Tıkanıklık Açma

Eyüp Su Tesisatçısı ve Tıkanıklık Açma

Eyüp Su Tesisatçısı, Eyüp Tıkanıklığı Açma
Eyüp Su Tesisatçısı, Eyüp Tıkanıklığı Açma

Eyüp Su Tesisatçısı

Eyüp Istanbul’un en eski semtlerinden biridir. Eyüp su tesisatçısı kalitesisat size bilgi verecektir. Bu yüzden içinde pek çok eski yapılar bulunur. Fakat Eyüp’ün doğal güzellikleri çok olduğundan yeni pek çok inşaat yapılmaktadır. Bu eski ve yeni binalarda çeşitli sebeplerden dolayı tıkanıklık meydana gelmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

Tuvalet tıkanıklığı eğer çok ağır bir madde ile kapanmamışsa açılması kolaydır. Birincisi büyük bir kovaya su doldurun. Ani bir hareketle suyu içeri boşaltın. Eğer tıkanıklık açılmazsa ikinci yönteme geçin. Kalitesisat sizi bilgilendirmeye devam edecektir.

İkinci yöntem şampuan dökme yöntemidir. Şampuanlar sıcak su ile etkileşime girdiğinde birden tıkanıklığı açabilir.

Bütün bu yöntemler işe yaramadıysa üçüncü yöntem kimyasal lavabo tuvalet açıcılar kullanmak olacaktır. Yine bu kimyasallar gidere atıldığında hemen ardından gidere bol kaynar su dökün biraz bekleyin. Gider açılmazsa bizi arayın. Çünkü tıkanma basit bir tıkanma değildir.

Tesisatçıları Dolandırma Yöntemleri

Birincisi tesisatçılar tıkanıklık ya da su kaçacağını size göstermek için açtıkları kamerada dolandırıcılık yaparlar. Size daha çok kayıt ettikleri bir videoyu tıkanıklık varmış gibi gösterirler. Sizde tıkanıklık ya da giderlerde ağır pislik var zanneder ve tesisatçılara yüklü miktarlarda para ödersiniz.

Tesisatçıların ikinci kullandıkları dolandırıcılık yöntemi ise giderlerde pislik kalıntılarından dolayı olan tıkanmalarda gerçekleştirilen dolandırıcılıktır. Böyle bir durumda tesisatçılar size tesisatın değişmesi gerektiğini söylüyor. Halbuki tazyikli su ile çok daha ucuz maliyete çıkarsınız. Ancak sizden daha çok para kazanmak isterler.

Üçüncü yöntem: Tesisatçılar  logar tıkanıklığı yaşadığınızda bu yöntemi uygular. Kurala göre kaldırımdan apartmana kadar olan yerler kişilere kaldırımdan ötesi belediyeye aittir. Yani tesisatınızın kaldırıma yakın yerlerinde meydana gelen tıkanmayı belediye çözmek zorundadır. Fakat tesisatçılar size bu tıkanıklığı çözdüğünü söyler ve belediyeyi aramanızı ister. Bu da size pahalıya patlar.

Bütün bu dolandırıcılardan kurtulmak istiyorsanız bizi arayın. Güven ve kaliteyi bir arada bulunduran kalitesisat size dürüst ve nitelikli hizmet verir.

Telefon:
0542 634 55 37

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!