Petek Temizliği - Kali Tesisat

Esenler Petek Temizleme

Tesisat temizleme ve petek yıkama olarak bilinen kalorifer tesisat temizliği cihaz ve kimyasal ilaçlar ile peteklerin yerlerinden sökülmesine gerek dahi kalmadan yapılmaktadır. Esenler petek temizleme hizmeti veren firmamız bu alanda uzmanlık gerektiren bütün ekipmanlara ve alanında uzaman kişilere sahiptir.

Esenler petek temizliği yapan firmalar  ile sıklıkla karşılaşmanız olası bir durum olduğundan işini hakkı ile yapan firma sayısı hakkında ne demek lazım açık söylemek gerekirse bende bilemedim. Bu nedenle petek temizliği hizmetini Kali Tesisat firması olarak gönül rahatlığı ile günün her saati sizlere sunmaktayız.

Çoğunlukla petek temizleme işlemini kış gelmeden Esenler petek temizliği hizmeti sunan kaliteli ve güvenilir firmalara yaptırmanız gerekmektedir. Böyle durumlarda şunu da belirtmeliyiz ki sadece kombi bakımı yaptırmanız yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda petek temizliği işlemini de yaptırmanız gereklidir.

Esenler Petek Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Esenler petek temizliği günümüzde oldukça modern ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Özel kimyasal ilaçlar ve petek temizleme cihazları ile yapılmaktadır. Bu şekilde petekler sökülmeden yerinde temizlik uygulanır. Zahmetli bir çalışma olamayan petek temizliği hizmetini birkaç saat içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Genellikle sonbahar başlangıcında yapılan kombi ve kalorifer tesisatlarının temizliği ile petek temizliğinin de her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Esenler petek temizliği yaptırmadan önce iyi ve kaliteli bir firma ile anlaşmanızı tavsiye ederiz.

Esenler petek temizliğinin yapılmasının nedeni ise peteklerin belli aralıklarla bakıma ihtiyaçları olduğu, tesisat içerisinde dolaşımda olan suyun zamanla kireçlenmeye yol açtığı ve bunun sonucunda çamurlaşma, pislik gibi kalıntıların peteklerin alt kısmına dökülerek ısınmayı engellediğinden kaynaklanmaktadır.

Esenler Petek Temizliği Ne zaman Yapılmalıdır?

Esenler petek temizliği yaz ve kış dönemi geçişlerinde profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır. Peteklerin içerisinde biriken kirleri ev sahipleri temizleyemez çünkü, teknik bir işlem ve özel makineler ile kimyasal ilaçlar ile kışa hazırlık zamanında yapılmalıdır.

Petek temizliği hizmetini yılda bir defa almanız da yeterli olacaktır. Petek temizliği yapılmış bir tesisat ısıyı hızla bulunduğu ortama yayarak doğru ve yeterli ısınmayı sağlamaktadır. Birkaç aşamadan oluşan petek temizliği işleminde temizlik yapılan alanda herhangi bir kirlenme meydan gelemez.

Esenler Petek Temizliği Fiyatları

Esenler petek temizliği hizmeti ile kış aylarında hem tasarruf etmiş olacaksınız hem de rahat bir ısınma sağlayacaksınız. Kali tesisat firması kalite ve güvenilirlik konusunda müşteri memnuniyetini esas aldığından özel kimyasallar ve cihazlar ile petek temizliği işlemini gerçekleştirmektedir.

Esenler petek temizliği hizmetimiz ve fiyatlarımız ile ilgili bilgiye 0542 634 55 37 / 0532 634 5537 numaralarımızı arayarak sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA