Petek Temizliği - Kali Tesisat

Beylikdüzü Petek Temizliği

Beylikdüzü petek temizliği hizmeti sunan firma olarak, kalorifer tesisatlarınızda ısının hissedilmesi arzu ettiğimiz bir durumdur. Bu şartları sağlamak için yapılması gereken periyodik bakımların yani petek temizliği ve tesisat temizliğinin yapılması gereklidir.

Kombi bakımınızı yaptırdığınız halde kalorifer tesisatında ve peteklerin ısıyı iletmesi sorunları yaşıyorsanız peteklerdeki suyun kireçlenme etkisinden dolayı dolaşım sağlamadığı ve acilen petek temizliği yaptırmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Sizlere önerimiz kesinlikle kalorifer tesisatlarının bir bütün olduğunu unutmamanızdır. Kombi bakımı yanında en az 2 yılda bir petek temizliğini de yaptırmanız gerekir.

Petek Temizliği Neden Gereklidir?

Kombi sistemi ile ısınma sağlıyorsanız periyodik olarak petek temizliği ve kombi bakımı yaptırmanız gerekir. Neden diye sorduğunuzu duyar gibiyim, hemen sebebini sizlere açıklayayım;

  • Kombi ile ısınma sağlandığında kombiye en yakın olan petek en yüksek ısıyı verir, petekler ile kombi arasında mesafe uzadığında ısı kaybı da oluşacaktır.
  • Bunun anlamı ise son peteğin en az ısınmasıdır. Şayet peteklerde tıkanıklık var ise ısı derecesi daha fazla düşecektir.
  • Kombi peteklerin tamamını ayarlanan ısıda ısıtabilir ise ekonomik moda geçecektir.
  • Bu da faturalarınızın yüksek gelmesi ve gerçek anlamda ısınma sağlamamanıza neden olacaktır.

Yani kısacası ısınmak için ödemiş olduğunuz tutarları sürekli fazladan ödemiş olacaksınız. Bütün bu sorunları ortadan kaldırmak için petek temizliği ve kombi bakımını bizleri arayarak yaptırabilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Tortu ve kireç kalıntıları petek temizleme ilaç ve cihaz yardımı ile kolaylıkla temizlenir. Bu sayede kimyasal ilaçlar tesisat içerisinde dolaştırılarak içeride yer alan kalıntılar makine yardımı ile sistem dışına çekilmektedir. Cihaz kullanıldığından peteklerin yerinden sökülmesine gerek dahi kalmadan petek temizliği yapılmış olacaktır.

Petek temizliği yaptırmak istiyor iseniz kesinlikle doğru kurumu seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Beylikdüzü petek temizliği servisi hizmetimiz ile kaliteli ve garantili çözümler sunarak sizleri hayal kırıklığına uğratmayacağız.

Beylikdüzü petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için 0542 634 5537 / 0532 632 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA