Tıkanıklık Açma

Gider Tıkanıklığı Açma Kadıköy

Gider Tıkanıklığı Açma Kadıköy

     Kadıköy ilçesinde oluşan tıkanıklık problemlerine servisimiz yedi gün yirmi dört saat çözüm üretmektedir. Gider Tıkanıklığı Açma Kadıköy.
Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini muazzam bir ciddiyetle yürüten servisimiz size en fazla bir saat içerisinde ulaşır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kadıköy

     Tuvalet tıkanıklığına en büyük sebeplerden biri kullanıcı hatasıdır. Evde ya da iş yerinde yaşayan insanların tuvalet giderlerine attıkları sert ve katı maddeler pimaşlarda tıkanmaya neden olur. Bu tuvalet tıkanmaları evde uygulanan yöntemlerle açılmayabilir.
Tıkanıklığın  açılması için çok daha iyi teknikler geliştirilmelidir. Servisimiz, tesisat alanında yaptığı araştırmalar ile son teknolojileri tıkanıklıklarda uygulamaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Kadıköy

     İstanbul Kadıköy’de lavabo tıkanıklığı sorunu sıkça yaşanmaktadır. Bu tıkanmalarin pek çok sebebi vardır. Kadıköy ilçesinde lavabo tıkanıklığı sorunu çokça yaşanmaktadır. Bunun en büyük sebebi; lavabo ve giderek atılan yemek artıkları, çay posaları ve atık yağlardır. Bu maddeler hemen tıkanıklığa neden olmasa da zaman içerisinde giderlerse daralmaya neden olur. Böylelikle tıkanıklık sorunu yaşanmaya başlar.Gider Tıkanıklığı Açma Kadıköy

Servisimiz, Kadıköy İlçesinde meydana gelen lavabo tıkanıklığı sorununa, robot cihaz ile bakmakla birlikte kameralı görüntüleme cihazı ile yapılan inceleme sayesinde müşterilere bilgi verilir. Giderlerde yağlanmanın meydana geldiği bundan dolayı tekrar tıkanıklık yaşanacağı bilgisi verilir.

Lavabo tıkanıklığının devamlı bir suretle yaşanmaması için kesinlikle pimaş yıkaması yapılmalıdır. Ya da eğer dar çapta pimaş boruları varsa pimaşlar değiştirilmelidir.Gider Tıkanıklığı Açma Kadıköy

Pimaş yıkama için kullanılan cihaz ortalama 200 bar basınçlı su ile tıkanan pimaş borularını yıkar. Pimaş borularını yıkama işlemi yaptıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı ile temizlenen yerler size gösterilir.

Tuvalet, Lavabo ve Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları

    Firmamızda servis ücretleri genelde aynıdır. Sadece bazı sebeplerden dolayı fiyat değişebilir.

 Detaylı bilgi için tıklayın.

Pimaş Açma Kadıköy

     Pimaş Açma işinde usta servisimiz, pimaş tıkanıklığını çözmeden gitmemektedir. Ayrıca firmamız size sunduğu tıkanıklık açma hizmetinin garantisini vermektedir. Tuvalet ve lavabo giderlerinde tıkanmanın yanında, yapıların ana giderlerinde de tıkanıklık meydana gelmektedir. Bu durum binada oturan herkesi etkilemektedir. En üst katta oturan kişiler bile bu durumdan etkilenir. Tabi alt katlarda ve bodrum katlarında bu problemden direkt etkilenmektedir. Çünkü ana gider hattı tıkanıklığında bodrum katlarından ikamet edenlerin tuvaletlerinde taşmalar meydana gelmektedir. Bu problemin geçici olarak şu şekilde durdurmak mümkündür. Oturanların su kullanımını durdurmaları gerekir.  BURADA

Servis ekiplerimiz, tıkanıklığın olduğu bölgeyi öncelikle tespit eder sonrasında özel başlıklara sahip robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale ederler. Bazen tıkanıklığa logardan müdahale etmek gerekir. Logarın yeri meçhul ise dedektör cihazı ile logar yeri tespit edilir. Tıkanıklık açma işlemi bitirildiğinde kameralı görüntüleme cihazı gidere salınır. Hizmet kontrolü yapılır. Kontroller esnasında pimaş hattında bazı karanlık noktalar da yer alabilir.

Kadıköy İlçesindekiler Neden Firmamızı Seçiyorlar?

    Biz kalitesisat ailesi olarak öncelikle güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Profesyonellik ve dürüstlüğü bünyemizde barındırır ve size garantili hizmet sunarız. Tıkanıklık açtıktan sonra dediklerimize uyulduğu halde yine bir tıkanıklık yaşanırsa hemen gelip ücretsiz kontrolleri sağlarız. Tabi bu durum geçerlilik süresi 15 gündür. Bununla birlikte yapılan onarım çalışması olursa yine bu hizmete de garanti vermekteyiz. Fiyat konusunda diğer bazı şirketlerin yaptığı gibi sizi dolandırmaya kalkmaz. Evinize, iş yerinize geldiğimizde fiyat yükseltmeyiz. Firmamız mobil ve web olmak üzere pek çok alanda saha çalışmaları yapar ve sizin bize kolay ulaşmanız açısından gerekli önlemleri alır. Tabi kullanılan cihazlarda teknolojiyi takip eder ve ürünleri her daim yenileriz.

Gider Tıkanıklığı Açma Kadıköy, Kadıköy Tıkalı Kanal Açma, Kadıköy Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Klozet Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Tıkalı Tuvalet Açma
Gider Tıkanıklığı Açma Kadıköy, Kadıköy Tıkalı Kanal Açma, Kadıköy Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Klozet Tıkanıklığı Açma, Kadıköy Tıkalı Tuvalet Açma

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!