Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Su Kaçağı Tespiti

Çatalca su kaçağı tespiti işlemini kameralı görüntüleme cihazı, termal kamera ve akustik dinleme cihazı ile yapan firmamız 10 yılı aşkın bir süredir Çatalca ilçesinde hizmet vermektedir.

Çatalca su kaçağı tespiti için en çok tercih edilen firmalardan biri olan Kali Tesisat en uygun fiyat avantajları sunmaktadır.

Çatalca Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma

Kali Tesisat firmamız diğer firmaların aksine su kaçaklarının olduğu tesisat göre farklı cihazlar kullanmaktadır. Kullandığımız cihazlar ile, Çatalca su kaçağı tespiti işlemi sırasında evinizin ya da iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermemekteyiz.

Uzun süren tadilat çalışmalarına gerek kalmadan bilgisayar destekli cihazlar ile, su kaçaklarının oldukları yeri noktasal olarak tespit etmekteyiz. Noktasal tespit yapıldığından duvarları kırarak su kaçağını bulma gibi bir çalışma yapılmamaktadır.

Çatalca su kaçağı tespiti yapan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Telefon ile arayarak servis kaydı oluşturduğunuzda ekiplerimizi adresinize yönlendirerek en geç bir saat içerisinde çalışmaya başlamalarını sağlamaktayız.

Çatalca Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti Çatalca ilçesinde yapıldığı zaman firmamız iki çeşit kamera kullanmaktadır. Bu kameralardan biri termal kameradır diğeri ise boru içini gösteren özel bir kameradır.

Termal kameralar, kalorifer sistemindeki su kaçağını tespit etmek için kullanılmaktadır. Kalorifer borularının içinden geçen su, sıcak olduğundan dolayı termal kamera ile görünmesi daha kolaydır.

Termal kamera sayesinde parke altında geçen kalorifer boruları düz bir çizgi şeklinde görünürken su kaçağı olan alanda dağılma meydana gelmektedir.

Çatalca su kaçağı tespiti sırasında atık su borularında su kaçağı olup olmadığını kameralı görüntüleme cihazı kullanmaktayız. Farklı uzunluklara sahip kablosu bulunan kameralı görüntüleme cihazlarının ucunda kamera  bulunur ve kamera görüntüleri bir monitöre aktarılır.

Kali Tesisat, su kaçağı tespitinde kullanılan cihazları Türkiye ile ilk tanıştıran firmalardan biri olmuştur. Türkiye’nin ilk ve tek tesisat firması olan Kali Tesisat sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Sizlerde Çatalca su kaçağı tespiti yapan firma arayışı içindeyseniz hemen bizimle 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA