Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Sultangazi ilçesinde su kaçağı bulma işlemini yapan en iyi firmalardan biri olan Kali Tesisat firmamız su sızıntılarını kırıp dökme işlemi olmadan makineler ile gerçekleştirmektedir.

Su kaçağı tespiti sizlere ve ailenize ciddi sorunlar yaratabilir. Bu nedenle su kaçağı sorunlarınızı teknolojik cihazlarımız ile bulmaktayız.

Sultangazi su kaçağı tespiti işlemini akustik dinleme cihazları ile yapan firmamız İstanbul’un bütün bölgelerinde mobil servisi ile hizmet vermektedir.

Su Kaçağı Sultangazi’de Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçaklarını tespit etmek için firmamız su sızıntılarının olduğu bölgeyi cihazları ve kameralı dinleme özelliğine sahip olan cihazları ile dinleyerek nokta tespiti ile bulmaktadır.

Bu tür konularda fayans altında ya da duvar içerisinde oluşan su kaçaklarını noktasal olarak bulmakta ve sadece kaçak olan bölge kırılarak sorunlarınız onarılmaktadır.

Sultangazi su kaçağı bulma işleminde tüm tesisat onarımlarında 1 yıl garanti vermekteyiz. Bütün müşterilerimizin kayıtları da düzenli bir şekilde tutulmaktadır.

Su Kaçaklarını Kırmadan Bulan Bulan Firma

Çoğunlukla herkesin merak ettiği ve su kaçağı tespitinin nasıl kırmadan cihaz ile gerçekleştiği sorusuna bizler cevap vermekteyiz. Su kaçağı tespit işlemi ve tamirat işlemi iki farklı bölümden oluşmaktadır.

Bu iki farklı yöntemlerden ilki tabi ki herkesin de bildiği gibi klasik yöntemdir ve bizler bu klasik yöntemleri rafa kaldırarak son teknoloji cihazlar ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

İstediğiniz taktirde kırıp dökme işlemi olmadan su kaçağı tespiti işlemini gerçekleştiren firmamız onarım işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Yapmış olduğumuz bu işlemlerin en güzel tarafı ise düşündüğünüzden daha kısa sürede sorunlarınızın üzerine giderek kırmadan dökmeden cihazlar su kaçağı tespiti yapabilmemizdir.

İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren firmamız ile iletişime geçmek için 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan bizim ile iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA