Su Kaçağı Tespiti

Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler – Kali Tesisat

Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler

Temiz su kaçakları siz değerli müşterilerimizin de bildiği gibi ikiye ayrılır. Bunlardan biri sıcak su kaçakları biri de soğuk su kaçaklarıdır. Bu su kaçaklarının oluşma sebeplerini şimdi size teker teker izah edeceğiz. Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler tesisat firmalarından Kali Tesisat sizi bilgilendirmeye devam edecek.

Öncelikle sıcak su kaçaklari özellikle banyo ya da mutfak musluğuna gelen tesisatlarda olur. Bunu özellikle belirtmekte fayda var. Çünkü kullanıcılar sıcak suyun derecesini çok yükseklerde tutmaktadır. Bir sıcak bir soğuk su açarak müşteriler suyu dengelemek ister. Doğal olarak soğuk sıcak su ayrı tesisatlarda problem yaratır. Zaten kalitesiz yapılan tesisatlarda kısa sürede kaçaklar meydana gelir. Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler.

Bunu yapmak yerine sıcak suyu kullanırken derecesini düşük tutun. Böylelikle hem daha az su harcamış olursunuz. Hem de tesisatın ömrü daha uzun olur. Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler.

Soğuk su kaçaklarına yapılacak çok fazla bir şey yoktur. En çok soğuk su kaçakları niteliksiz tesisat malzemesinden kaynaklı olur. Evi satın aldığınız müteahhit sağlam malzeme kullanmadıysa işiniz biraz zor demektir. Bununla birlikte birinci sınıf kaliteli tesisat malzemesi kullanan müteahhit sayısı oldukça azdır. Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler

 

Öncelikle yapılan sahtekarlık fiyatta başlar. Bazı tesisat firmalarında şöyle yazılar göreceksiniz. Şu kaçağı tespiti 27₺, 69₺ gibi yazıları göreceksiniz. Bu yazılanlara asla inanmayın. Çünkü bu bir aldatmacadır. Sizin evinize gelirler. Evinizde önce sıcak su tesisatına bakarlar. Ki aslında iyi bir usta gelir gelmez kaçağın hangi tesisattan geldiğini anlar.

Örneğin sıcak su kaçağı vardır. Fakat bu sahtekar usta soğuk su tesisatıniza bakar. Burada kaçak yok der. Sizden 70₺ alır. Sıcak su tesisatına bakmak için bir 70₺ daha ister. Sonuç olarak sizden 140₺ alırlar. Bu durumları engellemek için baştan pazarlığınızı yapın. Sonradan fiyat artırmada sıkıntı yapmasinlar.

Cumhuriyet Mahallesi,Çobançeşme Mahallesi,Fevziçakmak Mahallesi,Hürriyet Mahallesi,Kocasinanmerkez Mahallesi,Siyavuşpaşa Mahallesi,Soğanlı Mahallesi ,Şirinevler Mahallesi ,Yenibosnamerkez Mahallesi ,Zafer Mahallesi ,Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler.

Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler, Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler, Su Kaçağı Bulma Bahçelievler,Pis Su Kaçağı Bulma Bahçelievler
Temiz Su Kaçağı Bulma Bahçelievler, Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler, Su Kaçağı Bulma Bahçelievler,Pis Su Kaçağı Bulma Bahçelievler

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

İletişim

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!