona gitmesini sağlarız. Bu işlemler sonrasında klozet tıkanıklığı sorununuz çözülmüş olur.

Biz Kali Tesisat ailesi olarak tıkanıklık sorununuzu kırma dökme işlemi olmadan, temiz ve dikkatli çalışan ustalarımız sayesinde hemen çözeriz. Her türlü tıkanıklık ve klozet tıkanıklığı sorununuz için bizi arayın.

Pimaş Açma

Tesisat alanında yıllardır tek amacı kaliteli hizmet vermek olan Kali Tesisat firmamız sizlere pimaş açma hizmeti de sunar. Kameralı cihazlar ve işinin ehli ustalara çalışırız. Böylece pimaş açma sorununuzu kısa sürede ve kırma dökme işlemi olmadan gideririz.

Pimaş Açma İşlemini Nasıl Yaparız?

Pimaş açma işlemini yapmadan önce sorunun noktasal tespitini yapmak önemlidir. Bizler de Kali Tesisat olarak öncelikle kameralı cihazlar yardımıyla tıkanıklığın yerini noktasal olarak tespit ederiz. Daha sonrasında sizlere çözüm yollarından bahsederiz. Böylece yaptığımız her işlemden haberdar olursunuz. Bu bizim için önemlidir. Çünkü pimaş açma işlemi yapılırken aklınızda soru işareti kalsın istemeyiz. Yaptığımız bu işlemlerin ardından tespit işleminden elde ettiğimiz sonuca göre bir yol izleriz. Genelde pimaş açma işlemini robot cihazlarla yaparız. Üstelik bu işlemi tamamen kırma dökme işi olmadan yaparız. Bizler Kali Tesisat firması olarak pimaş açma işlemi ve diğer tüm tesisat işleriniz için 7/24 sizlerleyiz. Pimaş açma ile ilgili bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Pimaş Borularında Neden Tıkanma olur?

Bu borular genel olarak banyolarımızda, lavabolarımızda ve tuvaletlerimizde pis suların tahliye edilmesine yardımcı olan borulardır. Pimaşlarımızın tıkanmasındaki en büyük sebep suda erimeyen maddelerin ve ya katı cisimlerin pimaş borularına atılmasıdır. Peki pimaşları hangi maddeler tıkar?

 • Tuvalet kâğıdı, mendil, çocuk bezi,
 • İnşaat alanında kullanılan sert maddeler (beton, harç kalıntısı),
 • Suda erimesi mümkün olmayan katı maddeler,
 • Yemek kalıntılar ve yağları,
 • Pimaşlarda yer alan hortumun fazla ileride olması,
 • Boruların eğimlerinin yeterli ölçüde olmaması,
 • İnşaat yapılırken kullanılan malzemenin kalitesiz olması,
 • Ustaların yapmış olduğu hatalar,

gibi sebeplerden dolayı pimaş borularınızda tıkanma meydana gelir. Bu tür sorunlarla karşılaştığınızda geç kalmadan güvenilir bir tesisat firmasıyla çalışmanız oldukça önemlidir. İşte bu yüzden Kali Tesisat firması olarak yıllardır güvenilir olma prensibi ile sizlere kaliteli ve dürüst hizmet veririz.

Pimaş Açma Fiyatları

Pimaş açma işlemi için kameralı cihazlara ve Eyüp tıkanıklık açma robotlarına ihtiyaç duyarız. Bu cihazlar maliyet olarak yüksek cihazlardır. Ayrıca bu cihazlara sahip olan firma sayısı da epeyce azdır. Bizler Kali tesisat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için bu cihazların tümüne sahibiz. Ayrıca firma olarak pimaş tıkanıklığı ve daha birçok sorununuz için de yeterli donanıma sahibiz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 Eyüp Tıkanıklık Açma

Bizler Kali Tesisat ailesi olarak Eyüp tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve gider açma işi yaparız.  Ayrıca lavabo tıkanıklığı açma, lavabo açma, tuvalet açma ve mutfak gider açma işleriniz de bizi arayınız. Üstelik tuvalet gider açma, mutfak tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma ve pimaş açma işlemleri de yaparız.

Kali Tesisat firması olarak klozet tıkanıklığı açma, tıkalı gider açma, tuvalet gideri açma işleri de yaparız. Dahası  kırmadan gider açma için de bizi arayınız. Üstelik klozet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, tıkalı lavabo açma ve banyo gideri açma da yaparız. Hatta tuvalet acma, tıkanık açma, lavabo acma ve gider tıkanıklığı açma da yaparız.

Kali Tesisat olarak  lavabo gideri açma, tıkanıklık tespiti, tıkalı pimaş açma ve mutfak lavabo tıkanıklığı açma işleri için de bizi arayınız. Bunun yanı sıra mutfak Eyüp tıkanıklık açma, tıkalı tuvalet açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve  kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemleri de yaparız. Hatta lavabo gider açma, lavabo tıkanıklığı, gider acma ve lavabo açmak için de bizi arayınız.

Kali Tesisat ailesi olarak tikaniklikacma, klozet açma, mutfak lavabosu tıkandı ve klozet Eyüp tıkanıklık açma da yaparız. Ayrıca tıkalı boru açma, tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları, gider borusu açma ve lavabo Eyüp tıkanıklık açma için de bizi arayınız. Hatta tuvalet tıkandı, mutfak gideri açma fiyatı, banyo tıkanıklığı açma ve pimaş açma fiyatları için de bizi arayınız.

Kali Tesisat olarak  tuvalet Eyüp tıkanıklık açma, mutfak lavabo gideri açma, kameralı Eyüp tıkanıklık açma ve kameralı gider açma da yaparız. Ayrıca logar tıkanıklığı açma, kırmadan Eyüp tıkanıklık açma, pimas açma ve pimaş tıkanıklığı açma için de bizi arayınız. Hatta robotla Eyüp tıkanıklık açma, kanal tıkanıklığı açma, tıkalı klozet açma ve Eyüp tıkanıklık açma servisi için de bizi arayınız.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bizler Kali Tesisat ailesi olarak boru tıkanıklığı açma, gider açma fiyatları, klozet gideri açma ve banyo gideri tıkandı için de bizi arayınız. Ayrıca klozet tıkandı, su gideri açma, lavabo tıkandı ve tuvalet gideri işlerinizi de yaparız. Dahası tıkalı lavabo açma servisi, pendik gider açma, tuvalet tıkanıklıgıacma ve ümraniye Eyüp tıkanıklık açma için de bizi arayınız.

Kali Tesisat olarak  tıkanık lavabo açma, klozet acma, lavabo tıkanması ve robotla gider açma işi de yaparız. Ayrıca kanalizasyon Eyüp tıkanıklık açma, mutfak gideri tıkandı, pendik mutfak gideri açma ve tıkalı kanal açma işi de yaparız. Dahası gider tıkanıklığı, wc Eyüp tıkanıklık açma, kameralı kanal açma fiyatları ve Eyüp tıkanıklık açma fiyatı için de bizi arayın.

Kali Tesisat firması olarak kameralı lavabo açma, wc tıkanıklığı açma, wc tıkanıklığı ve mutfak gider borusu tıkandı için de bizi arayınız. Hatta mutfak borusu tıkandı, lavabo tıkanıklığı açma fiyatları, duş gideri açma ve robotla pimaş açma işi de yaparız. Dahası tuvalet gideri açıcı, avcılar lavabo açma, mutfak lavabosu açma ve göztepe Eyüp tıkanıklık açma için de bizi arayınız.

Kali Tesisat olarak  tuvalet açma fiyatları, bahçelievler Eyüp tıkanıklık açma, tıkalı lavabo ve kirmadantikaniklikacma işi de yaparız. Ayrıca lavabo açma kılavuzu, tıkanık boru açma, robotla lavabo açma ve tikali tuvalet acma için de bizi arayınız. Hatta gider açma kılavuzu, gider açma sustası, su tıkanıklığı açma ve tıkanan tuvalet işleriniz için de bizi arayınız.

Kali Tesisat firması olarak robotla tıkalı boru açma, tıkanan lavabo, tuvalet borusu açma ve bahçelievler tuvalet açma için de bizi arayınız. Dahası su borusu tıkanıklığı açma, kameralı kanal açma, tıkalı mutfak gideri açma ve gider tıkanması işlerinizi de yaparız. Ayrıca pimasacma, kırmadan pimaş açma, mutfak gideri acma ve tıkanık tuvalet açma için de bizi arayınız.

Gider Açma

Kali Tesisat olarak  tıkalı tuvalet, mutfak giderinin tıkanması, kameralı lavabo açma servisi ve tıkanık gider açma işlerinizi de yaparız. Üstelik tıkanan klozet, wc gider borusu, başakşehir Eyüp tıkanıklık açma ve lavabo tuvalet açma işi de yaparız. Hatta lavabo gider borusu tıkanıklığı, tuvalet gideri tıkandı, kameralı pimaş açma ve tesisat Eyüp tıkanıklık açma için de arayınız.

Kali Tesisat firması olarak lavabo gideri açma servisi, tıkalı tuvalet açma fiyatları, lavabo açma servisi ve zeytinburnu Eyüp tıkanıklık açma için de bizi arayınız. Ayrıca lavabo açma fiyatları, wc açma, banyo gider açma ve tıkalı tesisat açma işlerinizi de yaparız. Üstelik mutfak tıkanıklığı, tıkalı tuvalet açıcı, tıkanan banyo gideri ve tıkalı banyo gideri açma işi de yaparız.

Kali Tesisat firması olarak bina gideri açma, tıkanan klozeti açma, mutfak lavabo tıkanıklığı ve  robotla lavabo açma fiyatları için de bizi arayınız. Üstelik Eyüp tıkanıklık açma fiyatları, banyo gideri tıkanıklığı, kırmadan tuvalet tıkanıklığı açılır ve karbonatsız lavabo açma işlerinizi de yaparız. Ayrıca tıkalı kanalizasyon açma, tıkanan lavabo açma, kanalizasyon tıkanıklığı ve su tesisatı için de bizi arayınız.

Kali Tesisat olarak  Eyüp tıkanıklık açma, tuvaletim tıkandı, lavabo gider borusu temizleme ve pendik lavabo açma için de bizi arayınız. Üstelik banyo Eyüp tıkanıklık açma, robotla kanal açma, lavabo gideri tıkandı ve başakşehir lavabo açma işlerinizi de yaparız. Ayrıca beşiktaş Eyüp tıkanıklık açma, klozet tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma fiyatları ve pimaş açma servisi için de bizi arayınız.

Kali Tesisat firması olarak tıkalı klozet, lavabo tikanikligiacma, kameralı tuvalet açma ve atık su borusu tıkanıklığı açma işi de yaparız. Hatta robotla tesisat açma, tuvalet gideri borusu, lavabo açma teknikleri ve pimaş boru Eyüp tıkanıklık açma için de bizi arayınız. Ayrıca tıkanan tuvaleti açma, tuvalet giderinin tıkanması, tuvalet tıkalı açmak ve tıkalı mutfak borusu açma işlerinizi de yaparız.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kali Tesisat olarak  gider açma servisi, mutfak tikanikligiacma, banyo gideri tıkalı ve gider tıkanıklığı açma fiyatları için de bizi arayınız. Dahası mutfak gider tıkanıklığı açma, alafranga tuvalet tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı açma ve tuvalet kanal açma işi de yaparız. Ayrıca yağmur gideri açma, bahçelievler lavabo açma, banyo borusu tıkandı ve pis su gideri tıkanıklığı için de bizi arayınız.

Kali Tesisat firması olarak tuvalet tıkanıklığı açma, alaturka mutfak, lavabo gideri tıkandı ve robotla tuvalet açma işi de yaparız. Hatta beyoğlu Eyüp tıkanıklık açma, pis su borusu açma, tıkanıklığı açma ve kırmadan lavabo açma için de bizi arayınız. Üstelik tuvalet tıkanıklığı açma ücreti, ana gider tıkanıklığı, kamera ile Eyüp tıkanıklık açma ve tesisat gider açma işleri de yaparız.

Kali Tesisat firması olarak banyo tuvalet tıkanıklığı açma, tikali gider acma, tikali lavabo acma ve tıkalı banyo gideri için de bizi arayınız. Ayrıca banyo su gideri tıkandı, mutfak gideri tıkanıklığı açma, duş gideri tıkanması ve fatih Eyüp tıkanıklık açma için de bizi arayınız. Dahası lavabo pimaş açma, tıkanan boruyu açma, kameralı kanalizasyon açma ve zeytinburnu lavabo açma işlerinizi de yaparız.

Kali Tesisat olarak  banyo tıkanıklığı, tıkanık lavabo tuvalet açma kılavuzu, mutfak borusu açma ve kameralı boru açma işlerinizi de güvenle yaparız. Dahası tuvalet tikanikliginiacma, boru tıkanıklığı, banyonun gideri tıkandı ve mutfak lavabosunun tıkanması için de bizi arayınız. Üstelik banyo gideri acma, tesisat tıkanıklığı açma, mutfak tikanikliği açma ve mutfak gider borusu tıkanıklığı sorununuzu da güvenle çözeriz.

Kali Tesisat firması olarak tikalipimasacma, tıkalı boru acma, lavabo giderinin tıkanması ve lavabo tikanmasi için de bizi arayınız. Üstelik tıkalı boru açma fiyatları, tıkanmış tuvalet açma, tıkanmış klozet ve tıkalı tuvalet gideri açma işi de yaparız. Dahası lavabo gider borusu açma, tıkanmış lavabo açma, Eyüp tıkanıklık açma kılavuzu ve zeytinburnu tuvalet açma için de bizi arayınız.

Tuvalet Açma

Kali Tesisat olarak  mutfak gideri tıkanıklığı, banyo gideri açma fiyat, lavabo tıkanıklığı açıcı ve kameralı gider açma fiyatları için de arayınız. Üstelik kameralı tesisat açma, lavabo açma ücreti, lavabo tıkanık açma ve tuvalet gideri tıkanması işlerinizi de güvenle çözeriz. Ayrıca bahçelievler tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklıgı, gider Eyüp tıkanıklık açma ve mutfak gideri tıkanması için de bizi arayınız.

Kali Tesisat firması olarak pimaş gideri açma, tuvalet tıkanıklığı açıcı, gider tıkandı ve giderleri açmak için de bizi arayınız. Ayrıca klozet gideri tıkandı, gider açma ücreti, kolay lavabo açma ve selimpaşa mutfak tıkanıklığı açma işlerinizi de yaparız. Dahası garantili Eyüp tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı açma servisi, banyo gideri tıkanıklığı açma ve banyo gider tesisatı işlerinizi de güvenle yaparız.

Kali Tesisat olarak tıkalı gider, tuvalet açmak için bizi arayın. Hatta tıkalı wc açma ve tıkanık tuvalet için de bizi arayınız. Dahası lavabo borusu açma, gider borusu tıkanıklığı açma, mutfak gider borusu açma  ve gider açmak için de bizi her zaman arayınız. Ayrıca pis su Eyüp tıkanıklık açma, kırmadan boru tıkanıklığı açma, tıkanmış gideri açmak ve ümraniye kanal açma işlerinizi de yaparız.

Kali Tesisat firması olarak kırmadan mutfak tıkanıklığı açma, mutfak giderim tıkandı işlerinizi yaparız. Ayrıca  tıkanmış gider açma ve tuvalet gideri temizleme için de bizi arayınız. Ayrıca ümraniye gider açma, mutfak giderini açmak için de bizi arayın. Üstelik lavabo gider tıkanıklığı ve lavabo gideri açmak için de bizi arayınız.  Dahası kırmadan tıkalı boru acma, lavabo gideri tıkanıklığı işlerinizi de yaparız. Üstelik tıkalı gider borusu açma ve tıkalı lavabo gideri açma işleri de yaparız.

Gider Tıkanıklığı Açma

Kali Tesisat olarak  mutfak lavabosu acma, banyo giderini açma işlerinizi yaparız. Hatta tıkalı su borusu açma ve beyoğlu gider açma için de bizi arayınız. Üstelik tıkalı gideri açma, gider borusu tıkandı, tıkanan klozet açma ve tuvalet gideri tıkanıklığı da yaparız. Hatta banyo lavabosu tıkandı, tuvalet gider borusu açma, tıkanan mutfak lavabosu ve fatih lavabo açma için de bizi arayınız.

Kali Tesisat firması olarak wc tıkandı, tıkanıklıkaçma için bizi arayın. Ayrıca lavabo kanal açma ve atık su tıkanıklığı açma işleri de yaparız. Üstelik tıkalı klozet açmak ve robotlu Eyüp tıkanıklık açma için bizi arayın. Üstelik tuvalet gideri tamiri ve lavabo gider temizleme işi de yaparız. Dahası pis su gideri açma, wcacmaişleri de yaparız. Hatta lavabo borusu tıkandı ve tıkalı mutfak borusu acma için de bizi arayınız.

Kali Tesisat firması olarak mutfak gideri tıkalı, sıcak su tesisatı tıkanıklığı, için bizi arayın. Ayrıca tuvalet giderini açma ve tuvalet tıkalı için de bizi arayınız. Ayrıca pimaş tıkanıklığı, tıkalı boru işlerinizi de yaparız. Hatta kırmadan gider tıkanıklığı açma ve mutfak lavabosu tıkalı işlerinizi de yaparız. Üstelik pimaş boru açma ve  tesisat tıkanıklığı için de bizi arayın. Hatta tıkanan lavaboyu açma ve kırmadan kanal açma için de bizi güvenle arayınız.

Klozet Tıkanıklığı

Kali Tesisat olarak  tikali tuvalet açma ve lavabo tıkanıklığı için tuvalet açma servisi için bizi arayın. Hatta avcılar pimaş açma ve başakşehir tuvalet açma işleri de yaparız. Üstelik kırmadan tuvalet açma ve  tuvalet borusu tıkandı için de bizi arayın. Dahası tıkanık tesisat açma ve klozet tıkanıklığını açma işi de yaparız. Hatta su tesisatı tıkanıklığı ve tıkalı lavabo gideri işleri de yaparız. Üstelik başakşehir tuvalet tıkanıklığı açma ve kanal açma kılavuzu fiyatları için de bizi arayınız.

Kali Tesisat firması olarak tıkalı mutfak açma ve tıkanan mutfak gideri işlerinizi kolayca yaparız. Hatta banyo tıkandı ve tıkanmış boru işlerinizi de yaparız. Ayrıca beşiktaş lavabo açma ve lavabo gideri tıkalı için bizi arayın. Hatta tuvalet gideri tıkalı ve pis su kanal açma için de bizi arayınız. Hatta pis su gider açma, tıkalı kanal için de bizi arayın. Dahası banyo gideri açmak ve robotla klozet açma işi de yaparız.

Kali Tesisat olarak  su gideri tıkandı, kırmadan tıkalı kanal açma işi de yaparız. Ayrıca normal tuvalet tıkanıklığı açma ve tıkanmış lavabo açmak için de bizi arayın. Ayrıca  tıkalı tuvalet açma, alaturka tıkanan tuvalet nasıl açılır için de bizi arayın. Üstelik lavabo gider borusu tıkandı ve su borusu tıkanıklığı işleriniz için de güvenle arayınız.

Kali Tesisat

Kali Tesisat su kaçağı bulma işinde sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. Ayrıca petek temizleme işinde de pek çok yeni cihaz üreten markalar çıktı.Su Tesisatçıları içinde sadece kaliteli olanları tercih ediniz. Bununla beraber koltuk temizleme işi de yaparız.Genelde petek temizliği işini 2 yılda bir yapmak gerekir.

Tesisat şirketi Kali Tesisat kombi servisi işi de yapar. Kali Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma işinde de Türkiye’nin en iyi firmasıdır. Kali Tesisat koltuk yıkama ve koltuk temizleme işi de yapar. Hatta bahçelievler su kaçağı tespiti, kameralı su tesisatçısı, pendik su kaçak tespiti için de bizi arayınız. Bir de su kaçağı tespiti ve tamiri için de bizi arayınız. Kombi servis için de bizi arayınız. Su kaçağı tespiti işleri için de bizi arayınız.

Esenyurt Tıkanıklık Açma Gider Açma 20 TL

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!