Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Herkesin bildiği gibi bir binanın can damarı su tesisatıdır. İnşaat yapım aşamasında bu konuda büyük özen gösterilmelidir. Ümraniye su kaçağı tespiti ve onarım işlemleri için bu zamana kadar sayısız bakım, onarım ve kaçak tespit işlemlerinde bulunduk.

Gözlemlemiş olduğumuz en belirgin sonuç ise ilk anda yapılan hatalardan dolayı sıklıkla zararlar meydana gelmektedir. Yapılarda su kaçağına neden olmamak için öncelikle yapılması gereken tesisat borularının kaliteli ve montaj işçiliğinin iyi olması gerekir.

Tesisat borularının normal şartlarda bina yaşı ile kendini tamamlaması düşünülmelidir. Ümraniye de çoğunlukla yapıların sağlam olmamasından dolayı erkenden arız tespitleri meydana gelmektedir.

Ümraniye Su Kaçağı Bulma Su Kaçak Tespiti Servisi

Su kaçağı sorunları eski dönemlerde hem tesisatçılar için hemde konut sahipleri için fazlası ile zor bir işlem olmuştur. Su kaçağı bulma işlemi gerçekleşinceye kadar duvarlar kırılır ve kaçak tespit edildiğinde onarımı gerçekleşirdi.

İstanbul için adeta kabusa dönüşen su kaçağı bulma işlemleri ve kırılan duvarların yerine yenisinin yapılması ev sahiplerinin ekstra bir masraf ödemeleri anlamına gelmekteydi ve oldukça da can sıkıcı bir durum olmuştur.

Kali Tesisat firmamız klasik Ümraniye su kaçağı bulma yöntemleri ile yapılan kırma işlemlerini tamamen tarihe karıştırıp termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile su kaçaklarının yerini anında tespit ederek kırıp dökme işlemine son vermiştir.

Tesisatçı firmamız kameralı cihazlar sayesinde nokta atışı ile su kaçaklarının bulunduğu yeri tespit ederek onarımını kısa sürede gerçekleştirmektedir.

İstanbul gibi büyük şehirlerde sıklıkla karşılaşılan bu can sıkıcı durumlardan kurtulmak için yapmanız gereken tek şey 0542 634 5537/0532 631 5537 iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak servis talep etmek olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA