Petek Temizliği - Kali Tesisat

Beyoğlu Petek Temizliği

Beyoğlu petek temizliği hizmetini veren firma olarak ilk başta bu uygulamamızın tanımını yaparak başlayalım. Petek temizliği özel formüllerle üretilmiş kimyasal ilaç ve özel petek temizleme cihazı ile tek bir noktadan yapılan tasarruflu bir şekilde ısınmamızı sağlayan temizlik çeşididir. Isıtmayan tıkalı peteklerin ve kalorifer sistemlerinin tek ilacı cihazlı temizliktir.

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Kalorifer tesisatının içerisinde bulunan suyun yeterince sirkülasyon yapması gereklidir. Isınan su evinizin de ısınmasını sağladığından suyun dolaşacağı yerlerin açık olması gerekir.

Petek kanalları tıkandığı halde kanallardan geçecek su debisi düşeceğinden kanalların tamamında dolaşmayacaktır. Sirkülasyon yapılmadığından ısınma homojen olarak gerçekleşir. Kimyasal ilaç ile birlikte tortu birikintisi tamamen çözülerek çamurlaşmış su şeklinde dışarı atılır ve ısınma sağlanır.

Kış yaklaştığında yapılacak olan kombi ve kalorifer tesisatı bakımlarının içinde mutlaka petek temizliği de bulunmalıdır. Bunun nedeni ise kombinin sağlıklı bir şekilde çalışarak ısınmanızı sağlamasıdır.

Yalnız peteklerde tıkanıklık ve kireçlenme gibi sorunlar var ise, kombi düzgün çalışıyor olsa da, yeterli ısıyı elde edemezsiniz. Beyoğlu petek temizliği servisi ile sizlerde bu durumlardan kurtulabilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Beyoğlu petek temizliği özel kimyasallar ve cihazlar ile yapılmaktadır. Temizleme makinesi tesisatın içerisinde bulunan çamur ve tortuları sistem dışına çıkartmaktadır. kimyasallar ise suyun etkisi ile kireçlenmeyi gidermektedir.

Kimyasal ilaç ile birlikte yüksek basınç sağlayan makine sirkülasyonu sağlar ve kesin çözüme ulaştırır. Yapılan bu işlem peteklere kesinlikle zarar vermemektedir. Aksine daha sağlıklı çalışmasını sağlar.

Petek temizleme hizmeti için kaliteli servis çalışanı ve teknolojik kalorifer tesisat temizleme makinesi ve markası belli olan, kimyasal ilaçlar kullanılması gerekir.

Kali Tesisat Beyoğlu petek temizliği ekibi olarak gerekli tecrübe ve donanıma sahip olduğumuzdan sıklıkla tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Sizlerde petek temizliği, tıkanıklık açma ve su kaçağı sorunları yaşıyor iseniz 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA