Petek Temizliği - Kali Tesisat

Bahçelievler Petek Temizliği

Bahçelievler petek temizliği hizmetimiz ile sizlere kaliteli bir çalışma anlayışı ile üstün hizmet sunmaktayız. Özel yıkanma makinelerimiz ve uzman kadromuz ile petek bakımı kalorifer temizliği hizmetini sunmaktayız.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Bahçelievler’de profesyonel bir şekilde petek temizliği ve yıkama hizmeti sunan Kali Tesisat firması kaliteli ilaçlar ve profesyonel ustalar ile peteklerin bakımını eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. Petek temizliğini iki ya da üç yılda bir temizlik yaptırdığınızda sonucunu alacaksınızdır.

Petek temizliği yaparken kesinlikle peteklerinizi sökmüyoruz,petek temizleme makinesini belli bir noktadan kalorifer tesisatınıza bağlayarak ısıtma sisteminde yer alan kombi radyatör ve boruların içini yıkamaktayız.

Mobil sistemler ya da yerden ısıtma sistemlerinde ise bağlı boruları asit içermeyen kimyasal ilaç ile temizlemekteyiz. Tesisatçı ustalarımız, Bahçelievler civarında alt yapıyı bildiklerinden ısınma sorunlarınıza kısa sürede çözümler sunmaktadır.

Kali Tesisat petek temizliği hizmeti konusunda uzman olduğundan bu işin en az 2 yıl eğitimini almış su tesisat ustaları ile hizmet vermektedir. Isıtma sektöründe tesisat temizlikleri beş gruba ayrılmaktadır.

  • Bahçelievler Döküm Petek Temizliği
  • Bahçelievler Panel Petek Temizliği
  • Bahçelievler Yerden Isıtma Tesisat Temizliği
  • Bahçelievler Radyatör Temizliği
  • Bahçelievler Alüminyum Petek Temizliği

Bahçelievler Petek Temizliği Yapan Firma

Kış aylarının yaklaşması ile petek temizliği nasıl yapılacak diye merak edenler illaki vardır. Soğuk havalar genellikle hem ruhsal hem de fiziksel olarak canımızı sıkmaktadır. Fakat detaylı bir tesisat temizliği yaptırarak, yüksek faturalardan kurtulabilir ve daha verimli ısı elde edebilirsiniz.

İlk olarak belirtmek isteriz ki bu yazımızda petek temizliği yapan firmalar da dikkat etmeniz gereken konuları anlatmak isterim.

  • ilk olarak kesinlikle kullanılan kimyasal markasına dikkat etmelisiniz.
  • İkinci olarak işçiliktir. Bilinçsiz tesisatçılar sizlere daha fazla masraf doğuran sonuçlar ortaya çıkartabilir.
  • Son olarak bir dairenin temizlik süresi en az 1 saat olup, 7 petekli bir dairenin petek temizleme süresi ise en fazla 2 saattir.

Kali Tesisat firması olarak Bahçelievler bölgesinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Evinizde ya da iş yerinizdeki ısınma problemlerinizi çözmek için sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Petek Temizliğini Neden Yaptırmalıyım?

Petek temizliği yaptırarak sıcak suyun rahatlıkla sistemde dolaşmasını sağlayabilir ve doğalgaz faturasından tasarruf edebilirsiniz. Böylelikle evin ısınması için kombi ayarını yükseltmeye gerek kalmayacaktır.

Kullanmış olduğunuz kombi ve tesisata kesinlikle zarar vermeyen kimyasallar sayesinde radyatörleriniz de zarar görmeyecektir. Peteklerin tamamı aynı ayarda ısınacağından, evinizin tamamında sıcaklık bütünlüğü sağlanacaktır.

Üstelik sıcak su akışı da rahat olacağından kombi sıcak su pompası daha az çalışacak ve kombiniz uzun ömürlü olacaktır. Hatta evinizde kombiye en uzak olan yerde dahi ısıyı fark edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve hizmet almak için 0542 634 5537 / 0532 631 5537 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
HEMEN ARA