Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Bulma Eyüp

Kali Tesisat

Su Kaçak Bulma İstanbul

Su kaçak bulma işleri canınızı mı sıkıyor? Sürekli yüksek faturalar mı ödüyorsunuz? Kali Tesisat size dürüst ve güvenilir hizmet verecektir. Ayrıca gece gündüz bizi aramanızda hiçbir sorun yoktur.

Kali Tesisat Olarak Su Kaçak Bulma İşlemini Hızlı Kesin Çözüme Kavuşturuyoruz

Peki su kaçak bulma eylemini siz nasıl yaparsınız?

  • Alt katın banyo tavanında su kabarcıkları ya da küflenme varsa. Bu durumda da sıcak ya da soğuk su kaçağına ek olarak derz araları su kaçağı da olma ihtimali var.
  • Duvarlarda nemlenme sarı ya da siyah lekeler de sıkıntıdır. Bu su kaçağı tespiti çok zordur. Bunun için ancak uzman lazımdır.
  • Su faturaları astronomik ölçüde çok mu geliyor? O zaman da su kaçağı vardır.
  • Kombinin su basıncı devamlı düşüyorsa da bu bir işarettir. Bu durumda da sıcak su kaçağı vardır.

Su kaçağı sorunlarıyla başa çıkmak için doğru adrestesiniz! Kali Tesisat olarak, su sızıntılarının izini cihazlarımızla noktasal olarak tespit ediyor. Üstelik hızlıca onarıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel ekibimiz var. Ayrıca dürüstlüğü çok önemsiyoruz. Bu dürüstlükle de su kaçağı sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

su-kacak-bulma-eyup
Peki biz bu su kaçaklarını nasıl buluyoruz?
Akustik dinleme cihazı. Bu cihaz en etkili cihazdır. Çünkü noktasal tespit de en değerli yöntem bu yöntemdir. Genel olarak tek seramik ya da tek bir laminantta su kaçağını buluruz. Bu yöntemle de su kaçağı şu şekilde bulunur. Ortam sessiz bir hal alır. Bununla birlikte evin her yanını kaliteli bir şekilde de dinleriz.
Termal kamera. Bu su kaçak bulma cihazı da sıcak su tespiti için geçerlidir. Duvarlara termal kamerayı tutarız. Böylece termal kamera kırmızı olursa sıcak su kaçağı var demektir.
Nem ölçer. Aslında bu cihaz yardımcı bir cihazdır. Doğrudan su kaçaklarını bulma da etkili değildir.
Kameralı su kaçağı tespiti. Bu cihazı da genelde pis su tesisatı kaçakları için kullanırız. Giderlerinize bu kamerayı salarız. Pimaş ya da boruda kaçağını görüntülemeye çalışırız.

su-kacak-bulma-istanbul

SU KAÇAĞI TESPİTİ İŞİNİ ERKEN YAPIN

Evinizde su sızıntılarının erken tespiti, hem maddi kayıplarınızı önler hem de olası felaketleri engeller. Su kaçağı belirtilerini fark ettiğinizde de hemen uzman desteği alarak sorunun büyümeden çözülmesini sağlayabilirsiniz. Neden uzman desteği? Çünkü ancak bir uzman rahatça su kaçağını tespit eder? Peki Siz evinizde su kaçağı olduğunu anlamak için neler yapabilirsiniz?
SU SAYACINI KONTROL EDİN: Su sayacınızın dönüp dönmediğini düzenli olarak kontrol edin. Çünkü bu bir veridir. Sayaç hızlı dönüyorsa, acilen bir uzmana başvurmanız önemlidir.
SU KULLANIM HACMİNİ İZLEYİN: Aylık su faturalarınızı karşılaştırarak anormal artışları gözlemleyin. Bu, gizli su sızıntılarını belirlemenize de yardımcı olur. Su kaçak bulma da en iyi yoldur.

su-kacagi-tespiti
GÖRSEL İPUÇLARINI DEĞERLENDİRİN: Evinizin köşelerini, dolapların arkasını ya da koltuk aralarını inceleyin. Küf, nem veya su lekeleri varsa, su sızıntısı olma ihtimali vardır.
KLOZET TESTİ YAPIN: Klozet su tankına renkli boya ekleyin. Bununla birlikte boya klozette görünüyorsa, su sızıntısı olduğunu kolayca anlarsınız.
DIŞ ALANI KONTROL EDİN: Bahçe hortumlarından veya dışarıdaki su kaynaklarından sızıntı olup olmadığını kontrol edin. Ama dikkatli olun. Diyelim ki yukarıdaki adımları uygulayarak su kaçağı belirtileri fark ettiniz. Sonuç olarak vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Kali Tesisat olarak su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaşmış ekibimizle sorunlarınıza anında çözüm sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet anlayışıyla sizin yanınızdayız. Neden güvenirliği sürekli vurguluyoruz. Çünkü Türkiye’de uzman usta sorunu yok. Fakat dürüst insan sorunu var.
Bizler kazançlarımıza haksız kazanç katmıyoruz. Ayrıca en uygun fiyatlı su kaçak bulma bizim işimizdir. İsterseniz bunu hemen kontrol ediniz. Birkaç tesisat şirketini arayıp su kaçak bulma fiyatı sorunuz. Bizim en uygun olduğumuzu da göreceksiniz.
Özetle 7/24 en yakın tesisatçı olarak günün her saatinde bizi rahatça arayın. Hem su kaçak bulma hem tıkanıklık açma hem de petek temizleme işinde iyiyiz. Hatta tüm tesisat işleriniz de bizi arayın. Bilgi ya da hizmet alın. Haydi garantili ve kaliteli hizmet için hemen ara.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!