Petek Temizliği - Kali Tesisat

Güngören Petek Temizleme

Güngören petek temizleme hizmetini tam profesyonel kadro ile sunmaktayız. İlk günkü yeniliğin de olan petekler için her yıl kombi ve kalorifer tesisatı temizliği ile birlikte petek temizliği işlemini de yaptırmanız gereklidir. Petek temizliği işleminden sonra yüzde 30 oranında tasarruf ederek daha iyi bir ısınma sağlayabilirsiniz.

Doğal gaz ile ısınan alanlarda ise ısının yeterli olamamasına karşın yüksek oranda fatura gelmesi peteğin içindeki su akışının yeterli olmamasından kaynaklanır. Bu da radyatörlerin içinin kireç, tortu ve çamur gibi maddelerle kaplı olmasından kaynaklanmaktadır.

Güngören petek temizleme hizmeti ile sizlere kaliteli ve güvenilir bir servis sağlamaktayız. Kali tesisat firması teknolojik cihaz, özel kimyasallar ve alanında uzman ekibi ile petek temizliği işlemini petekleri sökmeden kısa sürede temizlemektedir.

Güngören Petek Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Güngören petek temizliği ile kombinizin daha verimli ve tasarruflu çalışması için her yıl düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Kireç, pas, sutaşı, tortu ve birikintilerden arındırmak daha verimli çalışmasını peteklerin ısıyı odanıza daha iyi iletmesini sağlamaktadır.

Petek temizliği sırasında peteklerin bulunduğu alanda kirlenme söz konusu dahi olmaz. Özel sistem ile üretilmiş makineler ve kimyasallar ile yapılır. Yapmış olduğumuz bu işlem peteklerin kirlilik oranlarına göre bir kaç saat sürmektedir.

Petek temizliği artık gözünüzde büyümesin sizler için özel makineler ve kimyasallar ile ilk günkü temizlik ve performansa sahip peteklerinize kısa sürede kavuşmanızı sağlamaktayız. Güngören petek temizliği doğal gaz faturasından tasarruf sağlamak için yapılması gerekenlerin ilk başında yer almaktadır.

Tesisatta ısının yüzde 95’i petekler tarafından sağlanmaktadır. Bu ısının eşit bir şekilde odalara dağılması için petek temizliği işlemini düzenli olarak her yıl yaptırmanız gerekmektedir. Kali tesisat firması sizleri bu sorunlardan kısa süre içerisinde kurtarmaktadır.

Güngören Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

Güngören petek temizliği yaz ve kış dönemi geçişlerinde profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır. Peteklerin içerisinde biriken kirleri ev sahipleri temizleyemez çünkü, teknik bir işlem ve özel makineler ile kimyasal ilaçlar ile kışa hazırlık zamanında yapılmalıdır.

Petek temizliği hizmetini yılda bir defa almanız da yeterli olacaktır. Petek temizliği yapılmış bir tesisat ısıyı hızla bulunduğu ortama yayarak doğru ve yeterli ısınmayı sağlamaktadır.

Birkaç aşamadan oluşan petek temizliği işleminde temizlik yapılan alanda herhangi bir kirlenme meydan gelemez. Bu nedenle petek temizliği hizmeti almak için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA