Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Kaçağı Tespiti – Kali Tesisat

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar su kaçağı tespiti işlerinde en güvenilir firmalar arasına yer almakta olduğumuzu belirterek su kaçaklarının neden meydana geldiğini kısaca anlatmak isteriz. Fakat su kaçaklarının meydana gelme sebeplerinden önce size su kaçağı ustalarının yaptıkları hileler hakkında bilgi vermeyi kendimize bir borç biliriz. Aşağıdaki yazıda tesisatçıların yaptığı dolandırıcıklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Ustalarının Yaptıkları Hileler

Su kaçaklarının pek çok sebebi olabilir. Su kaçağının yerini tespit edebilmek ustalık ve uzmanlık işidir. Kali Tesisat su kaçağı tespiti için yeterli donanımlara sahiptir. Bu yüzden kaçakları bulabilmek için üstü seramik veya betonla kaplı kaçağı iyi dinlemek gerekir. Akustik dinleme cihazı ile yapılan dinlemeler genelde en sağlıklı sonucu verir.

Su kaçaklarını bu beton, seramik ya da laminant parkenin altında bulabilmek tamir işinden daha zordur. Fakar biz Kali Tesisat olarak çok ters bir yerde kalmadığı sürece tek seramikte buluyoruz.

İlk olarak belirtelim ki su kaçakları bilinçsiz kullanımdan da kaynaklı olabilir, tesisat ustalarının yaptıkları hatalardan da bunu anlamak için kesinlikle alanında uzman bir firma ile iletişime geçmeniz gereklidir.

Kullanıcı hatası olarak da karşımıza gelen su kaçaklarında genellikle gidere atılan cisimler sonucu oluşan tıkanmalardan kaynaklı olabilmektedir. Avcılar su kaçağı tespiti firmamız bu sorunu akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede tespit ederek onarımını gerçekleştirmektedir.

Kırmadan Avcılar Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları eski yöntemler kullanıldığı zaman kesinlikle kırıp dökme işlemlerinin ardı arkası kesilmezdi. Evinizde su kaçağı varsa ve bunu fark ettiyseniz evinizin inşaat haline döneceğini düşündüğünüzden usta çağırmakta tereddüt edebilirsiniz.

Ancak, şunu belirtmek isteriz ki Avcılar su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız kırma dökme olmadan su kaçağı tespiti yapmakta ve sizlerin onayı ile de tadilat işlemlerine başlamaktadır.

Avcılar Kameralı Su Kaçak Tespit İşlemi Nasıl Yapılır?

su-kacagi-bulma

Avcılar su kaçağı tespiti akustik dinleme cihazı ve kameralı görüntüleme cihazı ile kolaylıkla yapılmaktadır. Su kaçaklarının olduğu alan son teknoloji cihazlar sayesinde kısa sürede tespit edildiğinden dolayı sorunun çözülmesi de uzun sürmemektedir.

Üstelik kameralı cihazlar sayesinde kırıp dökme işlemine son veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğundan yapmış olduğu bütün tesisat işlerinde kaliteli ve garantili bir hizmet sunmaktadır.

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı sorunları var ise kesinlikle çözümleri için teknolojik cihazları olan firmalar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Akustik dinleme cihazları ve kameralı tespit cihazları ile en kaliteli hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmek için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA