Tıkanıklık Açma - Kali Tesisat

Zeytinburnu Tıkanıklık Açma

Zeytinburnu tıkanıklık açma çalışması genellikle lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı olacak şekilde ayrılabilmektedir. Bunların haricinde duşa kabin gideri, Banyo gideri ve balkon gideri tıkanıklıkları da meydana gelmektedir.

Saymış olduğumuz giderler tuvalet borusunda birleşmektedir. Banyo giderlerinde oluşan tıkanıklık çoğunlukla uzun saç kıllarının banyo giderinde toplanması ile oluşur. Banyo giderleriniz saç kılı yüzünden tıkanmış ise kesinlikle robot cihazlar ile müdahale edilmelidir.

Kali Tesisat firmamız kanal açma makinesi ile müdahale etmeden önce makinenin ucuna giderdik yabancı cisimleri çekip çıkarma işlevi gören aparat takmaktadır. Bu sayede giderde biriken saç kılları aparatta toplanarak robot cihaz yayı ile birlikte çıkar.

Zeytinburnu Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İlk olarak tuvalet tıkanıklığına neden olan sebep tespit edilir. Çünkü tuvalet tıkanıklığının birçok sebebi bulunmaktadır.

Tuvalete attığınız kalitesiz tuvalet kağıtları tuvaleti tıkayabilir. Bazı müşterilerimizin tuvalet giderlerinde rulo şeklinde tuvalet kağıdına dahi denk geldik. Hatta tuvalet fırçasından dolayı da tuvaletler tıkanabilmektedir.

Zeytinburnu tuvalet tıkanıklığı açma işlemi sırasında kameralı görüntüleme cihazı ile tüm sorunlarınızı tespit etmekteyiz. Ekip arkadaşlarımız sorunlarınızı tespit ettikten sonra müdahale etmektedir.

Zeytinburnu tuvalet tıkanıklığı işlemini çoğu zaman da robot cihazlar ile açmaktayız. Fakat pimaş borusunun eğiminde sorun var ise bu durumda robot cihazlar kesinlikle işe yaramamaktadır.

Zeytinburnu Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kameralı görüntüleme cihazları ile Zeytinburnu lavabo tıkanıklığı açma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Cihaz ile yaptığımız işlem sonucu tıkanıklığa neyin sebep olduğunu öğrenerek nasıl müdahale etmemiz gerektiğini belirlemekteyiz.

Mutfak lavabolarında ise lavabo yağlanmasından dolayı pimaş borusunun çapı daralır ve sürekli tıkanıklıklar yaşanmasına sebep olur.

Zeytinburnu lavabo açma çalışmaları yaparken bu tür sorunlar ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu nedenle sizlere pimaş yıkama çalışmasını önermekteyiz. Çünkü pimaş yıkama işlemi yapılmayan lavabo borularındaki yağ kesinlikle sökülmez.

Türkiye’de robot cihazlar ile tıkanıklık açma hizmeti veren ilk firmalardan biri alan Kali Tesisat firmamız ile iletişime geçmek için 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA