GenelSu Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Dürüst ve Kaliteli Hizmet

Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Su kaçağı tespiti İstanbul işiniz mi var? Bu iş sizi sürekli sıkıntıya mı sokuyor? Ayrıca komşularla başınız derde mi giriyor? Bundan sonra anlatacaklarımız sizi pek çok durumdan kurtaracaktır. Su kaçağı tespiti İstanbul servisimizle hızlı ve güvenilir size hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstanbul’un 39 ilçesi ve binlerce Mahallesi’nde servis ağıyla acil tesisatçı olarak garantili hizmetlerimize devam ediyoruz. Su kaçağı bulma bu işlerin en zorlusu ve en ciddisidir. Fakat biz buna rağmen kırmadan dökmeden su kaçağı yaparız. Tabi ki illa bir yerin kırılması gerekir. Ama biz noktasal tespit yaparız.

Ev ya da iş yerlerinizde su tesisatçısı hizmetlerinin hepsini uzman ekibimizle veriyoruz. Geçmiş zamanlarda ustalar evin her yanını kırar, döker. Size büyük zararlar verirdi. Fakat bugün su kaçağı bulma geçmişin aksine ileri teknoloji cihazlarla nokta atışı yapılmaktadır. Örneğin akustik dinleme cihazı.

su-kacagi-tespiti-istanbul

Ayrıca termal görüntüleme. Bir de üstüne pis su kaçakları için kameralı görüntüleme sistemi su kaçağı için kullandığımız makinelerdir. Ayrıca bu makineler ithaldir. Üstelik oldukça da pahalıdır. Hatta işlerimize de 1 yıl garanti veririz. Bununla alakalı da size yazılı bir belge veririz. Çünkü su kaçağı bulma işinde en önemli şiarımız dürüstlüktür.

Tüm bunlara rağmen su kaçağı tespiti İstanbul işlemine dürüst ve adil bir şekilde devam ediyoruz.

Su kaçağı işinde kullandığımız pek çok cihaz vardır. Su tesisatı kaçak bulma bu işlerin en değerlisidir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Cihazları

Dinleme cihazı: Akustik dinleme cihazı olarak da geçer. Bu cihaz sessiz bir ortamda noktasal tespit yapar. Zaten bu cihaz en zahmetsiz cihazlardan birisidir. Ayrıca da en isabetli su kaçağı tespiti İstanbul bu cihazla olur.

Kamera: Kameralı görüntüleme cihazı olarak da geçer. Bu cihaz pis su kaçaklarını bulmaya yarar.

su-kacagi-tespiti-cihazi

Termal kamera: Bu cihaz sadece sıcak su kaçağı tespiti İstanbul işine yarar. Isıya duyarlı bir makinedir.

Yukarıda saydığımız cihazlar dışında ayrıca nem ölçer cihazı da vardır.

Su Kaçağı Tespiti İstanbul Fiyatları 2023

Ağustos 2023 itibariyle fiyatlar geçmişe göre çok fazladır. Çünkü döviz günden güne artmaktadır. Dolar 2 lira iken 150 TL olan su kaçağı tespiti İstanbul bugün dolar 27 iken maalesef 750 TL olmuştur. Altın ya da ev fiyatları en az on katına çıktığı halde su kaçağı tespiti İstanbul fiyatları maksimum 5 katına çıkmıştır.

Şirketimiz piyasa 750 TL olduğu halde şu anda 3+1 eve kadar 500 TL’ye hizmet vermektedir. Üstelik fiyat ve performans garantisi de vardır.

Bunun dışında da dubleks evlerde 750 TL. Daha büyük evlerde ve işyerlerinde 1000 TL fiyat vardır.

Ücretsiz su kaçağı tespiti ancak garanti verdiğimiz su kaçağı bölgesinin patlamasıyla mümkündür. Özetle böyle bir evde su sızıntısı tespiti yapmak zorundayız.

su-kacagi-su-kacak-tespiti

Su Kaçağı Tamir Fiyatları 2023

Biz su kaçak tespiti ve tamirini isteğe göre yapıyoruz. Su kaçak tespiti temiz su tesisatında ise ortalama 500 TL’dir. Noktasal tespit yaptığımız için tek seramik ya da laminantta sıkıntısız iş yaparız. Seramiği kırar ya da parkeyi kaldırırız. Plastik boruyu da kaldırarak su kaçak sorununu çözeriz. Tesisat kaçağı tespiti yaptıktan sonra size bağlıdır. Biz dSu kacagi tespiti önceliklidir.

Su Kaçağı Tespiti İstanbul Cihazı Hangi Durumlarda Kullanılır?

Su faturasında astronomik yükselmeler varsa

Evin duvarlarında ya da tavanında su damlacıkları oluşmuşsa

Alt kattakiler su sızıntısı problemiyle size geliyorsa

Evinizde su kaçağı vardır demektir. Bu durumda kırmadan su kaçağı bulma yapma vaadi de saçmadır. Çünkü az da olsa mutlaka bir yeri kırmak gerekir.

kamerali-su-kacagi-tespiti-su-kacagi

Kırmadan Su kaçağı tespiti İstanbul

Aslında kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul diye bir şey yoktur. Çünkü illa bir yeri kırmak gerekir. Kaçak su bulma cihazı kullanarak işlerimizi tek seramik ya da tek laminant kırarak yaparız.

Atık su gideri bulmaca ise kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile yapılır. En iyi su kaçak tespiti cihazı akustik dinleme cihazıdır. Çünkü temiz su tesisatındaki en net bu şekilde yaparız.

Su Kaçağı Bulma İstanbul Ücretleri Neden Yükseldi?

Çünkü su kaçak makinası fiyatı da yükseldi. 2018 yılında 18.000 lira olan su kaçağı tespit cihazı bugün 180.000 lira. Üstelik su kaçağı tespit ücreti 10 katına çıkmadı. Sadece beş katına çıktı. O da piyasanın genel akışı içerisinde biz şirket olarak halkın yanındayız. Bu yüzden de fiyatlar en ucuz su kaçağı tespiti fiyatlarıdır.

termal-goruntuleme-cihazi

Su Kaçağı Tespiti İstanbul

Su sızıntısı tamiri de biz yine uygun fiyatla fiyatlandırıyoruz. Son olarak laminant ya da seramik değişikliği istiyorsanız bunu da yapıyoruz. Ağustos 2023 itibariyle su kaçağı tespiti İstanbul su kaçağı tamiri ve laminant koyma işlemi piyasada 2200-2500 civarında iken bizde sadece 1500 TL’dir. Çünkü hem sizi hem de cebinizi önemsiyoruz.

Su Sızıntısı Olunca Neler Yapmalısınız?

Evdeki vanayı saat yönüne doğru kapatınız.

Binanın elektrik tesisatına yakın bir yerde su kaçağı varsa hemen sigortayı kapatınız.

Evinizdeki sıcak su tesisatında basınç devamlı düşüyorsa kombiyi kapatın. Ayrıca da hemen bir su tesisatçısı çağırın.

akustik-dinleme-cihazi

Neden Dürüst Bir Su Tesisatçısı Çağırmalısınız?

Çünkü evinize gelip basit bir su kaçağını basınç pompası ile çok daha büyütebilir.

Çünkü musluk dibi kaçağını bütün tuvaleti kırmaya götürecek kadar abartabilir.

Ayrıcasizin olmadık şekillerde paranızı alabilir.

Neden Uzman Bir Su Tesisatçısı Çağırmalısınız?

Çünkü işi bilmeyen bir su tesisatçısı birkaç tane seramik ya da laminant kırabilir.

Örneğin tıkanıklık varsa tıkanıklık yayını giderdi bırakabilir.

Sonuç olarak açık adresi olan rapor veren fatura veren bir şirket dahi olsa size bunları çok rahat yapabilir. Bundan dolayı da böyle şirketlerden uzak durunuz.

Su tesisat kaçağı işleri bu yüzden dürüstlüğe muhtaçtır. Aslında herkes işini temiz ve düzgün yapmalı ki dünyamız güzelleşsin.

su-tesisatcisi-istanbul

Kameralı Su kaçağı tespiti İstanbul

Kamera güzel bir kaçak su bulma cihazıdır. Fakat bu cihaz pis su giderindeki tesisat kaçakları içindir. Bu yüzden bu su arıza tespit cihazı gereklidir. Pis su giderlerindekin pimaşlara kablo ile bu kameralı su kaçağı tespiti cihazını salarız. Sonra da küçük ekran vasıtasıyla su kaçak bulma işlemini yapmış oluruz.

Kameralı Su Kaçak Tespit İstanbul Fiyatları

Su kaçağı hangi aletlerle bulunursa bulunsun. Kesinlikle aynı fiyattır. Çünkü diğer türlüsü dürüst bir davranış olmazdı. Yani hem akustik dinleme cihazı hem kameralı su kaçağı tespiti hem de termal görüntüleme cihazlarla ile su kaçağını tespiti İstanbul aynı fiyattır.

Bütün bunların dışında kullandığımız malzemeler Türk Standartları Enstitüsü onaylıdır.

İstanbul şehrinde en ucuz su kaçağı tespiti işlemini biz yapıyoruz. Çünkü robotla su kaçağı işi yapsak da insanların maddi durumlarını da göz önünde bulunduruyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı tespiti kalorifer tesisatında olur. Tesisatta su kaçağı nasıl bulunur? Sorusuna yeterli cevabı verdiğimizi düşünüyoruz. Robotla su kaçağı tespiti de yine bu yolladır.

Sızdırmazlık testleri acil tesisatçı olarak öncelikle yapacağımız iştir. Sonra da su kaçağını frekans dinleme cihazı ile yaparız. İlk etapta su kaçağını bulamazsak banyodan basınç pompası ile belli oranda su tesisatına basınç veririz. Bu durumda da çok küçük olan su kaçağı biraz daha büyük.

Tesisat tamiri işleri canınızı sıkmasın istiyorsanız tesisat ekspertizi yaptırın. Evi satın almadan ya da kiralamadan önce mutlaka su tesisatı eksperi yaptırın. Böylece su tesisatı sorunları daha baştan halledilmiş olur. Bizler tesisat su problemlerini önünü böylece baştan kesmenizi öneririz. Biz Kali Tesisat olarak tespiti yerinde yaparız.

Evde Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Evde genellikle su sızıntısının tespiti çok zordur. Çünkübu iş de su kaçağı tespiti işinin olup olmadığını tam olarak anlayamazsınız. Ayrıca bazen akustik dinleme cihazı ile bile su kaçağı zor tespit edilir. Hele ki pis su gideri ancak kamera ile su kaçağı ile mümkündür. Üst kattan su sızıntısı da yine akustik dinleme cihazı ile mümkün olur.

su-bulan-cihaz

En İyi Su Kaçağı Tespiti İstanbul Firması

Su tesisatçıları arasında en iyi su kaçağı firması tabi ki en dürüst ve en uzman olanlardır. Bu yüzden de sektörde garantili, dürüst ve güvenilir bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Sonuç olarak su tesisatçılığı işinde çok dikkatli olunuz. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapacağız diye bütün evinizi kırmasınlar.

Bazıları cihaz olmadan su kaçağı tespiti yapabileceğini iddia ediyor. Bu çok mümkün değildir. Çünkü noktasal su kaçağı tespiti ancak cihazla mümkündür.

Sonuç olarak iyi ve kaliteli bir yaşam sürmenizi diliyoruz. Su kaçaksız günler dileriz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!