Su Kaçağı Tespiti

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Fatih su kaçağı tespiti hizmetini veren firmamız haftanın her günü özel cihazlar kullanarak en kısa sürede su kaçağı tespit işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Ev ya da iş yerinde hangi tesisat sisteminde su kaçağı varsa o tesisat sistemine göre su kaçağı tespit cihazı kullanılmaktadır.

Temiz su tesisatında bulunan su kaçaklarını akustik dinleme cihazları ile tespit etmekteyiz. Akustik dinleme cihazları ile hızlı ve kesin sonuç elde edilmektedir. Temiz su borularında suyun basıncı yüksek olduğundan dolayı su kaçağı olan kısımdaki suyun sesi de rahatlıkla duyula bilmektedir.

Kamera İle Fatih Su Kaçağı Tespiti

Kameralı görüntüleme cihazı su kaçağı tespitinde ve tıkanıklık açma işleminde kullanılan olmazsa olmaz bir cihazdır. Eğer su kaçağı Fatih ilçesindeki atık su borularından oluşmuşsa tespit işlemi için kameralı görüntüleme cihazı kullanılmalıdır.

Genellikle atık su borularında meydana gelen su kaçaklarının belirtileri çok çabuk fark edilebilir. Su kaçaklarının olduğu alanda tavanın ya da duvarın renginde değişiklikler görülür veya küflenme de görüldüğünden o alanda kötü kokular meydana gelir.

Bu tarz belirtiler söz konusu ise evinizin atık su borusunda su kaçağı var demektir. Bu durumda zaman kaybetmeden profesyonel bir firmadan destek almalısınız.

Fatih su kaçağı bulma firmalarından olan Kali Tesisat en kısa sürede ekipleri adresinize yönlendirecektir. Adresinize gelen ekiplerimiz zaman dahi kaybetmeden çalışmalara başlayacaktır. Kameralı görüntüleme cihazları ile su kaçağının olduğu alanı noktasal olarak tespit edecektir.

Kali Tesisat bünyesinde çalışan ekiplerimiz deneyimli ve kullandıkları cihazlara hakim olan kişilerdir. Bu nedenle firmamız tarafından yapılan su kaçak tespit işlemlerinde kısa süreli ve kesin sonuçlar ile işlerini tamamlamaktadırlar.

Kameralı görüntüleme cihazı ile Fatih su kaçağı tespiti çalışmaları tamamlandıktan sonra pimaş borusunda meydana gelen çatlağın yeri ve boyutu tespit edilmiş olacaktır. Atık su borusunda meydana gelen su kaçaklarında, çatlayan ya da kırılan pimaş borusu sökülerek yerine yenisi takılır.

Firmamızın onarım işlerini yapan ekipleri de bulunmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyime sahip olan ustalarımız, en iyi şekilde onarım işlerini gerçekleştirerek kullanıma hazır bir şekilde sizlere teslim etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA