Petek Temizliği - Kali Tesisat

Çatalca Petek Temizleme

Çatalca petek temizliği kombi bakımı yapılırken kontrol edilerek petek temizliğine ihtiyaç olup olmadığına bakılmalıdır. Petek temizliği yapmayı aksatır sanız kış aylarında büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Genellikle kombiler çok iyi çalıştığı için petek temizliği yaptırmaya ihtiyaç duyulmaz. Fakat kombi ne kadar iyi çalışırsa çalışsın petek temizliği yapılmadı taktirde hem yüksek fatura ödemek zorunda kalırsınız, hem de ısınma sorunu yaşarsınız.

Petek temizliğine ihtiyaç duyulmasının nedeni ise suyun petek içerisinde kireçlenmeye yol açmasından dolayı ısı yayması azalır. Kireç tabakasının kalınlaşması ile petekler hiç ısınmaz.

Çatalca petek temizliği servisi ile peteklerin evinizi ısıtmasını sağlayabiliriz ve bu işlemi sadece bir saat içinde yapmaktayız. Kali tesisat firması ile daha kaliteli ve güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

Çatalca Petek Temizliği Cihaz ve Kimyasallarla Yapılır

Çatalca petek temizliği cihaz ve özel kimyasal ilaç kullanılarak peteklerin yerlerinden sökülmesine gerek kalmadan kombi sonrası kalorifer tesisat ve petek kanallarının temizlenmesi için yapılan uygulamadır.

Belirli aralıklarla yapılması tavsiye edilen petek temizliği yapılmadığı taktirde petek içindeki su kireçlenmeye yol açtığından verimli bir ısınma alamazsınız.

Su peteklerde kireçlenmeye yol açtığından tesisat içerisinde verimli dolaşamaz. Suyun içindeki çamur ve çeşitli pislikler peteklerin alt kısımlarına çökmesinden genellikle peteklerin alt kısımlarının soğuk olmasına neden olur.

Kısacası siz kombinizi ne kadar yüksek derecede yakarsanız yakın bu sadece yüksek fatura ödemenize neden olur. Bu nedenle Çatalca petek temizliği hizmetini alarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Çatalca petek temizliği işlemini petekleri yerinden sökmeden kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Bunun için ise sadece özel bir kimyasal ilaç ve cihaz kullanılmaktadır.

Çatalca Petek Temizliği Fiyatları

Çatalca petek temizliği ile sizlerde kış aylarında yüksek fatura ödemeden dilediğiniz ısıya kavuşabilirsiniz. Petek temizliği hizmetini Kali tesisat olarak günün her saati sunmaktayız.

Çatalca petek temizliği fiyatları ve hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için 0542 634 5537 / 0532 631 5537  numaramız dan bizleri arayarak öğrenebilir ve servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA