Tıkanıklık Açma - Kali Tesisat

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları çoğunlukla değişiklik göstermektedir. Özellikle bodrum katlarda tıkanıklık açma fazlası ile zordur, çünkü binada bulunan tüm gider boruları bodrum kata iner ve zeminden de ortalama 10 metre binanın temel betonunun içinden kaldırımda bulunan rögar’a kadar ilerlemektedir.

Tıkanıklık Açma Fiyatları Neye Göre Değişmektedir

  • Bodrum kat, üst kat (Dairenin bulunduğu kat)
  • Künk, pimaş, pik (Gider borusunun cinsi)
  • Ana hat ya da bireysel hat olması
  • Bina dışı ya da bina içi tıkanıklık meydana gelmesi

Bunların dışında yapı türü, tripleks gibi farklı türlerde evler için de fiyat değişiklikleri söz konusu olmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatı

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şartlara göre belirlenmektedir. Üstelik çok az firmada bulunan bilgisayar destekli görüntüleme cihazları ile tuvalet boruları görüntülenir ve ayrıntılı bir şekilde incelenir.

Her türlü gider açma fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma Fiyatı

Tuvalet tıkanıklığı açma ile arasında fark olmayan klozet tıkanıklığı da bodrum katta ya da üst katta olması fiyatlandırma konusunda önemli bir unsurdur.

Klozet tıkanıklığını açmak için klozet taşı yerinden sökülerek cihazla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir. Tıkanıklık açma işleminden sonra taş tekrar yerine monte edilir.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatı

Öncelikle pimaş tıkanıklığı açmak için pimaşın lavaboya mı yoksa tuvalete mi ait olduğu fiyatını belirlemektedir. Ayrıca pimaş borusu bina ana hattında ise pimaş açma fiyatı tekrar değişiklik gösterebilir.

Her türlü tesisat sorunlarınız için sizlere haftanın her günü hizmet veren Kali Tesisat firmamız müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları En Uygun Burada

İndirimli fiyatlar ve makul hizmet avantajlarının yan yana geldiği pozisyonda, sizin için hizmet fırsatları hazırlamış durumdayız. Tuvalet tıkanıklığının, özellikle hem sağlıksız hem de kötü kokulu olumsuz bir yanı var. Tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırma noktasında, firmamız eşsiz çalışmalarla birlikte yıllardan beri müşterilerine güven vermiş durumdadır. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ve avantajlı hizmet boyutları ile beraber, firmamızın size hazırlamış olduğu çözümleri buradan görebilirsiniz.

Son derece gelişmiş cihaz teknolojisini en iyi biçimde kullanan uzman ekip kalitesi, aradığınız hizmeti çok verimli bir şekilde önünüze getirmeye devam etmektedir. Fiyatı indirimli kendi fırsat yaratan cazip çözümlerle birlikte, firmamızın oluşturduğu avantajlı koşulları en yakından burada görebilirsiniz. Yıllardan beri güvenilir çözümlerin adresi olan şirketimiz uygun tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları ile birlikte önemli formüller üretmeye devam etmektedir.

Fiyatı ucuz kendi kaliteli olan tercihler, burada avantajlı hizmet seçeneğini oluşturmaya devam etmektedir. Gerek kaçak tespiti gerekse de tıkanıklık tespiti konusunda gelişmiş teknolojilerden yardım alıyoruz. Kırmadan, dökmeden, dağıtmadan avantajlı hizmet boyutu ile size gerekli kolaylıkları sağlamış durumdayız. Kendine ve hizmetine güvenen firmamız önemli çözümleri ile beraber size büyük yardımlar sağlamaktadır. Bize hemen ulaşıp indirimli fiyatlarla birlikte bu fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için  0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan arayarak servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA