Tıkanıklık Açma - Kali Tesisat

Silivri Tıkanıklık Açma

Silivri tıkanıklık açma konusunda tesisatçı uzman kadromuz ile su tesisatı arızası alanında mutfak ya da banyo tesisatı ile alakalı bütün sorunlarınızı en hızlı ve en uygun şekilde çözmek için bütün çabalarımız ile çalışmaktayız.

Kali Tesisat firması olarak ucuz tesisatçı olmak ve kaliteli malzeme kullanmak bizim işimiz olduğundan en uygun hizmeti vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İstanbul Silivri bölgesinde haftanın her günü alanında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık Açma

Kali Tesisat olarak İstanbul Silivri bölgesinde 7/24 robot cihaz sistemleri ile kırmadan klozet tıkanıklığı hizmetini sunmaktayız. Bu tarz tuvalet tıkanıklığı sorunlarını çözmek için Kali Tesisat olarak yurt dışından tahsis ettiğimiz kameralı robot cihazlar ile kırıp dökme işlemine son vermekteyiz.

Evinizde ya da iş yerinizde tuvalet tıkanıklığı meydana geldiğinde kırıp dökmeye ihtiyaç duymadan uzman ustalarımız ve teknolojik cihazlarımız ile evinizin tesisatına zarar vermeden Silivri tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığını robot cihazlar ile çekik yay bırakarak tıkanıklığa neden olan maddeleri parçalayarak ya da geri çıkararak logara gönderiyoruz.

Yapmış olduğumuz bu işlem sayesinde Silivri tuvalet ve pimaş tıkanıklığını açmış oluyoruz. Tıkanıklık sorunları ile karşılaştığınızda kesinlikle profesyonel bir firmadan yardım istemeniz gerekir. Sıradan bir tesisatçılardan yardım istediğiniz de evinizi kırıp boruları değiştirmek isteyeceklerdir ve buda sizlere maddi olarak geri dönmektedir.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Bizi tercih etmelisiniz çünkü, ileri teknolojiyi kullanıyoruz, tıkanıklık açma konusunda düşünülenden daha çok profesyoneliz.

Müşteri memnuniyeti için güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Uygun fiyatlar ile kesin çözümler sunmaktayız, Robotlu kameralı cihazlar ile kanallarınızı temizliyoruz.

Sunmuş olduğumuz hizmeti uzun süredir verdiğimizden tecrübemiz ile güven vermekteyiz. Mutfak tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve tüm tesisat sorunlarını çözme sadece bizim işimiz.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Herkesin merak ettiği ve bir türlü çözüme kavuşturamadığı tuvalet tıkanıklığının da bir çok sebebi vardır. Peki bu sebepler nelerdir? Hep birlikte bakalım.

  • Çoğunlukla tuvalet gider borularının doğru bir şekilde yapılmamasından kaynaklı tıkanıklık olabilir.
  • Tuvalete dökülen yabancı maddelerin (toz çimento, alçı vb.) donması sonucu tıkanıklık meydana gelebilir.
  • Kalitesiz tuvalet kağıtlarının tuvalete atılmasından kaynaklı olabilir.
  • Bebek bezinin tuvalete atılması ile tıkanıklık meydana gelebilir.
  • Tuvalet kokusunun gidere kaçmasından kaynaklı olarak tıkanabilir.
  • Islak mendil, temizlik bezi de tuvaleti tıkayabilir.

Tıkanıklığın belirttiğimiz gibi birçok sebebi vardır. Bunun giderilmesi için sizlerde kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilir ve sorunlarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.

Kırıp dökme işlemine son vermek için 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilir ve servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA