Petek Temizliği - Kali Tesisat

Fatih Petek Temizleme

Kalorifer tesisatları ya da kombinizi kullanırken yakıt masraflarınızın artmasını ve ısınma sorunları yaşamak istemiyorsanız, belirli aralıklarla petek temizliği mutlaka yaptırmalısınız. Sunmuş olduğumuz hizmet özel temizleme makinesi ve kimyasallar ile yapılmaktadır. Kimyasal maddeler ile yapmış olduğumuz temizlik hem peteklerin hem de boruların içerisinde oluşan kireçlenme sorunlarına çözüm olmaktadır.

Fatih petek temizleme işleminde peteklerinizin yerinden sökülmesine gerek kalmadan kolay bir şekilde ve beklenenden daha kısa sürede temizliğini yapmaktayız. Petek temizliği hizmetimiz robot cihaz ve özel kimyasal solisyonlar ile uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kali tesisat müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği dikkate alarak hizmet vermektedir.

Sunmuş olduğumuz yöntemler dışında petek temizliği yapan başka yerlerden aynı hizmeti alamazsınız. Çünkü, eski yöntem ile çalışan tesisatçılar petekleri yerinden sökerek temizlik yapmaktadır. Bu durumda etrafın kirlenmesi ve daha zahmetli bir hal alması kaçınılmaz olmaktadır. Fatih petek temizliği hizmetini sizler için makine ve özel kimyasallar ile gerçekleştirmekteyiz.

Fatih Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Periyodik bir şekilde yapılması gereken peteklerin sağlıklı bir şekilde temizlenmesi için petek temizliği cihaz ve özel kimyasallarla yapılmaktadır. Bu şekilde fazla efor harcamanıza gerek kalmadan tesisat temizliğini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Eski yöntemlerde peteklerin temizlenmesi için yerlerinden sökülmesi gerektiğini daha önce belirtmiştik. Fakat bu temizleme işlemi sonucunda peteklerin içine su gönderildiğinden etrafın batmama ihtimali kesinlikle yoktur.

Hem zahmetli hem de masraflı olacak bir işlem olduğundan tavsiye edilmemektedir. Fatih petek temizliği hizmetini sizler için teknolojinin sunmuş olduğu imkanlar dahilinde robot cihaz ve özel kimyasallar ile yapmaktayız.

Kullanmış olduğumuz yöntem sayesinde peteklere gönderilen suyu temizleme makinesi ayrı bir yere ihtiyaç duymadan kendi haznesine çekerek kirli suyu orada biriktirir ve petek temizliği işlemini gerçekleştirir.

Fatih Petek Temizliği Fiyatları

Günün her saati sizler için sunduğumuz Fatih petek temizleme hizmeti ile sorunlarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz. Peteklerin içerisinde biriken su zamanla kireçlenir, sonrasında ise tortulaşma ve çamurlaşma meydana gelir.

Petek temizliği işlemleri kullanılan malzemelere ve tadilat süresine göre değişiklik göstermektedir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey güvenilir bir tesisatçı bulmaktır.

Fatih petek temizliği fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA