Su Kaçağı Tespiti

Şile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları surunu, evde kendi başınıza çözebileceğiniz bir sorun değildir. Tıkanmış giderleri belki basit yöntemler ile açabilirsiniz fakat su kaçağını kendinizin tespit etmesi biraz zor olacaktır. Su kaçağı tespiti sizi zor durumda bırakmadan uzman ekibimiz tarafından kısa sürede çözülmektedir.

Kırma dökme işlemi olmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız sizleri hiçbir sıkıntıya sokmadan Şile su kaçağı bulma konusunda uzman destek sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçmek olmalıdır. Aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.

Şile su kaçağı tespiti, tesisat sistemleri içerisinde en zor durumlardan biridir. Bu nedenle su kaçaklarını alanında uzman su tesisatçı ustalarımız dakikalar içerisinde akustik dinleme cihazları ile tespit etmektedir.

Şile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulma konusunda en çok kullandığımız cihaz akustik dinleme cihazı olmuştur. Bu şekilde su sızıntılarının tespitini daha kolay gerçekleştirmekteyiz. Gerekli durumlarda ise kameralı görüntüleme cihazı ile boru içerisine bakılır ve Şile su kaçağı tespiti işlemi yapılmaktadır.

Isıtma sistemlerinin veya sıcak su hattındaki su kaçağını termal kameralar ile görüntüleyerek tespit işlemi yapılır. Gerek duyulduğu zamanlarda ise nemi ölçecek olan nem ölçer cihazlar nem yoğunluğunun olduğu bölgeye odaklanarak su kaçağı tespiti çalışmalarını yapmaktadır.

Şile Tesisat Hizmetlerimiz

Kali Tesisat firması olarak tesisat konusundaki bütün sorunlarınız için uzmanca çözümler üretmektedir. Akustik dinleme cihazları ile anında çözüm üreterek aynı sorunları tekrar yaşamamanızı sağlamaktadır.

Şile kaçak su tespiti yöntemlerini profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktayız. Su kaçağı uzmanı ekibimiz ve yeni teknolojiler ile sizlere sunduğumuz hizmetten dolayı mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağının olup olmadığını nasıl anlarsınız bu yazımızda size bu konu hakkında kısa bir bilgi vereceğiz. Şile su tesisatı kaçak bulma akıntı şekline göre tahmin edilebilir.

Örneğin, aniden başlayarak sürekli akan su temiz su borusunun patlamış olma ihtimalinin göstergesidir. Kirli su kaçağının belli olması ise aniden başlayan ve yavaş yavaş kabaran bölge genişliyor ve damlamıyor ise pis su kaçağı göstergesidir.

Bunun için yapmanız gereken tek şey 0542 634 5537/ 0532 631 5537 iletişim numaralarımızdan bizleri aramak ve servis talep etmektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA