Genel

En Ucuz Su Kaçak Tespit ve Tamir Ücretleri 2023-2024

Kaliteli Hizmet

En Ucuz Su Kaçak Tespit ve Tamir Ücretleri 2023-2024

En Ucuz Su Kaçak Tespit ve Tamir Ücretleri 2023-2024 Su kaçak tespit fiyatları Ocak 2023 itibariyle  350-400 TL arasında oynamaktadır. Fakat ülkemizdeki fiyat değişim politikasını da unutmamak gerekir. Çünkü dolar ve esnafın serbest tavrı da ister istemez kendini gösteriyor. Yani dediğimiz gibi 2018 de 150 TL olan su kaçağı tespit bedeli şu anda 400 TL. Halbuki o zamandan bu zaman fiyatlar 6 kat oynadı. Yani su kaçağı tespit cihazı ya da tuvalet tıkanıklığı açma ci hazı fiyatları 6 7 katına çıktı. Fakat su kaçak tespit ya da tuvalet tıkanıklığı açma 3 katına bile çıkmadı. Doğal olarak bu durum geçim şartlarımızı zorladı.
Halbuki biz de bir su kaçağı bulma ya da su sızıntısı bulma işinden 900 TL para kazansak. Bu durum bizim için de mükemmel olur.
Bütün bunların da ötesinde. Mazot ve benzin fiyatları son 5 yılda 5-6 kat oynadı. Köprü otoban ya da otoyol fiyatları hepsi ama hepsi çok kötü oynadı. Özetle bugün yani Mart 2023’te fiyatların böyle olması gayet normal. 400 TL 500 TL bir kameralı görüntüleme için yüksek gibi görünse de aslında bu paranın bir hükmü yoktur. Bu yüzden de alınan para çok görülmemelidir.
 Peki En Ucuz Su Kaçak Tespit ve Tamir Ücretleri 2023-2024 derken neyi kast ediyoruz? Şöyle ki tesisat sektörüne özellikle su kaçağı tesisat sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz. Normalde su kaçağı tespiti ve tamiri için sizden 1000 TL gibi bir ücret talep ederler. Fakat biz maksimum 700 TL’ye bu işi hallediyoruz. Çünkü insanların durumunun farkındayız. Uzman su kaçak tespit ustalarımız her türlü su sızıntısını tespit eder. Bununla birlikte tamiri de kolayca yapar.
su-kacagi-bulma-su-kacak-tespiti

Su Kaçak Tespitinin Ardından Tamir Ücretleri

Türkiye’nin her noktasına kaliteli bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Çünkü kalite ve güven Bizim her şeyimiz. Kaliteliyiz. Çünkü çalışanlarımıza iletişim dersleri veriyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyeti için iş yapıldıktan sonra da görüşmeler yapıyoruz. İşlerimizin hepsi zaten garantilidir. Ayrıca sizi kazıklamaz ve size her şeyi dürüst bir şekilde söyleriz. Niye bunu söylüyoruz. Çünkü piyasada pek çok sahtekar usta ve şirket var. Ve maalesef siz işi bilmediğiniz için sizi çok rahat kandırırlar. Bundan sonra da size güvenilir imajı verirler.
Kullandığımız malzemelerin hepsi ithal su tesisat cihazlarıdır. Üstelik Alman malıdır. Halbuki Türk malları maalesef çok çabucak bozulmaktadır. Bu yüzden de başka ülkelerden ürünler getirtiyoruz. Akustik dinleme cihazı ya da kameralı görüntüleme cihazı her biri farklı farklı işler yapar. Mesela akustik dinleme cihazı ile soğuk su kaçak tespit yapılır. Kameralı görüntüleme cihazı ile ise pis su gideri su kaçağı tespiti yaparız. Ayrıca termal kamera ile sıcak su kaçağı tespiti yaparız. Bununla birlikte yaptığımız tüm işlerde noktasal tespit yaparız. Bu şu demektir? Tek seramik ya da tek laminantta su kaçağını tespit ederiz. Çünkü bu şekilde kırmadan su kaçağı tespiti yapmış oluruz.
Peki bu işi neden çok uyguna yapıyoruz? Çünkü amacımız piyasada halkın durumunu gözeterek iş yapmaktır. Doğal olarak fiyatlarımız da buna göre şekillenmektedir. Biz sürümden kazanmayı hedeflerken kaliteyi ve dürüstlüğü de elden bırakmayız.
Cihazla su kaçağı tespit yaparız. Bu yüzden de su kaçak tespit cihazı fiyatları günden günden artmıştır. 2018 yılında 20 bin liraya aldığımız su kaçak tespit cihazı fiyatları bugün 120 bin TL’ye çıkmıştır. 2018’de mazot fiyatı 4 TL iken bugün 20 TL civarındadır. Doğal olarak da kırmadan su kaçağı tespiti yapmak artık çok pahalıya mal oluyor.
su-kacagi-su-kacak-tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Kaçak su tespiti genelde banyolarda yapılır. Çünkü suyla en çok haşır neşir olduğunuz yer orasıdır. Bundan dolayı da banyoda çok çeşitli su sızıntısı tespiti yapmak gerekir. Örneğin derz aralarından çok fazla su kaçağı tespiti ve tamiri işi çıkar. Ayrıca duşakabin su kaçakları da sıklıkla rastladığımız su kaçaklarındandır. En Ucuz Su Kaçak Tespit ve Tamir Ücretleri bu gibi durumlarda olur. Fakat karşınıza dürüst bir su kaçağı ustası çıkmalıdır. Hatta kırmadan su kaçağı bulma denilen iş sadece buradadır. Yoksa kameralı su kaçağı tespiti de dahil bütün işlerde az ya da çok kırma işi yaparız. Ama bu kırmayı noktasal su kaçağı tespiti ile yaparız. Yani tek seramik ya da tek laminantta su kaçağı tespiti yaparız.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 2023 Güncel

Kırmadan su kaçağı tamiri de tek bir şekilde olur. Örneğin sıcak su tesisatı kaçakları kombiye ilaç dökerek yaparız. Kombiden ilacı veririz. Bununla birlikte 24 saat kombi yüksek ayarda çalışır. Fakat bunun dışında da yaptığımız tüm su kaçağı tamiri işlerinde bir şekilde kırma yapmak gerekir. Çünkü soğuk su kaçakları ancak bu yolla tamir edilir.
Pis su tesisatı gideri kaçakları kameralı su kaçağı tespiti yöntemiyle yaparız. Kamerayı gider borusuna salarız. Sonra da kaçak tespit işini yapmış oluruz. Kameralı su kaçak tespit fiyatları da diğer işler gibi 400-500 TL civarıdır. Çünkü kameralı su kaçak tespiti diğerlerinden farklı bir iş değildir.
Bütün su kaçağı tamiri işleri de tespitle beraber 700 TL civarıdır. Kameralı su tesisatçısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm tesisat kaçakları için bizi arayın. Mesaj atın. Mail atın. Yorum yazın. Üstelik biz bunların hepsine cevap verelim. Termal kamera ile su kaçağı tespiti olayını kalorifer tesisatı sisteminde yaparız. Çünkü sıcak su olmadan termal kameranın bir hükmü yoktur. Bununla birlikte robotla su sızıntı tespiti de yaparız. Üstelik su kaçağının yerini bulma işinde de ayrıca hassasız. Özetle sizi memnun etmek ya da sizi minimum rahatsız etmek bizim en büyük vazifemizdir.
Kısacası su kaçağı tespiti ve tamiri fiyatları bu şekildedir. Sağlıklı su tesisat kaçağı olmayan evler ve günler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
error: Content is protected !!