Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Son yıllarda yapılarda görülmeye başlayan su kaçaklarına etkili bir çözüm olarak Beyoğlu su kaçağı tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız kaliteli cihazları, uzman personelleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kesin çözümler sunmaktadır.

Sizlerde evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı sorunları yaşıyorsanız kesinlikle bir uzman desteği almalısınız. Sıradan ve basit çözümler ile kesin bir çözüm sağlamak pek mümkün değildir. Bu nedenle kırmadan kalıcı tesisat çözümleri için Kali Tesisat firmamız ile sizlerde tanışın.

Su tesisatları, petek tesisatları, temiz su ve pis su giderleri de dahil olmak üzere pek çok yapınızda su kaçağı sorunu oluşabilir. Bu sorunun oluşmasını da illaki tetikleyen bir şeyler vardır. Bunlar tesisat borularının ömrünün dolması, darbeye maruz kalması, yanlış montaj, basınç, kaynak gibi pek çok neden görülmektedir.

Beyoğlu su kaçağı tespiti ekiplerimiz birden fazla sorunlarla karşılaşmıştır. Firmamız sizlerin memnuniyeti açısından tam donanımlı bir şekilde kapınıza gelmektedir. Amacımız evinizde ya da iş yerinizdeki su kaçaklarını anında bulmak ve sorunlarınızı kalıcı olarak çözmektir.

Su Kaçağı Tespiti Nedenleri Beyoğlu

su-kacagi-bulma1

İlk olarak belirtmek isteriz ki tespit ile onarım birbirinden farklı bir uygulamadır. Kali Tesisat bünyesinde çalışan personellerimiz arasında sadece su kaçağı tespit ustaları dışında onarım ustalarımızda bulunmaktadır.

Beyoğlu su kaçağı tespiti için çağırmış olduğunuz ekibimiz sizlere ilk olarak su kaçağının nerede olduğunu neden olduğunu soracaktır. Ardından su kaçağını cihaz ile noktasal olarak tespit ederek asıl yerini gösterecektir.

Bu işlemden sonrası ise sadece su kaçağına müdahale edilen bölüm olacaktır. Eğer su kaçağı ufak ise özel kimyasal ile çözülebilir, ama büyük bir kaçak ise sadece kaçağın olduğu alan açılarak tadilat işlemine başlanmaktadır.

Firmamız ara vermeden haftanın her günü İstanbul’un bütün ilçe ve mahallelerine firma araçlarımız ile su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Üstelik mümkün oldukça mesai saatlerimiz dışında da sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Daha detaylı bilgi için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA