Ana Sayfa / Su Kaçağı Tespiti / Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Evinizde ya da iş yerinizde su sızıntısı mı var, tavandan su mu akıyor veya faturalarınız yüksek mi geliyor? Bu tür sorunları düşünmenize gerek yok yapmanız gereken tek şey Kali Tesisat firması ile iletişime geçmek olmalı sonrasında zaten biz sizin yerinize düşüp çözüm üretmekteyiz.

Kartal su kaçağı bulma ve su kaçağı çözümü konusunda uzmanlaşmış disiplinli ve güler yüzlü uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize günün her saati su kaçağı tespiti hizmetini sunmaktayız.

Kartal su kaçağı tespiti, tesisat sistemleri içerisinde en zor durumlardan biridir. Bu nedenle su kaçaklarını alanında uzman su tesisatçı ustalarımız dakikalar içerisinde akustik dinleme cihazları ile tespit etmektedir.

Acil Su Kaçağı Tespiti Kartal

Acil su kaçağı ustasına ihtiyaç duyduğunuz anda ekibimiz gün içerisinde belirli saatlerde hizmet vermekte olsa da sizlerden gelen acil talepler üzerine geri çevirme yapmadan anında müdahale için bulunduğunuz konuma kısa sürede gelerek hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Birkaç dakika içerisinde su kaçağı bulma işlemini tamamlayan ekibimiz su kaçağı tespiti için kalıcı çözümler sunmadan teslim işini kesinlikle yapmamaktadır.

Eski yöntemleri kullanarak evinizi ya da iş yerinizi harabeye çevirmeden kırıp dökme işlemine gerek dahi duymadan teknolojik cihazlar ile kısa sürede tesisat arızalarınızı onarmaktadır.

Kartal Tesisat Hizmetlerimiz

Kali Tesisat firması olarak tesisat konusundaki bütün sorunlarınız için uzmanca çözümler üretmektedir. Akustik dinleme cihazları ile anında çözüm üreterek aynı sorunları tekrar yaşamamanızı sağlamaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler ise şu şekildedir;

  • Su Kaçağı Tespiti
  • Kartal Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
  • Akustik Ses Dinleme Cihazları ile Su Kaçağı Bulma
  • Banyo Tıkanıklığı
  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,

Yukarıda saydığımız ve daha bir çok tesisat sorunlarınızı anında çözmekteyiz. Aynı gün içerisinde tesisat servisi sunan firmamız içerisinde ilçe ayrımı gözetmeksizin hizmet vermekteyiz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey 0542 634 5537/ 0532 631 5537 iletişim numaralarımızdan bizleri aramak ve servis talep etmektir.

En Çok Okunan

Alt Kata Su Sızıyor

Alt Kata Su Sızması Nasıl Engellenir?

Alt kata su sızması çoğunlukla çok katlı binalarda görülebilen bir su kaçağı çeşididir. Evinizde su …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir