Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece Su Tesisatçısı

Büyükçekmece su tesisatçısı, Kali Tesisat olarak kurulduğumuz tarihten itibaren siz değerli müşterilerimizin bütün tesisat sorunlarını çözmek için 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Büyükçekmece tesisatçı için yapmanız gereken, su sızıntısı ya da diğer tesisat sorunlarınızı gözlemleyerek geçici mi yoksa uzmanlık gerektiren bir sorun mu olduğunu anlamanız gerekir. Mutfak, banyo, tuvalet, klozet tıkanıklığı robot cihazlar ile kırmadan sorunlarınızı çözmek için günün her saati hizmetinizdeyiz.

Yapılarınız içinde bulunan banyo, mutfak ve tuvalet tesisatları projesi çizilmektedir. Su tesisat projeleri, hangi uc malzemenin nereye konulacağı, boruların nerelerden geçeceği, hangi armatürlerin kullanılacağı, çaplarının nasıl olacağı gibi su tesisatı ile ilgili pek çok konuyu kapsamaktadır. Yapılarınızın içerisinde Büyükçekmece su tesisatı atık su ve temiz su tesisatı olmak üzere iki sorun vardır. İnşa esnasında kullanılan malzemelerin zaman içerisinde aşınması tamir işleminin yapmasının gerektiğini gösterir. Bu tür sorunlar ise çoğu zaman uzmanlık gerektirmektedir.

Büyükçekmece Su Sızıntısı Tespiti

Su kaçağı tespitini teknolojik yöntemler ile çok kolay bir şekilde noktasal alarak tespit etmekteyiz. Tespit işlemi yapıldıktan sonra ise sadece kaçağın olduğu yere müdahale ederek onarımını gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı tespiti akustik ses dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Kali Tesisat uzman kadrosu ile müşterilerine 7/24 kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır.

Eski yapılarınız da oluşan su kaçakları sorunlarınız için sıva üstü tesisat çekilmesi önerilmektedir. Sıva altı kullanımda eski borular ömrünü doldurduğundan kaçak bölümler onarılsa dahi büyük ihtimal ile kısa sürede farklı bir yerden kaçak yapacaktır.  Birkaç defa su kaçağı tespiti ve tamiri için yapacağınız ödemeyi sıva üstü su tesisatı için ödeyerek kesin çözümler elde edebilirsiniz.

Akıllı Robotla Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Büyükçekmece su tesisatçısı, akıllı robotla su kaçağı tespitini ve onarımını borulardan sızan fakat tam olarak nerede olduğunu bilmediğiniz nemli ya da ıslak kısımların fark edilmesi durumunda tahminlerde bulunabilirsiniz. Bunu öğrenmek için vanaları kapatarak su sayacınızın ne kendi halinde dahi ne kadar hızlı döndüğüne şahit olacaksınız.

Bu gibi durumlarda su tesisatçısı ile anlaşarak sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer ki sayaçlarınız da bir hareket ya da tepki olmuyor ise o zaman su borularınızda bir kaçak olma ihtimali daha yüksek hale gelmektedir.

Her ne sebeple olursa olsun risk almak istemiyorsanız herhangi bir firmanın robotla su kaçağı tespiti hizmetinden en kısa sürede yararlanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu işlem düşündüğünüz kadar kolay olmadığından şaka ile hareket edeceğiniz bir durum olmaktan çıkabilir.

Su kaçağı bulma sorunları kalitesiz malzeme kullanımı ve işçilik konusunda profesyonellik derecesinin de önemli olduğu bir firma olan Kali Tesisat firmasını 0542 634 5537/0532 631 5537 numaralardan arayarak servis talep edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA