Ana Sayfa / Petek Temizliği / Kağıthane Petek Temizleme
petek-temizliği-yapimi

Kağıthane Petek Temizleme

Kağıthane petek temizliği periyodik olarak özel kimyasallar ve cihaz ile yapılmaktadır. Kombi ve kalorifer tesisatı ile birlikte petek temizliği de yapıldığı zaman peteklerin daha sağlıklı ve tasarruflu çalışmasına imkan sunmaktadır.

Kalorifer tesisatı ve peteklerde oluşan çamurlaşmalar petek temizliği periyodik olarak ve düzenli bir şekilde yapıldığı taktirde ortadan kalkacaktır.

Kali tesisat petek temizliği servisini petekleri sökmeden kimyasal ilaç ve cihazla pratik uygulamalar sayesinde kısa sürede temizlemektedir.

Özellikle kış aylarında kombi sayesinde ısınan evlerde petekler ile ilgili sorunlar yaşanmaktadır. Sorunun kaynağı ise tesisattaki kireçlenme ve tıkanıklıklardan kaynaklanmaktadır.

Petek temizliği sayesinde kombi tarafından ısıtılan suyun ortamda dolaşması yaşam alanlarının sıcak olmasını sağlamaktadır. Fakat bu dolaşım sağlanmadığı zaman ısınma gerçekleşmez ve Kağıthane petek temizliği konusundaki özeni göstermediğiniz anlamına gelmektedir.

Kağıthane Petek Temizliği Cihazla Nasıl Yapılır?

Petek temizliği yaptırmak için uzman bir kurumdan yardım almalısınız. Kağıthane petek temizleme hizmetini kaliteli servis çalışanı ve teknolojik cihazlar, kimyasallar kullanılarak gerçekleşmesi gerekmektedir.

Evinizde yapmış olduğunuz temizlik ile maliyeti düşük bir temizlik yapmış olursunuz fakat ısınmak için bir fayda sağlamış olmazsınız.

Bu nedenle petek temizliği cihaz ve özel kimyasal ile yapılmalıdır. Kombi ya da kalorifer tesisatı temizliği yapılırken ucuz kimyasallar kullanılması, hem kombinizin ömrünü kısaltacaktır hem de tasarruf sağlamanıza engel olacaktır. 

Kağıthane petek temizliği hizmeti alarak kaliteli ve güvenilir bir şekilde sorunlarınızdan kurtulabilir ısınma sorununuzu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Kağıthane Petek Temizliği Fiyatları

Petek temizliğinin yapılmasındaki asıl neden istenilen oda sıcaklığının sağlanmasıdır. Biz Kali tesisat firması olarak 7 gün 24 saat özellikle de petek temizliği için sonbahar aylarına doğru peteklerin elden geçirilip kış aylarında bu tür sorunlarla karşılaşmamanızı sağlamaktayız. 

Sizlerde Kağıthane petek temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgiye 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızı arayarak sahip olabilirsiniz.

En Çok Okunan

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Sitelerde ya da çok katlı binalarda tek merkezden elde edilen ısı sayesinde bütün dairelerin ısınmasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir