Tıkanıklık Açma - Kali Tesisat

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Çekmeköy tıkanıklık açma hizmeti ile sizlerde sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ve teknolojik cihazlarımız ile kısa sürede tıkanıklığa neden olan sorunları tespit ederek çözümünü gerçekleştirmekteyiz.

Tıkanıklık açma sorunları sıklıkla lavaboların gider kısmına kaçan birikintiler ve yabancı cisimlerden kaynaklı olarak meydana gelmektedir. Kali Tesisat firması olarak sizleri bu sorunlardan kısa sürede kurtarmak için teknolojik cihaz robotlar kullanmaktayız.

Tıkanıklık Neden Olur?

Tesisatı yeni yapılmış veya inşaattan yeni teslim alınmış olan dairede çalışmış olan sapçılar, seramikçiler veya diğer ustalar kullandıkları malzemeleri lavabolarda yıkamalarının sonucunda ardından bol su göndermediği için pimaşın içinde kalan çimento atıkları donuyor.

Bu durum pimaşta bir daralmaya sebebiyet veriyor. Daha sonra kullanıcı da ufak tefek malzemeleri lavaboya kaçırınca ister istemez lavabolar tıkanıyor.

Çekmeköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Mutfak hatlarında kahve telvesi, çay atıkları, tencerenin dibinde veya tabaktaki yağ kalıntıları lavaboya sıyrılıp atılınca bu malzemeler gittikçe bir daralma gerçekleştiği için pimaşta bir tıkanmaya neden oluyor.

Kullanıcının herhangi bir bilgisi olmadığından dolayı ucuz fiyata mal ettiği toz lavabo açacaklarını kullanarak daha çok tıkanmaya sebep oluyor. Çünkü o ucuz toz malzemeler sıcak su ile karşılaştığında bir reaksiyon göstermesi gerekir.

Kullanıcı sıcak suyu koysa da giderin içine gider gitmez tekrardan bu malzemeler açma işlemi yapıyorum derken daha çok tıkanmaya neden oluyor.

Çekmeköy tıkanıklık açma ailesi elbette büyük bir aile. Bu ailenin içinde pek çok türden insanlar var. Fakat siz yine de evin en özverili çocuğu olan büyük ablaya işi teslim edin. Kalitesisat olarak evinizdeki iş yerinizdeki tıkanıklığı sıkıntısız bir şekilde kırmadan dökmeden ve kirletmeden açarız.

Çekmeköy tıkanıklık açma işinde belki sizde güvensizlik yaratacak insanlar var olabilir. Öncelikle karşınızdakinin insani yönüne dikkat edin. Sonrasında sözünün değerine bakın. Zaten bir ustanın yalancı olup olmadığı yüzünden bile belli olacaktır.

Biz yaptığımız işlerde müşteriye kesin garanti sağlıyoruz. Bizimle ilgisi olmayan evinizin dışında olan logarları açmış gibi gösterip müşteriye dolandırıcılık yapmıyoruz.

Bu çok önemli bir durumdur. Eğer usta size gelir tıkanmış olan pimaşınızı açtığını söyleyip İSKİ ya da bulunduğunuz yerdeki su kurumunu aramanızı söylerse aslında hiçbir şey yapmamış sadece sizi dolandırmıştır.

Bize başlangıçta durumu açık ve net bir şekilde bildirirseniz zaten tıkanıklığın nereden kaynaklandığını size bildiririz. İSKİ’yi aramanız gerektiğini söyleriz.

Bu Çekmeköy tıkanıklık açma olayında ustaların bildiği pek çok dolandırıcılık yöntemi vardır. Bu yöntemleri size zaman zaman belirtip sizi bu durumlardan kurtaracağız.

Giderleri her zaman tuvalet kağıdı, ıslak mendil çocuk bezi gibi malzemeler tıkamaz. Bazen küçük tuvaletimizi yaptığımızda o sıvının asidi es dediğimiz yerde uzun süre kalınca neredeyse beton kadar sert bir tabaka oluşturur.

Ve bu tabakayı ise kendi imkanlarınızla ile kırmanız imkansızdır. Bu iş için en uygun yöntem gidere yay salınmasıdır. Bu yay gerek dönerek gerek titreyerek Çekmeköy tıkanıklık açma işinde başarılı olacak ve sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.

Çekmeköy Tıkanıklık Açma Fiyatları

Çekmeköy’de hizmet veren Kalitesisat firmamız son teknoloji cihazlar ile tıkanıklık açma sorunlarından sizleri kısa sürede kurtarmaktadır.

Herhangi bir kırıp dökme işlemine gerek duymayan firmamız ile iletişime geçmek için 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA