Ana Sayfa / Petek Temizliği / Esenyurt Petek Temizleme

Esenyurt Petek Temizleme

Esenyurt petek temizleme genellikle kış aylarının başlangıcında yapılması gereken bir işlemdir. Bu sayede kış aylarında hem yüksek fatura ödemenin önüne geçmiş olacaksınız hem de istediğiniz ısıyı elde edeceksiniz.

Periyodik olarak kombi, radyatör ve peteklerin bakımları yapılmadığı zaman fazlası ile problem yaşamanıza neden olacaktır. Bundan dolayı her yıl düzenli olarak petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Firmamız Esenyurt petek temizleme işlemini cihaz ve özel kimyasallar ile kısa sürede ilk günkü kadar temiz kalorifer peteklerine sahip olmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Petek Temizliği Cihaz ve Kimyasallarla Yapılır

Özel kimyasallar ve cihaz ile oldukça profesyonel bir şekilde Esenyurt petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmet ile birçok firmanın aksine yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışını benimsediğimizden sizlere kaliteli çözümler sunmaktayız.

Günün her saati bütün kombi, kalorifer tesisatı ve petek temizliği için bizleri arayabilirsiniz. Elimizden gelenin fazlasını yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda petek temizliğinin yanı sıra kombi bakımını da yaparak daha verimli ısı elde etmenizi sağlamaktayız.

Kombi bakımının yaptırılmasının nedeni ise kombi içerisinde biriken tozların kombi performansını düşürmesinden kaynaklıdır. Bu nedenle kombi içinde biriken toz temizlendikten sonra performansı atacağından daha az fatura ve verimli ısı elde edeceksiniz.

Esenyurt Petek Temizliği Fiyatları

Günün her saati sizler için sunduğumuz Esenyurt petek temizleme hizmeti ile sorunlarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz. Peteklerin içerisinde biriken su zamanla kireçlenir, sonrasında ise tortulaşma ve çamurlaşma meydana gelir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey güvenilir bir tesisatçı bulmak olmalıdır.

Esenyurt petek temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0542 634 5537/ 0532 631 5537 numaralarımız arayabilirsiniz.

En Çok Okunan

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Sitelerde ya da çok katlı binalarda tek merkezden elde edilen ısı sayesinde bütün dairelerin ısınmasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir