Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tamir Kimyasalları 2025

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Su Kaçağı Tamir Kimyasalları

Su kaçağı tamir kimyasalları nelerdir? Bu kimyasalların su kaçağına etkisi ne kadar olur?

Bu soruların cevabını vereceğiz. Fakat bu sorundan önce sizi birkaç konuda bilgilendirmek isteriz.

Türkiye’de her an su tesisatçısı bulursunuz. Bunların çoğu da uzmandır. Ayrıca profesyoneldir. Üstelik hepsi de teknolojik cihazlara sahiptir.

Fakat bu ustaların ya da şirketlerin büyük çoğunluğunun bir sıkıntısı vardır. Dürüstlük sorunu. Bu sorunu da ve ustaların yaptığı hileleri de burada yazdık. Okuyunuz. Sonra okutturunuz.

Wogens’un 1 Lt Konsantre Tesisat Kaçak Giderici Kaçak Tamir Kimyasalı alın. Sonra da su kaçaklarını bulunduğu bölgede kolayca tespit edip onarmak için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki akıllı nano mikro ve makro partiküller sayesinde, sistemde oluşmuş kaçakları yerinde kristalleştirerek tamir eder.

akustik-dinleme-cihazi

Su Kaçağı Tamir Kimyasalları Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tamiri

Bu ürün tesisat boyunca basınç ve sıcaklık değişimlerinden etkilenmeyen ve sürekliliğini korur. Ayrıca  kombi sistemleri, yerden ısıtma sistemleri, temiz su tesisatları alanlarda da kullanmak mümkündür. Bununla birlikte  açık ve kapalı sistemler, yüzme havuzları gibi su sızıntısı olan tüm alanlarda güvenle kullanın.

Kullanımı oldukça basittir. Kombi sistemlerinde öncelikle tesisat Wogens Combi Cleaner ile temizleyin. Daha sonra kombinin altında bulunan tesisat borusu üzerindeki filtreyi sökün ve kombi sisteminde dolaşan su miktarını belirleyin. Her 70 litre su için 1 litre Wogens Nano Stop Leak yeterlidir.

1 litre ürün 3 litre sıcak suyla karıştırılarak boşaltım vanasından tesisata doldurulur, tesisat su ile tamamlanır ve havası alınır. 24-48 saat içinde kaçaklar tamir edilmiş olur. Havuz, fayans, beton gibi yüzeylerde kullanılacaksa ürün suyla 1/4 oranında sulandırılır ve fırça yardımıyla zemine uygulanır. Bu işlem 2 kez tekrarlanır.

su-kacagi-tamir-kimyasallari-gaziosmanpasa

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Kullanım Suyu sistemlerinde ise ürünü 1/4 oranında sıcak suyla karıştırın. Sonra da ve 3-4 bar basınç altında bir pompa yardımıyla sisteme basın. Sistem 12 saat bekleyin. Sonra da tesisatı boşaltın.

Ürün bileşimi, %5 nano makro partiküller, %5 nano mikro partiküller, korozyon inhibitörleri, anti kalsiyum bileşikleri, bağlayıcılar, katalizör aktif madde, aktivatör ve metal koruyucular içerir.

Wogens Nano Stop Leak, kombinizi uzun yıllar sorunsuz kullanmak ve %40’a varan ısı tasarrufu sağlamak için işlem sonrasında Wogens Procombi Konsantre Kombi ve Sistem Koruyucu ile desteklenmelidir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!