Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Yapısı ve yapılaşması nedeni ile su kaçağı sorunu yaşayan bölgelerimizden olan Sultanbeyli ilçemizde su kaçağı tespiti için gittiğimiz evlerde ya da iş yerlerinde çeşitli yapılarda benzer sorunlar ile karşılaşmaktayız.

Kısa sürede zamana yenik düşerek yıpranan, çatlayan ve duvar içerisindeki su sızıntılarının başlaması su kaçağı tespiti gerektiren büyük bir sorun haline gelmiştir.

Sultanbeyli su kaçağı tespitinde deneyimli ekibimiz ile son teknoloji kameralı cihazlardan faydalanarak kırma işlemlerine gerek kalmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

Özel termal kamere sistemimiz ile sorunun kaynağını kolaylık ile tespit ediyoruz. Bu sayede sizlere hem daha hızlı hizmet verebiliyor hemde Sultanbeyli su kaçağı sorununuzun daha fazla büyümemesini önleyerek iş yeriniz de ya da evinizdeki sızıntıları dikkatli bir şekilde onarımını gerçekleştiriyoruz.

Sultanbeyli Su Kaçağı Sorunlarına Pratik Çözümler

Sultanbeyli su kaçağı tespiti eskiden fazlası ile masraflı ve zorlu bir aşama olmak ile birlikte ek masraflarında olduğu iş yerleri ya da evlerin yıkılıp dökülmesi ile büyük sorun haline gelmekteydi.

Şimdilerde ise bu sorunların hiçbiri neredeyse hiç yaşanmamaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde akustik dinleme cihazları kullanılmaya başlamıştır ve bu konuda uzman kişiler de bu alanda sizler için hizmet vermektedir.

Alanında uzman ekiplerimiz ve teknolojik cihazlarımız sayesinde su kaçağı işlemleri kolay ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti için kullanılan cihazların en başında özel kamera sistemleri gelmektedir.

Kullanmış olduğumuz cihazlar özellikle gider borularında yaşanan tıkanıklıkların kolaylıkla tespit edilmesini de nokta atışı ile tespit ederek sorunun ana kaynağına ulaşmamızı sağlamaktadır.

Herkesin korkulu rüyası haline gelen bir diğer sorun ise tuvalet tıkanıklığıdır. Bunun için de Kali Tesisat ekibimiz özel robot cihazlar ve özel kamera sistemleri ile kanal açma makinelerini kullanarak sorunlarınız en kısa sürede çözerek sizlere ek masraflar çıkarmamaktadır.

Sultanbeyli su kaçağı tespiti en uygun fiyatlar ile sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Sorunlarınızın çözümü için 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri mutlaka arayarak servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA