Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı sorunu olduğunu anlamak bazen kolay bazen de fazlası ile zordur. Sıcak veya soğuk su hatlarının hangisinde su kaçağı olduğunu anlamak bile zaman alabilir. Soğuk su hattında kaçak var ise, su saatinin dönüp dönmediğini kontrol edebilirsiniz. Beykoz su kaçağı tespiti firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Beykoz su kaçağı tespiti için cihazla profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Su kaçağı nasıl tespit edilir? ya da su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır. Alt kattın tavanından su akıyorsa, duvarda veya tavanda sürekli nemlenme söz konusu ise, konutta su kaçağı var demektir.

Sıcak su kaçağı var ise Beykoz ya da çevresinde oturuyorsanız, endişe etmenize gerek yoktur. Beykoz su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız haftanın 7 günü Beykoz ve çevresinde hizmet vermektedir.

Su Kaçağının Önlenmesi İçin Ne Yapılmalıdır?

Su kaçağını önlemek için Beykoz su kaçağı tespiti yapan firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Çünkü evinize gelecek olan su tesisatçısı su borularınız patlamadan önce sızıntının yerini tespit ederek kırılacak olan fayans sayısına ve sökülecek parke sayısına göre sizlere bir fiyat çıkaracaktır.

Yaptıracağınız kontrollerle evinizi korumakla kalmayıp aynı zamanda cebinizi de korumuş olacaksınız. Ansızın su kaçağı sorunları ile karşılaşmayacağınız için evinizden gönül rahatlığı ile ayrılacak huzurla döneceksiniz.

Beykoz Kameralı Su Kaçağı Bulma

su-kacagi-tespiti

Alt kat komşunuza su mu damlıyor? Bunları sorun etmenize gerek kalmayacak. Yapmanız gereken bizleri arayarak servis istemek olacaktır. Böylelikle ekibimiz gelerek su kaçağını noktasal olarak bilgisayarlı cihaz yardımı ile kesin olarak kaçakları tespit edecektir.

Su kaçağı konusunda kendimize çok güvendiğimiz için, su kaçaklarının yerini bulduktan sonra sadece bir kaç seramik kırarak su kaçağının olduğu yerin onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Sıradan tesisatçılar ise, tesisatı komple değiştirmeyi hatta bir kaç yeri kırmayı teklif edebilirler, ama bunlara gerek yok size böyle bir işlem yaptıklarında tadilat ve ekonomik olarak ciddi kayıplar verdirebilir.Bu durumda profesyonel bir firmadan yardım almalısınız. Beykoz su kaçağı tespiti yapmak bizim işimiz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

  • Alt dairenizin tavanından su damlıyorsa,
  • Su faturalarınız normalden yüksek geliyorsa,
  • Parkelerinizde kabarma ve şişme meydana geliyorsa,
  • Banyo ya da tuvalet tavanların da boya dökülmesi ve kararma oluyorsa,
  • Klozet içinde su sızıntısı varsa,
  • Evinizde nem oluştuysa,
  • Kombiniz sürekli su eksiltiyor ise, kesinlikle su kaçağı vardır.

Yukarıda saydıklarımızın bir kaçı dahi evinizde var ise mutlaka profesyonel bir firmadan yardım almalısınız. Kali Tesisat firması olarak haftanın her günü hizmet sunmaktayız.

Daha detaylı bil için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA