Su Kaçağı Tespiti

Silivri Su Tesisatçısı

Silivri su tesisatçısı, Kali Tesisat olarak kurulmuş olduğumuz tarihten itibaren siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek adına 7/24 hizmet sunmaktayız.

Silivri tesisatçı hizmetimizi almak için sorunun geçici mi yoksa kalıcı mı olduğunu anlamanız gerekmektedir. Lavabo, tuvalet, mutfak tıkanıklığı gibi tesisat sorunlarınızı robot cihazla kırmadan açmaktayız. Yapıların inşa edilmesinden önce yapı içerisinde yer alan banyo, mutfak ve tuvalet tesisatlarının projeleri çizilmektedir.

Su tesisat sorunları genellikle yapılarda kullanılan malzemelerin kalitesiz oluşundan ya da tesisat ustalarının  dikkatsizliklerinden meydana gelmektedir. Su tesisat projeleri hangi malzemenin nereye konulacağı ve hangi tür armatürlerin kullanılacağı, boru çaplarının ne olacağı ve nerelerden geçeceği gibi su tesisatı ile ilgili pek çok konuyu kapsamaktadır.

Yapıların içerisinde Silivri su tesisatı kirli ve temiz su tesisatı olarak ikiye ayrılmaktadır. İnşa esnasında kullanılan malzemeler zamanla aşınır ve tamir edilmesi gerekir. Su tesisatı tamirlerinde genellikle uzman kişilerden yardım almak gerekir.

Silivri Su Tesisatı Kaçak Bulma

Su kaçağı tespiti teknolojik cihazlarla çok daha kolay hale gelmekte, noktasal olarak su kaçağı tespiti işlemi yapıldıktan sonra sadece kaçağın olduğu yere müdahale edilerek onarımı hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Silivri su kaçağı tespiti akustik ses dinleme cihazları ile yapılmakta ve Kali Tesisat uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hızlı ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

  • Silivri Su Kaçağı Tamiri
  • Silivri Akustik Cihazla Su Kaçağı Tespiti
  • Silivri Kırmadan Su Kaçağı Bulma
  • Silivri Kırmadan Su Kaçak Tespiti
  • Kırmadan Su Kaçağı Silivri

Eski yapılara sahip müşterilerimiz için sıva üstü tesisat işlemlerini önermekteyiz. Sıva altı eski demir su borularında genellikle ömrünü doldurduğu için kaçak olan bölüm onarılsa dahi kısa sürede farklı bir yerinden kaçak meydana gelecektir. Birkaç defa su kaçağı tespiti ve tamiri için ödeyeceğiniz ücreti sıva üstü için bir defalığına ödeyerek kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Kali Tesisat firması olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Silivri su tesisatçısı olarak haftanın her günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Su tesisatı hizmeti almak için 0542 634 5537/0532 631 5537 iletişim kanallarımızdan bizleri arayarak servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA