Ana Sayfa / Su Kaçağı Tespiti / Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
su-kacagi-tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü su kaçağı tespiti işlemlerini termal kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile yapan firmamız kırıp dökme işlemlerine de son vermiştir. Evinizde ya da iş yerinizde en ufak bir tadilat ortamı yaratmadan su kaçağı sorunlarınızı çözmekteyiz.

Su kaçağı tespitini halen eski usul ile yapan firmalar tabi ki var ama bu şekilde evinizin tadilat görmesine ve ek masrafların çıkmasına göz yummanız gerekecektir. Firmamız teknolojinin imkanlarından tamamen faydalandığından tespit işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü Su Kaçağını Makine ile Bulan Tesisatçı

su-kacagi-bulma

Beylikdüzü su kaçağını makine ile bulan tesisatçı ile sizlerde su kaçaklarını kameralı cihazlar ile noktasal olarak bulabilirsiniz. Firmamız kırma dökme işlemi olmadan hizmet vermektedir.

Su kaçağını hassas ses takip detektörü ile kırma, patlama, çökme gibi pek çok sorunlu yer bulmaktayız. Kameralı su kaçağı tespiti çalışmalarımız ile sistemlerdeki çatlak alanları görüntüleyerek tespit etmekteyiz.

Beylikdüzü su kaçağını makineyle bulan tesisatçı ile sizlerde su kaçaklarınızı cihaz ile tespit ettirerek onarımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Beylikdüzü Su Kaçağı Servisi ve Fiyatları

Beylikdüzü su kaçağı fiyatları sektörden sektöre, kullanılan malzeme çokluğuna ve geçirilen zamana göre değişiklik göstermektedir.

Beylikdüzü su kaçağı tespiti ve tamiri için firmamız tarafından belirtilen fiyat aralığı 100 TL ile 200 TL arasında yapılan işin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Kali Tesisat ile dilediğiniz gün ve saatte iletişime geçebilir ekiplerimizden servis talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemizde yer alan 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

En Çok Okunan

Alt Kata Su Sızıyor

Alt Kata Su Sızması Nasıl Engellenir?

Alt kata su sızması çoğunlukla çok katlı binalarda görülebilen bir su kaçağı çeşididir. Evinizde su …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir