Ana Sayfa / Petek Temizliği / Büyükçekmece Petek Temizleme
petek-temizliği

Büyükçekmece Petek Temizleme

Büyükçekmece petek temizliği hizmeti ile firmamız alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve özel kimyasal ilaç ve cihazlarla en iyi çözümleri sunmaktadır.

Bu nedenle petek temizliği yaptırmadan önce mutlaka işini iyi yapan bir firma ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Aksi halde petek temizlenmiş dahi olsa yüksek faturalardan kurtulamadığını gibi istediğiniz ısıyı da elde edemezsiniz.

Büyükçekmece Kombi Peteği Bakımı Nasıl Yapılır?

Petek temizliğinin nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgiye bizimle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. Tesisat içerisine dökülen kimyasal ilaç sayesinde pislikler toz haline getirilerek kısa bir süre bekletilir ve ardından petek temizleme makinesi bağlanarak reglaj ayarlaması yapılır. Tesisat ısıtılarak müşteriye teslim edilir.

Yapmış olduğumuz tesisat işlemlerimiz garantilidir, fakat başka nedenlerde dolayı tesisat içerisindeki sorunlar devam edebilir. Mesela kombiden kaynaklı olan gaz basıncı ayarları ve fitreler den oluşan sorunların kontrol edilmesi gereklidir.

Büyükçekmece Kalıcı Petek Temizleme

Çağ dışı işlemler ve yanlış yapılan petek temizliği bir temizlik işi olmaktan çıkarak tadilat halini almaktadır. Halbuki bu tarz yöntemler yıllar öncesinden kalmıştır. Kali Tesisat her zaman zahmetsiz bir şekilde bu ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Firmamızın alanında uzman ekipleri evinize ya da iş yerinize geldiğinde kırıp dökme işlemine gerek duymadan her daim çözüm odaklı bir çalışma planı oluşturur ve ısıtma sistemindeki peteklerin durumuna göre en ufak bir zahmete dahi girmeden temizlik işlemini tamamlar.

Firmamız ile iletişime geçmek için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan arayarak servis talep edebilirsiniz.

En Çok Okunan

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Merkezi Isıtma Sistemi Temizliği

Sitelerde ya da çok katlı binalarda tek merkezden elde edilen ısı sayesinde bütün dairelerin ısınmasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir