Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir su kaçağı tespiti hizmeti ile kompretör sistemi ve akustik dinleme cihazları kullanan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Su kaçağı, tıkanıklık açma gibi birçok tesisat sorunlarınız için acil müdahale edilmesi gerektiğini bilmenizi isteriz.

Başakşehir su kaçağı tespiti işlemini kırmadan yapan firmamız gerekli olan cihazları son sürümlerine sahip olduğundan çok daha hızlı bir çalışma teknikleri ile kalıcı olarak çözüm sunmaktadır. Hata yapma payının çok yüksek olduğu bu tarz sorunlarda kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Teknolojinin son harikası olan cihazlar ile sizlere minimum süre içerisinde kaliteli bir hizmet veren firmamız Başakşehir su kaçağı tespiti işlemi ile 7/24 servis imkanı sunmaktadır.

Başakşehir Su Kaçağı Arızası Nasıl Ortaya Çıkar?

Yıllardır sizlere hizmet veren Kali Tesisat firmamız en zor sorunlarınızı dahi kısa süre içerisinde çözerek sizlere rahat bir nefes aldırmış olacaktır. Eski zamanlarda su tesisatı arızaları, elde olmayan cihazlardan dolayı uzun süren masraflı bir işlemin ardından tamir edilirdi ve bu tamir çoğu zaman ise işe yaramazdı.

Çoğunlukla kullanılan su borularının zaman içerisinde deforme olmasından dolayı, borulardan sızan sular gün yüzüne çıktığından arızalara neden olur. Bu arızalar, genellikle eski yapılarda daha sık meydana gelmektedir.

Hemen hemen herkesin korkulu rüyası haline gelen bu tür arızaların çözümleri ise firmamız tarafından kullanılan son teknoloji cihazlar ile fazlası ile kolay bir hal almıştır.

Aynı zamanda firmamız Başakşehir‘in, Bahçeşehir, Altınşehir, İkitelli ve bütün cadde ve mahallelerine servis imkanı sağlamaktadır. Firmamız, kurulduğu yıldan bu zamana kadar her türlü su arızalarının karşısında sizlerin yanında yer alarak, sizlere son teknoloji cihazlar ile servis imkanı sağlamıştır.

Teknolojinin son harikası olan ve özel olarak geliştirilen akustik dinleme cihazları ile su kaçaklarının tespitini anında yaparak sizleri bu tür sorunlardan kurtarıyoruz.

Noktasal Olarak Tespit Edilen Yerin Tamiri Nasıl Yapılır?

Tesisat ustalarımız su sesine karşı duyarlı akustik dinleme cihazının noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürütürken arızalı olan yeri sizlerle de paylaşarak onayınızı aldıktan sonra en zorlu yerleri dahi en fazla bir ya da iki seramiğinizi kırıp arızalı olan su borusunu tamir etmektedir.

Su kaçağı sorunlarına erken müdahale edilmesi gerektiğinden yardım almak istediğiniz firmanın kullanmış olduğu yöntemlerde önem taşımaktadır.

Günümüz teknolojisine ayak uyduran firmamız son teknoloji cihazlarla Başakşehir su kaçağı tespiti işlemlerini kırıp dökme olmadan kısa sürede çözmektedir. Daha detaylı bilgi için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA