Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Fayans aralarından su geliyorsa, duvarda ya da tavanda nemlenme varsa, tavandan su akıyorsa su kaçağı söz konusu olabilir. Çekmeköy ya da çevresinde oturuyorsanız, hiç endişe etmenize gerek yok.

Çekmeköy su kaçağı tespiti yapan firmamız haftanın 7 günü Çekmeköy ve civarında sizlere hizmet vermektedir. Kırmadan su kaçağı yapan firmamız, su kaçağı bulma konusunda uzman destek vermektedir.

Çekmeköy Su Kaçağının Nedenleri Nelerdir?

Tesisat döşendiği sırada kalitesiz malzeme kullanımı, zamanla yıpranmaya başlayacaktır. Ufal çatlaklar meydana gelecektir ve bu çatlaklardan zamanla su sızıntısı oluşur.

Tesisatları döşeyen ustalar, PVC borularını ek yaptıkları sırada, bazen yeterli tecrübeye sahip olmamasından ya da dikkat dağınıklığından dolayı kaynağı iyi yapamamaktadır. İyi yapılmayan kaynaktan dolayı, su basıncının yükseldiği anlarda su kaçağı oluşur.

Su kaçağına tıkanıklık açma için kullanılan kimyasal lavabo açıcıları da sebep olabilir. Kimyasal lavabo açıcılar, güçlü tahrip edici etkisi ile pimaş giderlerinin ek yerlerindeki contalara zarar verir ve zamanla bu ek yerlerden su sızıntısı meydana gelir.

Mekan sahiplerinden kaynaklı su kaçakları da söz konusudur. Duvara çakılan herhangi bir çivi tesisat borusuna denk geldiğinde su kaçağına neden olabilir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Çekmeköy su kaçağı tespiti için kameralı su kaçak tespit cihazı, akustik dinleme cihazı, termal kamera ve nem ölçer cihazları kullanmaktayız.

  • Su kaçağı bulma konusunda en çok kullandığımız cihazlardan biri akustik dinleme cihazıdır.
  • Gerekli durumlarda kameralı görüntüleme cihazları kullanarak boru içine bakıp su kaçak tespiti yapmaktayız.
  • Isıtma sistemi ya da sıcak su hattındaki su kaçaklarını termal kameralar sayesinde görerek tespit ediyoruz.
  • Ortamdaki nemi ölçmek ve nem yoğunluğuna göre su kaçağının olduğu alanı tespit etmek için de nem ölçer kullanmaktayız.

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su tesisatının zaman içerisinde yıprandığı, eskidiği ve çürüdüğü biliniyor. Çoğu zaman binaların eski olduğu düşünülecek olursa, su kaçağı oluştuğu andan itibaren uzman bir firmadan yardım almak çok önemlidir. Gerekli tespit ve arıza giderme konusunda uzman bir firmanın çözümleri size büyük destek sağlayabilir. Elbette bununla beraber Çekmeköy su kaçağı tespiti fiyatları çözümlerinin, fiyat konusunda da size çok büyük avantaj yaratması söz konusu olacaktır. İndirimli fiyatlarla kaliteli hizmeti bir gereklilik haline getirmiş olan şirketimiz, eşsiz çözümlerin doğru adresi olarak bu konuda çok önemli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Gerekli tesisat çalışmaları ve alt yapı hizmetlerinin uzun süre dayanıklı sonuçlarını görmek için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Oluşmuş arızaların tam olarak doğru noktasını bulmak çok önemli. Cihazla yapılan tespit süreci, su kaçağının tam olarak doğru noktadan sonuçlarını göstermek durumundadır. Böylelikle duvarları kırıp dökmek yerine doğru noktaya yapılan müdahale ile birlikte, arıza tespiti yapılır ve sorunlar çözülür.

Su kaçağının giderilmesi noktasında, burada atılan adımlar insanlar için sağlıklı bir çözüm yaratmaya devam etmektedir. Gayet cazip ve indirimli fiyatlarla birlikte, Çekmeköy su kaçağı tespiti fiyatları avantajlarını burada görmek gerçekten çok önemlidir. İşini bilen görev ve sorumluluklarını en iyi biçimde yerine getiren firma hassasiyeti, sizin için belli bir takım kolaylıkları gündeme getirmeye devam etmektedir. Bu muazzam çözüm ve avantajların, özellikle tesisat altyapısını sağlıklı kullanma konusunda insanlara çok büyük katkısı bulunmaktadır.

Bunların hiç biri çözüm için yeterli gelmediyse 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan firmamızı arayarak servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA