Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Eyüp Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri %100 Garantili

Huzur ve Güvenle

EYÜP SU KAÇAĞI TESPİTİ ŞİRKETİ %100 GARANTİLİ

Eyüp su kaçağı tespiti su kaçağı bulma. Su sızıntısı sizi sıkıntıya mı sokuyor? Şirketimiz 7/24 su tesisatçısı olarak acil tesisatçı işlerinizde yanınızdadır.

Su kaçağı tespiti işinden önce tedbir almak her zaman için daha iyidir. Koruyucu hekimlik gibi koruyucu tesisat da önemli bir şeydir. Ayrıca sonradan başınızın ağrımaması adına ev alırken ya da kiralarken mutlaka bir tesisat ekspertizine evinizi gösterin. Fakat bu ekspertiz kredi için başvurduğunuz ekspertizden çok daha farklıdır. Çünkü biz tesisat eksperliği yaparken sadece su tesisatına bakarız. Örneğin evde tıknaıklık var mı? Evin alt ya da üstünde bir sızıntı var mı? Ayrıca ev çatı katındaysa herhangi bir su sızıntısı var mı? Bu gibi tesisat sorunlarını inceleriz. Bununla birlikte böyle sorunlar varsa alıcı ya da satıcı; kiracı ya da ev sahibi bu durumdan haberdar olur.

Sonuç olarak evi satın alırken ya da kiralarken bütün sorunları baştan görür. Ona göre tedbirinizi alırsınız.
Her anınızda kameralı su kaçağı tespiti işine hazırız. Su tesisatı ekibimiz ve ileri teknoloji malzemelerimizle hizmetinizdeyiz.
Ayın yılın 365 günü haftanın 7 günü ve Eyüp ve mahallelerinde su kaçağı tespiti işini yapar. Su sızıntısı alt kat komşunuzu rahatsız ediyor?
Hatta su tesisat kaçağı yüzünden komşunuzla davalık mı oldunuz? O zaman bizi çağırın. Evinizde su kaçakları hallolsun.

Eski Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Eskiden ustalar göz ile ya da tahmin yöntemiyle su kaçağı bulurdu. Bu ustalar evin her yanını kırar. Doğal olarak içinden çıkılmayacak kadar büyük sorunlar ortaya çıkardı.

Fakat günümüzde görüntülü su kaçak tespiti yaparız. Bununla birlikte de termal kamera ve tabiki akustik dinleme cihazı da kullanırız. Fakat burada esas nokta kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktır. Kali Tesisat cihazla su kaçağı bulma da noktasal tespit yapmaktadır. Böylece tek seramik ya da laminantta su kaçakları bulunur. Eyüp su kaçağı tespiti işte böyle yapılır.
Su kaçağının yerini bulma çok hassas bir iştir. Bazı ustalar deneyimsiz ya da beceriksiz olduğu için evi kirletir. Fakat Kali Tesisat ve ustaları bir yeri kırmadan önce mutlaka yaptığı işten emin olur. Sonrasında da temkinli bir su kaçağı bulma işlemi yaparız. Çünkü su tesisatı işinde sizin memnun olmanız bizim için çok önemlidir.

Su kaçağı neden olur?

  • Kalitesiz malzeme ya da kalitesiz işçilik.
  • Temelin su alıyor olması.
  • Banyo derzlerinin çabuk eskimesi.
  • Ayrıca musluk dibi kaçaklarında tesisatçıların yetersizliği.
  • Duşakabinlerin de kalitesiz malzemeden yapılması.

kacak-su-tespiti-kamerali-su-kacak-tespit-fiyatlarlari

Su Kaçağı Bulma Firması Eyüp

Günümüzde su tesisatçıları robotla sızıntı tespiti yapmaya başlamaktadır. Fakat siz güvenilir ve size garanti sunan şirketleri tercih ediniz. Bazı şirketler hem pahalı hem de umursamaz davranır. Bu yüzden de su sızıntısı bulma işini profesyonellere yaptırın. Su tesisatçıları işi bilmediğiniz için sizi kandırmasın. Mesela asla 40-50 bar basınç vurdurmayın tesisatınıza. Çünkü patlak olmayan yerler de patlar.
O yüzden de biz Eyüp su kaçağı tespiti şirketi olarak merkeze dürüstlüğü alıyoruz. Robotla su kaçağı tespiti işini de Alman markalarla yapıyoruz. İşin en güzel yanını evinizin her yanını kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz.

su-kacagi-bulma-su-kacak-tespiti

SU KAÇAĞI BULMA EYÜP

Kameralı su kaçak tespit fiyatları günden güne değişiklik arz eder. Su kaçağı nerede bulunuyor? Şirketimiz Su kaçağı için kaç daireye bakmak gerekiyor? Su kaçak tespiti için yeterli yardım alabiliyor muyuz? Bütün bunların hepsi ayrı ayrı fiyatta değişkenlik gösterir. Eyüp su kaçağı tespiti ve kaçak su tespiti için kali tesisatı arayınız. Pişman olmayacaksınız.

su-kacagi-tespiti-su-kacagi

Su Kaçağı Tespit Ücreti Ne Kadar?

Açık ve net söylemek gerekirse su kaçağı tespit ücretinin piyasa ortalaması 500-1500 TL’dir. Fakat şirketimiz Kali Tesisat Eyüp su kaçağı bulma işini 400 TL civarına yapar. Çünkü en pahalı su kaçağı tespit cihazlarını kullanan firmaların bile 1000 TL alması ayıptır. Çünkü Ocak 2023’te su sızıntısı bulma işini bu şekilde yapmak en basit haliyle sahtekarlıktır. Ayrıca şirket istediği kadar büyük, garantili ve köklü olsun. Bu durum yine de insanları kazıklamaktır. Bu hale düşmemek adına elinizden geleni yapmanız gerekir. Sağlıklı, mutlu ve güzel günler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!